Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

 

Microsoft puścił za podobna cenę x360

Ale wiedział, że 80% konsol padnie, adapter wi-fi osobno, opłata za lajw, brak wejscia hdmi, brak br, brak baterii do pada, gier do dziś brak.
Dzieki temu cena konsoli była przystepniejsza i to niby było zle? Rzeczywiscie, wifi w konsoli w 2006 to była potrzeba I rzędu.

 

w ogole po co ja kur.wa tobie odpisuje :x

Zapomniałem, że w niektórych modelach nie było nawet twardziela. Niezłe dowc.ipnisie z tego microsoftu. :)

większymi dow(nene)nisiami bym nazwał panow z sony, którzy wymyslili instalowanie gier, do którego był potrzebny ten dysk w pseudokonsoli.

 

 

Większym dow(nene)em jest kupno xboxa bez dysku i brak możliwości grania copa w halo.

 

Za chwilę do pracy i akurat jak wrócę, obejrzę konferencję, 2000 zł mogę na start konsoli wydać, zbyt długo czekam na nową generację. WiiU nie liczę, kompletnie do mnie nie trafia.

 

 

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza
Gość Dr.Suess

 

 

 

 

 

 

Microsoft puścił za podobna cenę x360

Ale wiedział, że 80% konsol padnie, adapter wi-fi osobno, opłata za lajw, brak wejscia hdmi, brak br, brak baterii do pada, gier do dziś brak.
Dzieki temu cena konsoli była przystepniejsza i to niby było zle? Rzeczywiscie, wifi w konsoli w 2006 to była potrzeba I rzędu.

 

w ogole po co ja kur.wa tobie odpisuje :x

Zapomniałem, że w niektórych modelach nie było nawet twardziela. Niezłe dowc.ipnisie z tego microsoftu. :)

większymi dow(nene)nisiami bym nazwał panow z sony, którzy wymyslili instalowanie gier, do którego był potrzebny ten dysk w pseudokonsoli.

 

 

Większym dow(nene)em jest kupno xboxa bez dysku i brak możliwości grania copa w halo.

 

Za chwilę do pracy i akurat jak wrócę, obejrzę konferencję, 2000 zł mogę na start konsoli wydać, zbyt długo czekam na nową generację. WiiU nie liczę, kompletnie do mnie nie trafia.

 

 

a wiesz że można podłączyć przez usb pendriva lub dysk zewnętrzy do x360 i instalowac gierki? TA DAAAAAAAAAAM

Odnośnik do komentarza

Konsolą priorytetową dla mnie jest Xbox, ale PS4 zakupię jak uzbiera się hitów i sama konsola stanieje. 2K za sprzęt to trochę za dużo biorąc pod uwagę ile jeszcze do ogrania mam z obecnej generacji.

Ciekaw jestem niezmiernie jak się zaprezentuje nowy pad z touch-screenem/padem. W ogóle ciekami mnie jak Sony postawi sprawę z grami, on-line'm i jaką politykę obiorą w temacie nowych IP, czy będą otwarci na nie czy znów będziemy mieli milion kontynuacji.

Edytowane przez Yap
Odnośnik do komentarza

 

2K za sprzęt to trochę za dużo

takie podejście mnie dziwi, sporo ludzi mowi ze 2k to sporo itp

a to sprzęt na kilka lat jednak

 

tymczasem masa ludzi bez zipnięcia kupuje smartfony i tablety za 3k które potem po 1.5 roku wymieniają na nowe jeszcze droższe

 

w porownaniu z telefonami to nawet konsola za 2k to jest pół darmo

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem kupna smartfona za więcej niż 1.000 zł. Owszem, biznesowcy szukają miliona potrzebnych aplikacji, a te są potrzebne do sprawnej komunikacji, planowaniu tygodnia, dziennik zdań i inne pierdy, natomiast nie rozumiem w ogóle istoty tabletu, który w domu gdzie jest jeden tłusty komputer stacjonarny i nie gorszy laptop, jest zupełnie zbyteczny. Ceny na takowy sprzęt są niesłychanie zawyżone. Ludzie to jelenie.

 

2K w dzisiejszych czasach to dużo nawet jeśli chodzi o sprzęt nowy mający służyć kilka lat. Wizja premiery działa na wyobraźnię. Później wychodzi "poprawiona" wersja danej konsoli i płaci się za nią mniej niż za sprzęt inaugurujący nową generację. Dlaczego? Bo tak sobie korporacje ustaliły. Ja więcej niż 1100 za konsolę Sony nie dam. Xboxa kupię kiedy stanieje do 1200-1300 zł bo nie mieć którejś z wiodących konsol mija się z celem w moim przypadku.

Odnośnik do komentarza

Na czas konferencji chyba będę musiał zaktualizować listę ignorowanych, bo czuję się jak na odpuście wchodząc w temat i chcąc coś poczytać a zamiast tego kilku mądrych "rozmawia" za pomocą gifów.

 

Mam nadzieję, że pokażą samą konsolę, bo tak po prawdzie to tylko jej wygląd i przedstawienie nowych funkcji mnie interesuje (głównie ten cały Gaikai i możliwość zakupu gier z PSX i PS2). Oby tylko nie było powtórki z PS3 i błyszczącej bryły, która nijak nie komponuje się z jakimkolwiek sprzętem RTV.

Odnośnik do komentarza

Na czas konferencji chyba będę musiał zaktualizować listę ignorowanych, bo czuję się jak na odpuście wchodząc w temat i chcąc coś poczytać a zamiast tego kilku mądrych "rozmawia" za pomocą gifów.

 

Mam nadzieję, że pokażą samą konsolę, bo tak po prawdzie to tylko jej wygląd i przedstawienie nowych funkcji mnie interesuje (głównie ten cały Gaikai i możliwość zakupu gier z PSX i PS2). Oby tylko nie było powtórki z PS3 i błyszczącej bryły, która nijak nie komponuje się z jakimkolwiek sprzętem RTV.

 

 

to ma działać a nie wyglądać

Odnośnik do komentarza

 

Później wychodzi "poprawiona" wersja danej konsoli i płaci się za nią

mniej niż za sprzęt inaugurujący nową generację. Dlaczego? Bo tak sobie

korporacje ustaliły.

nie, to akurat ma bardzo sensowne wytłumaczenie

 

po pierwsze sprzęt (podzespoły) z czasem tanieją, i to co dziś jest supernowoczesnym podzespołem za 4 lata jest starodawnym krapem produkowanym po kosztach

 

po drugie bardzo ważna jest masowość produkcji - o wiele wyższy jest koszt jednostkowy przy niewielkiej liczbie produkowanych przedmiotów , oraz na początku ich produkcji (trzeba zainstwestować w mase rzeczy)

 

potem gdy produkcja idzie pełną parą i to masowo to koszt jednostkowy jednego produktu jest malutki bo jest to tylko jeden trybik w wielkiej maszynie

 

dlatego zawsze wszystkie sprzęty są droższe na premiere a potem o wiele tańsze (nie licze produktów appla bo one mają od poczatku do końca zawyżoną cene)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Nowa generacja czyli platne multi, 10 DLC do kazdej gry, blokada uzywek, niezbedne polaczenie z internetem i kamerka ktora rozpoznaje morde wlasciciela, i ktos z rodziny nie pogra sobie dopoki nie dokupi dostepu ?

 

 

Nie dzieki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...