Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

Historycznie Zelda jest jedną z najlepiej i najwyżej ocenianych serii gier w całej branży, nie mogło wyjść źle - ale jeśli rzeczywiście będzie lepsze od OoT, to nie mam pytań. 

Nie odpuściłem żadnej Zeldy, nie odpuszczę i tej.

Z ocenami zawsze było dobrze. Ba, moje 3 najgorsze Zeldy dalej mają takie oceny, że konkurencja może o nich często pomarzyć.

Odnośnik do komentarza

Z ocenami zawsze było dobrze. Ba, moje 3 najgorsze Zeldy dalej mają takie oceny, że konkurencja może o nich często pomarzyć.

 

Ano, dlatego nigdy nie rozumiałem obaw o to jak wyjdzie BoTW. Niezależnie od siły konsol, które wypuszczało Ninny - Zelda zawsze trzymała się czołówki. Prześwietny pierwszy kwartał w gierkach, od dawna nie było tak dobrze.

Odnośnik do komentarza

Giant Bomb:

- Very lively, does not feel empty at all
- Multiple towns
- sense of discovery unlike any other Zelda since the first Zelda
- constant feeling of accomplishment when discovering new stuff
- Discovered an area where enemies killed you in one hit
- Discovered first dungeon in 25 hours
- unlike with Skyward Sword, wasn't trying to push through the "bullshit" to get the first dungeon because they were enjoying the world of BOTW so much. 
- no handholding, learn the mechanics through your own gameplay experiences 
- All shrines so far can be solved with all the Stasis mechanics given early in the game
- going to be a "long" review, so much to talk about
- frame dips at times, specifically in towns with weather and NPCs effecting drops. Not frequent though
- graphically, it was strange to go straight from Horizon to BOTW but obviously they have totally different artsyles

Edytowane przez Starh
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

 

 

- Discovered first dungeon in 25 hours

 

No i to jest ciekawe. Wyrwane z kontekstu może smucić, no bo jak to, pierwszy dungeon po 25 godzinach? Po 25 godzinach można przejść ALBW i być jeszcze w połowie OoT. Jeżeli ma to zagrać, przez 25 godzin chcę być karmiony powiedzmy 30 mini-dungeonami i wspaniałą eksploracją. Natomiast sam dungeon, proporcjonalnie do tych 25 godzin, powinien zerwać mi buty z nóg. Czy tak? Się zobaczy. Moim problemem może być to, że uparcie trzymam się konwencji określonej w A Link to the Past, która tak naprawdę została zmodyfikowana lekko dopiero w A Link Between Worlds, no ale to i tak mała zmiana w porównaniu do tego, o czym tutaj czytamy. Te cytaty:

 

 

 

- sense of discovery unlike any other Zelda since the first Zelda

- constant feeling of accomplishment when discovering new stuff

 pozwalają zachować mi nadzieję. Widocznie nadeszło nowe, czy lepsze? Pora się przekonać za tydzień. Breath of the Wild to zdecydowanie gra, której jestem bardzo ciekawy.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

A ja poza gameplayem liczę na dobrą fabułę i masę ciekawych postaci. Bo dla mnie najlepsza Zelda to Okami. W Okami zżyłem się z postaciami jak chyba tylko w The Last of Us. Czuję, że ta Zelda może gameplayem rozwalić na maksa absolutnie wszystko. Niech jeszcze historia będzie na poziomie Okami, czy TLOU, a szykuje się gra wszechczasów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...