Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Biore PS4 na premiere, model z najwiekszym dyskiem bez wzgledu na cene - kase mozna zaczac oszczedzac juz dzisiaj  8) No i jakis wypasiony TV do tego zeby wszystkie detale na ekranie ogarnac. 

 

Jezeli plotki sie sprawdza to najwiekszym minusem Xboxa 8 (pewnie taka bedzie nazwa) bedzie Windows 8 i nowy Kinect a to dla mnie oznacza do pieca :bye:

Odnośnik do komentarza

HD Ready bym sie jeszcze zgodzil. Full HD? Nie jestem pewien ale ok. W kazdym razie lunch konsol wymusil na wielu graczach przestawienie sie z SD na HD. Nie widze powodu dlaczego nowa generacja nie mialaby zrobic podobnego ruchu. W koncu zawsze byl wyscig z rozdzielczoscia i trudno mi uwierzyc, ze teraz sobie zrobia pauze. No ale jesli gry dostana w koncu AA i troche innych bajerow plus porzadne "stale" tekstury to niech bedzie i to 1080p.

 

 

Ale ja nadal nie moge przebolec, ze te skosne parszywce wyjechaly z tym 7 lat temu.

 

 

Nie kumam tego, co Cię tak boli? Kupiłes w tym celu TV Full HD czy co? Logiczne, ze teraz nie wydadzą konsoli, ktora obsluguje 4K, bo to nie jest opłacalne. Wiesz, ile taka konsola musiałaby kosztować, żeby pociągnąć odpowiednio rozbudowane gry w takiej rozdzielczości? Inna sprawa ile osób ma takie TV i inna sprawa, ze filmy 4K PS4 bedzie obsługiwać, więc bardzo ok.

 

Jak dla mnie, pozostanie przy 1080p jest jedynym właściwym i od początku calkowicie oczywistym krokiem.

Odnośnik do komentarza

Lionel, kiedyś mega rozbudowane gry mieściły się na dyskietkach. DVD pomieściło gry HD na X360. No i co z tego, że parę minut filmu zajmuje kilka GB ? Równie dobrze możesz mieć film w 720p, który zajmie cały dwówarstwowy BD.

Nie ma najmniejszego sensu, aby gry chodziły w 4k, tzn. jakieś gry z PSS pewnie będą dostępne w tej rozdziałce, ale będzie to działało na tej samej zasadzie co 1080p na PS3.

Odnośnik do komentarza

Jak będzie chodziło w 720p a w zamian będzie miało pierdylion elementów na ekranie i kozackie akcje to i tak będziecie obsrani

I wtedy część będzie narzekać na rozdziałke



A jak dostaniecie 4k i będzie ubogie - to będą narzekać na mała ilość rzeczy na ekranie

Zawsze można sie do czegoś przy(pipi)ać

Edytowane przez Niewidoczny
Odnośnik do komentarza

Pierd_olą co niektórzy jak by u nich stał juz TV 4k albo za miesiac miał by już stanąć,zejdzcie na ziemie ludzie,po co to komu na razie na pewno bedzie 1080p i wystarczy tak to jest nawet za dość jak na razie.PS 4 na pewno bedzie filmy w tej rozdziałce i tak obsługiwać, tylko jestem ciekaw ile z tych osób co tak własnie teraz pisze o tym 4K ogladnie chociaz jeden film na TV przystosowanym do tego nawet za 2 lata. Są duzo wazniejsze sprawy aktualnie niż obsługa 4K

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

 

Pierwsze modele PS3 był dobre

 

xD

 

Wśród moich znajomych trzy osoby miały takie pierwsze modele PS3. Miały, bo już dawno zdechły (konsole, nie kumple).

dalej mam dzialajaca... 

 

cala konfa z komentarzem...

 

http://zeratulpl.blogspot.com/2013/02/showx4-konferencja-sony-z-komentarzem.html

Odnośnik do komentarza

Nowe plotki, sony wprowadzi Playstation World 60-80$ na rok. Będą dwa modele Ps4 za 429 i 529$.

W droższym zestawie większy dysk,PsKinect czy jak to się tam nazywa czyli podobnie jak teraz z X360.

 

Źródło? 

 

 

 

Bedziesz placil Mendrek?

 

Przecież już płacę, za Plusa. Jeśli w PW będzie Plus, to jak najbardziej. Jeśli nie, to i tak nie będę miał wyboru jak dziś posiadacze X360. To im będę “zawdzięczał“ że w swym durnym zaślepieniu płacą za coś co inni mają, i powinno być darmowe.

Odnośnik do komentarza

Raczej bardziej prawdpodobne jest właśnie to, że w tej płatnej opcji będzie odpowiednik Plusa, a sama usługa online będzie darmowa. Dla ludzi którzy nie są zainteresowani PS+ byłby to chyba najlepszy scenariusz, pod warunkiem, że Gaikai czy tam PSN 3.0 będzie działał na poziomie XBL. I teraz w zalezności od tego jak ten cały abonament miaby wyglądać (jak na PSV np.), to nawet osoby przeciwne mogły by się skusić.

Odnośnik do komentarza

Plus był chyba nawet pokazany na tej konferencji wśród usług, które będą na PS4. A co do PS World - w tej plotce nie ma nic o płatnym online, ale niektórzy (głównie xboty) już i tak swoje wiedzą. Tak samo było jak się pojawił patent Sony na blokowanie używanych gier, to oni już wiedzieli że PS4 będzie je blokować.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

 

Nowe plotki, sony wprowadzi Playstation World 60-80$ na rok. Będą dwa modele Ps4 za 429 i 529$.

W droższym zestawie większy dysk,PsKinect czy jak to się tam nazywa czyli podobnie jak teraz z X360.

 

Źródło? 

 

 

 

>Bedziesz placil Mendrek?

 

Przecież już płacę, za Plusa. Jeśli w PW będzie Plus, to jak najbardziej. Jeśli nie, to i tak nie będę miał wyboru jak dziś posiadacze X360. To im będę “zawdzięczał“ że w swym durnym zaślepieniu płacą za coś co inni mają, i powinno być darmowe.

 

 

Aha, czyli wreszcie przyznales, ze jestes zaslepionym fanbojem. Juz wiesz jaka konsola nowej generacji u ciebie stanie, chociaz jeszcze nic nie wiadomo o nowym Xboksie. I ty sie dziwisz, ze nikt nie traktuje cie powaznie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...