Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież Switch to GamePad z odrąbanymi kontrolerami. Nie wiem czy każdy, ale na pewno większość użytkowników Wii U korzystała z grania na ekraniku. Jak ktoś ma żonę, męża i dzieci to nie zawsze ma dostęp do telewizora. I tutaj GamePad był super, choć miał mały zasięg. Switch spełnia wszelkie zachcianki, grasz jak chcesz, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Dla mnie będzie to głównie stacjonarka, ale rzecz jasna będę grał w łóżeczku, tramwaju i na wyjazdach.

Odnośnik do komentarza

Ja mam plan dorwania jednej figurki z Zeldy ale czaje się jak wąż w pomidorach (głównie ze względu na kwotę). Jednak jak uda mi się obecnie dorwać nową pracę to się na takie cudo do końca roku fundne (będzie idealnie dopełniać moją manię do Wind Wakera)

 

the-legend-of-zelda-the-wind-waker-statu

Też się w sumie czaję na tą figurkę, ale czy mi się uda ją w końcu kupić to nie wiem, bo wszystko będzie zależeć od dostępności...

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

 

Ach, greg i ta jego wspaniała argumentacja. Nie zadziałało na vicie i średnie na WiiU bo tak, bo ja tak uważam xD.

A zadziałało? Bo jak widzę sprzedaż Vity czy WiiU to chyba nie zadziałało. Trzeba innych argumentów?

Na 3DSie zadziałało.

Odnośnik do komentarza

To będzie dobre. A co to jest stacjonarna gra?

Gra zaprojektowana na konsole stacjonarne. W pewne gry lepiej grać na dużych ekranach, a w pewne na małych. Tyle. Nie wyobrażam sobie grać w tak widowiskową i pełną akcji grę jak nowa Zelda (albo Gearsy, albo Uncharted 4 i tak dalej) na maleńkim ekranie. Tak samo w drugą stronę. Granie na 50 calach w Phoenix Wrighta, Danganronpę czy Advance Wars to średni pomysł. To gry skrojone pod handheldy. Wyobrażasz sobie granie w Zeldę BotW w tramwaju? Bo ja ani trochę

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja też będę grał na dużym ekranie, wyjdzie Zelda 2D to zagram na małym :).

Ja to samo. Ogólnie mam wrażenie, że ogrom tu osób jarających się przenośną Zeldą WiiU nie miało. No ja mam i jak dla mnie takie granie jest średnie. Duża Zelda to epicka przygoda i mały ekranik bardzo redukuje frajdę z grania nawet w takie Wind Waker czy Twilight Princess. A BotW wygląda na o wiele bardziej intensywną przygodę niż te dwie. Odpalałem Bayo 2 na padlecie, gdzie odchodzą akcje porównywalne do tych z filmików BotW pod względem efektowności. Porażka, zero immersji

 

Lucek, WiiU mam, kupowanie Switcha dla Zeldy? Serio?

Edytowane przez Godot
Odnośnik do komentarza

Parcie jest ogromne i to głównie ze względu na Zeldę. Jak sobie przypomnę jak kupowałem Wind Wakera na GC, potem TP na Wii, kurde to były czasy i klimat. Każda Zelda wprawiała w zachwyt i przenosiła do swojego unikalnego świata. Głównie dlatego chcę posmakować nowej bo ostatnią jaką ograłem to BTW na 3DS. Czekam na premierę i wsiąkam, w kwietniu Mario Deluxe a w międzyczasie sztosy na PS4.

Odnośnik do komentarza

Kupisz, ograsz Zeldę i opchniesz. Ile stracisz? 200zł? 250zł? Ceny gry w dniu premiery. Czyli żaden koszt. Nawet jak stracisz więcej, to i tak beka koszty to są. 

Xboxa tylko trzymam od premier-nie licząc wymiany na S. Cała reszta się obraca pod TV, dokładnie tak jak to kiedyś robiliśmy.

 

A co dayone, to dayone. 

Odnośnik do komentarza

Czy w wersji gry na Wii U tablet będzie miał jakieś ciekawsze zastosowanie czy tylko tryb off-tv play?

 

Jako posiadacz Wii U też nie widzę racjonalnego powodu na zakup Switcha ale hype związany z premierą nowego sprzętu to też jest jakiś argument :) Mnie powstrzymuje głownie zasobność portfela.

Edytowane przez Dobos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...