Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to MS przez 2 najbliższe miesiące nie potrzebuje na sprawy organizacyjne tylko na wymianę bebechów konsoli. O ile plotki (jak w przypadku ps4) są prawdziwe to nie mają co wyjeżdżać z taką konfiguracją. Ludzie są już tak wyposzczeni, że zainwestują kasę w sprzęt zdecydowanie mocniejszy i raczej nie będą się zastanawiali czy znowu multiplatformy lepiej będą wyglądały na teoretycznie słabszej konsoli, tym bardziej, że Sony w końcu poszło po rozum do głowy i postawiło na sprawdzoną architekturę, a nie podzespoły tworzone przez marketingowców.

Odnośnik do komentarza

 

Hyhy, pewnie w MS biegają jak w ukropie. W zasadzie Sony dobrze to rozegrało, i aż dziw bierze że taką sztuczką złapali MS. Ja tu myślałem, że oni są przygotowani na taką ewentualność, i że zaraz wyjdą z kontr-konferencją. Tu musimy czekać do końca kwietnia, co oznacza 2 miechy odstępu, czyli tyle ile mniej więcej trwa przygotowanie takiej konfy od kwestii organizacyjnych. Efekt będzie jednak krótszy, bo niebawem E3 (znowu hype train, plotki, przecieki, ect. ). MS będzie musiał dodatkowo rozbić materiał w krótszym czasie na swoją konfę i na E3. Cóż, lepiej późno niż wcale.

Ciekawią mnie gry od MS dla core gamerów. Czy pokażą coś w sprawie nowego PGR-a, czy ostaną na kinkietowych gierkach :>

 

skąd wiesz ile zajmuję przygotowanie konfy od kwestii organizacyjnych ?

Pewnie oglądał na jutjubie

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to MS przez 2 najbliższe miesiące nie potrzebuje na sprawy organizacyjne tylko na wymianę bebechów konsoli. O ile plotki (jak w przypadku ps4) są prawdziwe to nie mają co wyjeżdżać z taką konfiguracją. Ludzie są już tak wyposzczeni, że zainwestują kasę w sprzęt zdecydowanie mocniejszy i raczej nie będą się zastanawiali czy znowu multiplatformy lepiej będą wyglądały na teoretycznie słabszej konsoli, tym bardziej, że Sony w końcu poszło po rozum do głowy i postawiło na sprawdzoną architekturę, a nie podzespoły tworzone przez marketingowców.

 

Niedawno xboty wyśmiały mnie tu, że wymiana bebechów w tym momencie to samobójstwo i powielona droga Saturna, a nagle gdy Sony pokazało technologicznego potwora, to nawet 2 miechy wystarczą na wymianę ;)

Odnośnik do komentarza

MS może tu pojechać z systemem który będzie siedział w nowym iXsie, dopasowaniem i przemyśleniem wszystkiego od początku do końca. Pokazali już że wiedzą jak to się robi przy okazji X360. Zero zamulenia, każdy element od początku przemyślany, zmiany i dodawanie elementów to były pierdoły. To Sony musiało ich gonić z funkcjonalnością a i tak sporo im brakuje (XGVC, odtarzanie muzy w każdej grze, nie zamulające menusy, od początku były arczivy, i wysyłanie wiadomości głosowych i tekstowych w czasie gry etc.).  Także ja bym MS'u nie skreślał nawet jak będzie miał słabsze bebechy. Optymalizacja systemu może tu namieszać.

Odnośnik do komentarza

MS może tu pojechać z systemem który będzie siedział w nowym iXsie, dopasowaniem i przemyśleniem wszystkiego od początku do końca. Pokazali już że wiedzą jak to się robi przy okazji X360. Zero zamulenia, każdy element od początku przemyślany, zmiany i dodawanie elementów to były pierdoły. To Sony musiało ich gonić z funkcjonalnością a i tak sporo im brakuje (XGVC, odtarzanie muzy w każdej grze, nie zamulające menusy, od początku były arczivy, i wysyłanie wiadomości głosowych i tekstowych w czasie gry etc.).  Także ja bym MS'u nie skreślał nawet jak będzie miał słabsze bebechy. Optymalizacja systemu może tu namieszać.

 

System, grafika, czy inne dodatki nie mają dla mnie większego znaczenia. Konsolę kupuję dla gier, w tym zaś przypadku, oferta Sony bardziej mi odpowiada. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

MS może tu pojechać z systemem który będzie siedział w nowym iXsie, dopasowaniem i przemyśleniem wszystkiego od początku do końca. Pokazali już że wiedzą jak to się robi przy okazji X360. Zero zamulenia, każdy element od początku przemyślany, zmiany i dodawanie elementów to były pierdoły. To Sony musiało ich gonić z funkcjonalnością a i tak sporo im brakuje (XGVC, odtarzanie muzy w każdej grze, nie zamulające menusy, od początku były arczivy, i wysyłanie wiadomości głosowych i tekstowych w czasie gry etc.).  Także ja bym MS'u nie skreślał nawet jak będzie miał słabsze bebechy. Optymalizacja systemu może tu namieszać.

 

System, grafika, czy inne dodatki nie mają dla mnie większego znaczenia. Konsolę kupuję dla gier, w tym zaś przypadku, oferta Sony bardziej mi odpowiada. 

 

ej to wrzuć plan wydawniczy MS na następne lata a nie tak go trzymasz w tajemnicy ... co

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mendrek jak zwykle nie wie co mówi. To, że MS nie wywalił się na hurra ze swoją konferencją znaczy tyle, że ma wywalone na Sony i to co robią. Mają swój grafik i się go trzymają.

 

Proste jak drut.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Mendrek jak zwykle nie wie co mówi. To, że MS nie wywalił się na hurra ze swoją konferencją znaczy tyle, że ma wywalone na Sony i to co robią. Mają swój grafik i się go trzymają.

 

Proste jak drut.

Tak sobie można też to tłumaczyć.

 

Nie można tylko tak jest. Już widzę co by pisał Mendrolina gdyby tydzień później była konfa MS:

 

"Pijarowczyki MSu wystraszyły się i w popłochu sklecili kontrkonferencję"

 

Przewidywalny jak deszcz w porze monsunowej.

Odnośnik do komentarza

Ja bym powiedział, że nie tyle największe, co... jedyne... bo reszta to raczej szrot.

 

Z przecieków wynika, że w X720 też ma być montowany procesor z tej samej rodziny co w PS4 (tylko jeszcze słabszy). To, że oszczędne, nisko taktowane procki będą w nowych systemach jest już wiadome od jakiegoś czasu. Ja bym się spodziewał, że Microsoft zaprezentuje co najwyżej podobną specyfikację czyli powtórka z rozrywki, a wybór systemu będzie zależy od oferowanych usług i ich jakości. Dla dobra ogółu to jest sytuacja idealna, bo mielibyśmy znowu sytuacje, kiedy żadna z firm nie ma wyraźnej przewagi nad drugą.

 

Po cichu liczę, że M$ wypuści sprzęt, którego bebechy mogą być słabsze, ale w zamian w standardzie dostaniemy kinecta 2.0, to rozwinięcie idei amblilighta it.. Ważne, żeby to było uzupełnienie, a nie zastąpenie obecnych form gameplayu i sposobu kontroli.

 

 

edit. SONY się pochwaliło, żę gra online będzie darmowa? Jeżeli tak, a jakość usługi (co zapowiadają) ma zostać zwiększona, to płatny LIVE może stracić jakikolwiek sens. Przynajmniej w obecnej formie

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Ja na 100% biorę PS4 w dniu premiery, a co do nowego X, zobaczymy. Jeżeli lajw nadal będzie płatny to odpuszczam, dla Halo nie będę kupował konsoli, zwłaszcza, że Bungie teraz tworzy na PS4.

 

Bungie dawno już poszło na dno ,a konkretnie po Halo 2.Ich ostatnia gra (Reach) była okropnie słaba ,a szczególnie multi.Microsoft dobrze zrobił że ich wywalił(trzeba było to zrobić już po premierze ODST) ,szczególnie po tym że chceli z marki Halo zrobić MMOFPSa (na co dowodem jest Destiny).

Odnośnik do komentarza

 

Ja na 100% biorę PS4 w dniu premiery, a co do nowego X, zobaczymy. Jeżeli lajw nadal będzie płatny to odpuszczam, dla Halo nie będę kupował konsoli, zwłaszcza, że Bungie teraz tworzy na PS4.

 

Bungie dawno już poszło na dno ,a konkretnie po Halo 2.Ich ostatnia gra (Reach) była okropnie słaba ,a szczególnie multi.Microsoft dobrze zrobił że ich wywalił(trzeba było to zrobić już po premierze ODST) ,szczególnie po tym że chceli z marki Halo zrobić MMOFPSa (na co dowodem jest Destiny).

 

LOLZ 

Bungie nigdy nie chciało uczynić z Halo MMO, głupia teoria Sherlocku 

Odnośnik do komentarza

Mendrek jak zwykle nie wie co mówi. To, że MS nie wywalił się na hurra ze swoją konferencją znaczy tyle, że ma wywalone na Sony i to co robią. Mają swój grafik i się go trzymają.

 

Proste jak drut.

Nieprawda. Kazdy taki happening to ok 2 miesieczne przygotowania i zaproszenia dla prasy i dla inwestorow. Jak Apple organizuje takie ewenty (a MS mocno czerpie pod tym wzgledem od Apple) to z 3 miesiecznym wyprzedzeniem dla samych dziennikarzy. Tak miedzy nami to ostatnie zaproszenie do mojej redakcji przyszlo 3,5 miesiaca przed.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

Sony made wholesale corrections to the

list of European/PAL companies confirmed as PS4 developers and

publishers, reducing the list of named studios from 53 to 28. Curiouser,

not one of the developers and publishers named on the previous list

makes an appearance on the new roll call. A spokesperson for Sony

Computer Entertainment Europe confirmed to us the first list, sent out

last week, was erroneous, and this new one is correct. There are no

revisions for any other regions.

 

 

 

The new list removes a number of significant names, including Mojang

(Minecraft), Rovio (Angry Birds), Frozenbyte, Criterion Games, and City

Interactive. In their stead are some new noteworthy studios, such as CD

Projekt, who've confirmed The Witcher 3 as a PS4 game. Also included are

Bohemia Interactive, Deep Silver, Ninja Theory, IO Interactive,

Codemasters, 2K Games, and Sumo Digital. The full list can be found

after the break.

 

 

 

We've reached out to a number of studios for comment. Mojang's Daniel

Kaplan reiterated to us the comments he gave to Gamasutra, saying his

studio hasn't decided anything yet, and that the error is "confusion

from Sony's side." Gamasutra's article also confirms Super Crate Box

developer Vlambeer and Skulls of the Shogun creator 17-Bit, both

included in the original list, as not currently working on anything for

the PS4.

 

 

 

A spokesperson for Monsters (probably) Stole My Princess developer

Mediatonic, included in the original list but not in the corrected one,

told us he couldn't make any comment on his studio and PS4 development.

Meanwhile, Sumo Digital's inclusion adds weight to the rumor the British

studio is working on LittleBigPlanet 3, but for the PS4. When

approached previously about LBP3, a studio representative told Joystiq,

"No comment."

 

  • Avalanche Studios
  • Blitz Games Studios
  • Bohemia Interactive
  • CD Projekt RED
  • Climax Studios
  • Codemasters
  • Criterion
  • Hello Games
  • Just Add Water (Developments), Ltd.
  • Deep Silver
  • Lucid Games Ltd
  • MercurySteam
  • Ninja Theory Ltd
  • Nixxes Software BV
  • Paradox Interactive
  • Rebellion
  • Saber Interactive
  • Creative Assembly
  • IO Interactive
  • Starbreeze Studios
  • 2K Games
  • Team 17 Digital LTD
  • Yager
  • Zen Studios
  • keen games
  • Splash Damage
  • Stainless Games Ltd
  • Sumo Digital
  • Codemasters
  • TT Games

http://www.joystiq.com/2013/02/25/sony-completely-revises-list-of-ps4-eu-studios-down-from-53-to/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...