Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

PeSnSmZ.jpg

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 10/10

 

 

No to pierwsza dyszka już jest. Testowali zarówno wersję na Switcha jak i WiiU i obu wystawili 10/10.

 

 

76jUj091NbsrK.gif

 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ja nadal sie grubo zastanawiam, hype jest jak na zelde bo juz wspominalem ze to nie moja ulubiona gierka i w sumie najlepiej do tej pory mi sie gralo w Link beetween worlds. Bardziej mnie interesuje oficjalne stanowisko N w sprawie z problemami jakie napotkali dziennikarze do tej pory.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

 

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 10/10

 

No to pierwsza dyszka już jest. Testowali zarówno wersję na Switcha jak i WiiU i obu wystawili 10/10.

 

 

 

Na ile wiarygodne czasopismo i dziennikarze? (Nie interesowałem się nigdy ale tutaj czasami czytam że hejtuje się niektóre serwisy itp. stąd pytanie)

Odnośnik do komentarza

 

 

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 10/10

No to pierwsza dyszka już jest. Testowali zarówno wersję na Switcha jak i WiiU i obu wystawili 10/10.

 

Na ile wiarygodne czasopismo i dziennikarze? (Nie interesowałem się nigdy ale tutaj czasami czytam że hejtuje się niektóre serwisy itp. stąd pytanie)

Ciężko powiedzieć, ocenili kilkanaście gier na dychę, z większością się zgadzam, ale dycha dla Zelda:SS, GTA4 i Halo3 to pomyłka.

Odnośnik do komentarza

 

 

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 10/10

 

No to pierwsza dyszka już jest. Testowali zarówno wersję na Switcha jak i WiiU i obu wystawili 10/10.

 

 

 

Na ile wiarygodne czasopismo i dziennikarze? (Nie interesowałem się nigdy ale tutaj czasami czytam że hejtuje się niektóre serwisy itp. stąd pytanie)

 

EDGE?

Dla mnie to najlepsze pisemko o grach i ich oceny zawsze odzwierciedlają poziom jakościowy gry. 

10 od nich trafia się bardzo rzadko. Ostatni raz dostał ją chyba BB.

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Edge to jedno z nielicznych poważnych czasopism o naszej rozrywce, można się zgadzać lub nie z ich werdyktami, ale mają przede wszystkim świetne teksty, które zawsze trzymają poziom. Korzystają też z pełnej skali ocen. Bywają też mocno surowi. Imo najlepszy magazyn o grach i to od bardzo dawna.

W ogóle to są pełne oceny z tego miesiąca:

The Legend of Zelda: Breath of the Wild [10] / both Wii U and Switch versions tested

Horizon Zero Dawn [9]
Nioh [9]
Sniper Elite 4 [7]
Torment: Tides of Numenera [8]
Aaero [7] / PC
Dexed [6] / PSVR
Dandy Dungeon [9] / iOS

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Bo widocznie wg nich nie zasłużył na taką, subiektywną ocenę. 

 

A dla przykładu, wg mojej SUBIEKTYWNEJ opinii Halo 3 to gra 10/10 i co mi teraz zrobisz? Ochłoń trochę, bo zaczynasz robić z siebie debila, dyktując ludziom, jakim grom mają wystawiać jakie oceny i robi się to trochę żałosne.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dziwi mnie dlaczego u nich Metroid Prime nie dostał dychy, przynajmniej nie ma go na liście? Za to przereklamowane Halo3, dużo gorsze od poprzednich części, z grafą jak z PS2, rok po premierze Gearsów dostało dychę? Jak widać nie ma co się sugerować.

Rzecz gustu, znam takich dla których Halo3 jest uwielbieniem i najlepszą z całej serii.Co do Metroid Prime to chyba najbardziej obrywał za backtracking a wiadomo nie każdemu leży taki sposób rozgrywki.

Edytowane przez Oldboy
Odnośnik do komentarza

Bo widocznie wg nich nie zasłużył na taką, subiektywną ocenę.

 

A dla przykładu, wg mojej SUBIEKTYWNEJ opinii Halo 3 to gra 10/10 i co mi teraz zrobisz? Ochłoń trochę, bo zaczynasz robić z siebie debila, dyktując ludziom, jakim grom mają wystawiać jakie oceny i robi się to trochę żałosne.

Wybacz, ale sam jesteś żałosny, po chu mnie atakujesz? Kolega zapytał, czy Edge można wierzyć, według mojej opinii nie do końca, ale zaznaczyłem, że to kwestia gustu, a debila to Ty z siebie robisz, co za koleś, tak jak ja nie mógłbym mieć WŁASNEGO SUBIEKTYWNEGO ODCZUCIA, o którym tak piszesz.

 

Dziwi mnie dlaczego u nich Metroid Prime nie dostał dychy, przynajmniej nie ma go na liście? Za to przereklamowane Halo3, dużo gorsze od poprzednich części, z grafą jak z PS2, rok po premierze Gearsów dostało dychę? Jak widać nie ma co się sugerować.

Rzecz gustu, znam takich dla których Halo3 jest uwielbieniem i najlepszą z całej serii.Co do Metroid Prime to chyba najbardziej obrywał za backtracking a wiadomo nie każdemu leży taki sposób rozgrywki.
Wiesz ja nie jestem wielkim fanem Halo, ale też nie mam jakiejś awersji do tej serii, bo jedynka i dwójka mi się podobały, jedynka zresztą wiele wniosła do gatunku FPP, odnawialna energia bodajże, więc prędzej jej należy się dycha. Edytowane przez zdrowywariat
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Bo widocznie wg nich nie zasłużył na taką, subiektywną ocenę.

 

A dla przykładu, wg mojej SUBIEKTYWNEJ opinii Halo 3 to gra 10/10 i co mi teraz zrobisz? Ochłoń trochę, bo zaczynasz robić z siebie debila, dyktując ludziom, jakim grom mają wystawiać jakie oceny i robi się to trochę żałosne.

Wybacz, ale sam jesteś żałosny, po chu mnie atakujesz? Kolega zapytał, czy Edge można wierzyć, według mojej opinii nie do końca, ale zaznaczyłem, że to kwestia gustu, a debila to Ty z siebie robisz, co za koleś, tak jak ja nie mógłbym mieć WŁASNEGO SUBIEKTYWNEGO ODCZUCIA, o którym tak piszesz.

 

 

Sorry wariat, ale chyba cię tutaj zdrowo nosi już. Nie dośc, że zaśmiecasz temat jakimiś swoimi opiniami nt gier które nikogo nie interesują w temacie zeldy. To jeszcze obrażasz usera, który wnosi tutaj 10000 x więcej merytoryki od ciebie.

Odnośnik do komentarza

 

 

Bo widocznie wg nich nie zasłużył na taką, subiektywną ocenę.

 

A dla przykładu, wg mojej SUBIEKTYWNEJ opinii Halo 3 to gra 10/10 i co mi teraz zrobisz? Ochłoń trochę, bo zaczynasz robić z siebie debila, dyktując ludziom, jakim grom mają wystawiać jakie oceny i robi się to trochę żałosne.

Wybacz, ale sam jesteś żałosny, po chu mnie atakujesz? Kolega zapytał, czy Edge można wierzyć, według mojej opinii nie do końca, ale zaznaczyłem, że to kwestia gustu, a debila to Ty z siebie robisz, co za koleś, tak jak ja nie mógłbym mieć WŁASNEGO SUBIEKTYWNEGO ODCZUCIA, o którym tak piszesz.

Sorry wariat, ale chyba cię tutaj zdrowo nosi już. Nie dośc, że zaśmiecasz temat jakimiś swoimi opiniami nt gier które nikogo nie interesują w temacie zeldy. To jeszcze obrażasz usera, który wnosi tutaj 10000 x więcej merytoryki od ciebie.
Jakbyś nie zauważył to on mnie obraził, a to że dodaje co chwilę coś o Zeldzie to nie oznacza, że może sobie tutaj pogrywać z innymi jak jakiś guru, to było żałosne, ten jego bezpodstawny atak na moją osobę. Napisałem tylko, że nie wierzę do końca Edge, dodałem również dlaczego, od tego temat się rozwinął, ale to nie powód, żeby kogoś obrażać. Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Te, wariat, nie zesraj się.

 

Skany z Edga? Plusiki czekają. :lapka:

Co Wy sobie myślicie? Chu mnie obchodzi, kto ile tutaj jest i ile się znacie! Każdy na prawo do swojego zdania i subiektywnego odczucia, to nie powód, żeby kogoś obrażać! A jeśli nie potrafisz być sprawiedliwy to się nie odzywaj, zamiast wchodzić komuś w du.. Edytowane przez zdrowywariat
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...