Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

z jednej strony ten koleś (pipi)i farmazony ale jednocześnie mowi oczywistość - ciężko sie spodziewać żeby konsola za 1500-2000zł miała takie osiągi jak najlepszy najnowszy pecet ktory pewnie kosztuje 8000-10.000 zeta

wiec tutaj jest oczywistość. pytanie powinno być inne - czy ten ich nowy kryzys wygląda lepiej na pececie który ma w miare porównywalną cene do nextgenów

 

bo teraz pecetowe gry wyglądają lepiej niż na konsolach, ale te pecety kosztują ok tysiaka więcej niż konsole

 

być może niektóre gry będą na pc wyglądać lepiej niż na nextgenach, tylko że wtedy taki pecet musial by osztować pewnie z 6000 wiecej, wiec dla zwykłego użytkownika stosunek ceny do jakości będzie kompletnie z dupy. i ludzie będą woleli zapłacić 6 razy mniej i jakoś przeboleją te 3 pixele mniej

Odnośnik do komentarza

A ja generalnie nie czekam jakoś z wypiekami. Wiadomo, że w tym roku je zobaczymy. Mam jeszcze trochę tytułów do zaliczenia (i scalakowania) z tej generacji. Na samo Wii wyliczyłem z pięć. Wejdę kiedy znajdę czas i sprawdzę co to się jutro wielkiego wydarzy. Ciekawe kto będzie z nas czekał do samej północy. W sumie ja sam kończę wtedy pracę, więc...

Edytowane przez Nemesis US
Odnośnik do komentarza

@ Milo i piecia997

Jeśli tak będzie wyglądać na PS5 to będzie dobrze...

 

Troche przesadzasz mysle ze za jakis rok od premiery next-genów taka grafika bedzie spokojnie do osciagnieca zresztą dla mnie to jeszcze nie jest jakieś mega po prostu wyglada ok.Mi sie jaranie skonczyło na etapie pokazu MGS 2 pamietam jak pierwszy raz zobaczyłem trailer to było cos teraz to juz nie to samo

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

grafika na filmiku wyżej wygląda realistycznie, jeszcze nie ultra realistycznie, ale już naprawde dobrze, z jednej strony robi świetne wrażenie, z drugiej jednak jak zobaczyłem jeziorko kamyczki i wydospadzik to w sumie wygląda to jak skyrim na pc na modach poprawiających grafe, wiec ten poziom nie jest wcale jakis odrealniony i z kosmosu (zwłaszcza na wyrost jest tekst o PS5 które pewenie wyjdzie najwcześniej za 7-8 lat)

 

 

 

wiecie co ja bym przyją z otwartymi rękami

w pełni funkcjonalne i wygodne (bez bolących oczu i głowy) gogle "wirtualne"

nie wiem czy oculus rift w pełni uporał sie z problemami które trapią takie sprzęty od lat , ale mam nadzieje że podczas obecnej generacji wyjdzie sprzęt który w końcu dobrze sobie poradzi z tym ...

OculusRift.jpg

 

 

a z czym?

z zatąpieniem telewizora i umożliwieniem grania niezależnie od miejsca w pokoju i niezależnie od wydawania 5 kafli na 60 calowy TV - a mimo to uzyskania efetku ekranu wypełniającego całe pole widzenia.

sterowanie ruchami głowy to kwestia poboczna dla mnie, głównie chce mieć efekt wielkiego ekranu... bez kupowania wielkiego ekranu i zawalania nim pokoju

nie mowiąc już o tym że gdy taki sprzęt bedzie dobrze zrobiony to nie tylko bedzie dawał efekt ogromnego ekranu ale też wiele innych za(pipi)istych zalet i wkręcania sie w gre

Edytowane przez Yano
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

A ja generalnie nie czekam jakoś z wypiekami. Wiadomo, że w tym roku je zobaczymy. Mam jeszcze trochę tytułów do zaliczenia (i scalakowania) z tej generacji. Na samo Wii wyliczyłem z pięć. Wejdę kiedy znajdę czas i sprawdzę co to się jutro wielkiego wydarzy. Ciekawe kto będzie z nas czekał do samej północy. W sumie ja sam kończę wtedy pracę, więc...

 

Wielu ludzi tutaj czekało do 4 w nocy na zwykłą konferencję na E3, to myślisz, że ilu zostanie do północy na pokaz nowej konsoli? :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi o.. jakby to nazwać.. pozornie taką grafikę... Bo taka mniej więcej będzie osiągalna ale o dokładnie taką od strony technicznej. To nie wygląda na real-time tylko na zwykły render (i na 99,999% tak właśnie jest).

 

To trochę jak z Killzone 2 - pierwszym trailerem-renderem i pełną wersją. Wiele osób twierdzi, że pełna wersja pobiła ten trailer. Pod kątem designu i właśnie ogólnej prezencji z pewnością.. ale od strony technicznej nadal jest jakieś 10 lat z tyłu.

Odnośnik do komentarza

Yoshihisa Hashimoto (Square Enix technical director) potwierdził obecność, może jakiś nowy pokaz Luminous?

 

 

 

z neogaf, niby koleś który coś tam wie

 

I'm not here to spoil the event for any one :). There are a few others
in the thread that know what's going on, but it's best to just let you
folks enjoy the show for yourself. I just hope some jack ass doesn't
reveal everything at the 11th hour. FYI: I only know of two things at
the event. I'll say this though, Sony will have to save things for E3.
So prepare for a very balanced event. There will be enough tease to
wet your whistle, but don't expect to walk away with an idea of what PS4
will have for it's first two years.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Ty się o to nie martw ;)

 

Na premierę to oczywiście że nie będę brał(bo jeszcze nie ograłem paru świetnych gier na ps3,a ps4 wstecznej kompatybilnosci mieć nie będzie(niech się wypchaja tym gaikaiem),a po drugie w tym roku Vite kupuje :P

Odnośnik do komentarza

jeszcze inny cytat, z którym się zgadzam. Nie psujcie niespodzianek, insajderzy :( Ciekawe jednak przez co ludzie w Sony są tacy optymistyczni.

 

"I will never talk about any source. It's

too close to the event, my biggest fear is someone leaking everything
:-/. Internally at Sony, people have never been more optimistic before a
new cycle. That's it, I'm out of the thread. See you guys tomorrow
when our worlds will change :)."
Odnośnik do komentarza

znając ostatnich kilka przypadków myśle że jest możliwy jakis poważny przeciek łacznie z fotkami , pewnie dziś wieczorem albo jutro

 

 

co do tekstu że ps4 mialo by wyjść jakoś bardzo niedługo to jest to praktycznie niemożliwe, i absolutnie najwcześniej może wyjść pare miesięcy po najgłosniejszych premierach tego roku, więc TLOU bedzie niedługo, ale potem jeszcze gta5, wiec najwcześniejszy termin to święta tego roku, ale bardziej prawdopodobna wiosna 2014 (a nie zdziwie sie jak bedzie jeszcze pozniej troche)

 

 

pewną wskazówką może być to że chyba nie ma już żadnych nowych zapowiedzi ostatnio, sporo gier zapowiedzianych wcześniej ma premiere w lecie i na jesieni tego roku, chyba nie ma żadnego killera zapowiedzianego na zime ani początek 2014?

 

chyba jedynie watchdog  (ma serio wyjść na obecne konsole?) i może nowy MGS (który nie wiadomo kiedy i na co wyjdzie)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...