Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

oferują całkowicie inne podejście i gry, których na próżno szukać u konkurencji.

 

patenty z metroidów pojawiają się w innych grach, zelda - okami, smash brosy - są na rynku całkiem grywalne podróbki, był lata świetlne temu substytut mario kart, czyli crash team racing, obecnie trochę słabo, modnation racers czy lbp karting takie se. 

ale takim lbp nintendofani raczej by nie pogardzili, ico i kolosami pewnie też nie. bajecznie kolorowe dust, czy unfinished swan.

naprzeciw wii sportom itp. , stoją świetne sports champion i kinectowe tańce. 

 

według mnie, nintendo ma jednego prawdziwego asa. wymarłe dziś, czyste platformery 3d, czyli mariany i goryle. 

 

wytykanie Big N za złe faktów, że nie mają tych durnych trofek czy innych bzdetów to już doprawdy zakrawa na kiepski żart

według mnie, jak i milionów innych graczy, acziki i trofiki to fajna zabawa. problem officer ?

Edytowane przez Kazub
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi o żadnych fanów EA, czy ich produkcji. To największy wydawca na świecie i czy się to komuś podoba, czy nie, musi się z nim liczyć. Jeżeli na konsoli brakuje takich tytułów jak FIFA, Mass Effect, Need for Speed, NHL, Madden, Crysis, Dragon Age, Battlefield czy Command & Conquer, to coś już nie zagrało. I to też może wiele osób zniechęcić.

Znasz osoby które świadomie wybrały ich konsole (mam tu na myśli głownie fanów czy tez osoby zainteresowane ofertą BIG N) ? Dla takich osób tytuły które wymieniłeś jeśli w ogóle mają znaczenie to naprawdę minimalne.Konsole Big N kupuje się dla gierek od Big N właśnie (które w sumie tylko oni oferują czy też potrafią zaoferować) , jak ktoś ma potrzebę grania w wymienione wcześniej tytuły to sięga po konsole Sony/MS proste.

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza

 

 Madden, Crysis, Dragon Age, Battlefield czy Command & Conquer

Ja tam myślę, że ludzie kupują konsole stacjonarne od Big N bo oczekują właśnie gier, które są wydawane tylko na tą konsolę czyli takie Mario, Zeldy, Metroidy itd jakoś nie wydaje mi się by ludzie lecieli do sklepów po WiiU bo chcą grać w tytuły jakie wymieniłeś.

Już nie wspominając o tym, że nie wiem co tam niby robi C&C XD

Jak dla mnie WiiU zacznie mieć rację bytu jak wyjdą kolejne tytuły z serii jakie wymieniłem powyżej, pewnie znaczna część ludzi też właśnie czeka na tego typu produkcje i dopiero potem kupi sprzęt.

Ninny na swój sposób podchodzi do tematu grania na konsoli i ja sobie to osobiście cenię bo oferują całkowicie inne podejście i gry, których na próżno szukać u konkurencji.

A już wytykanie Big N za złe faktów, że nie mają tych durnych trofek czy innych bzdetów to już doprawdy zakrawa na kiepski żart. A takie też teksty swego czasu czytałem.

 

 

Pewnie, trofki są durne, jakieś bzdety w postaci Blu-Raya czy za(pipi)istych usług sieciowych też są durne, zapewne dysk twardy w konsoli to też głupota, bo po co to komu? A tabletopad z możliwością dotyku jednego punktu w jednym momencie to zapewne również fantastyczne, nowoczesne i pomysłowe rozwiązanie. Że nie wspomnę o aktualizacjach, kulejącym Nintendo Network, czy tragicznych Nintendo Direct, na których WRESZCIE zobaczyliśmy coś o Pikminie 3, który przecież miał być gra startową!

 

Nintendo to kompletnie inny świat, ale też pisanie takich głupot zakrawa na kiepski żart. I też nie wymieniłem tych tytułów ze stwierdzeniem, że ludzie będą po nie biec do sklepów - takie gry WARTO mieć w ofercie, bo ZAWSZE kogoś przyciągną. A skąd wiesz, że nowa Zelda czy Mario nie powtórzą utartych schematów? Skąd wiesz, że to Nintendo wykombinuje coś za(pipi)istego, a nie jakiś developer third party, który nie wyda swojego dzieła na Wii U ze względu na beznadziejną technologię/zacofanie/tragiczną sprzedaż?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

przypomnijcie mi, czy te biliony sprzedanych wii, to dla skakania marianem, czy skakania z wilotem ?

Dla jednego i drugiego choć z większym naciskiem na to drugie......

 

 

Pewnie, trofki są durne, jakieś bzdety w postaci Blu-Raya czy za(pipi)istych usług sieciowych też są durne, zapewne dysk twardy w konsoli to też głupota, bo po co to komu?

W którym niby miejscu napisał że rzeczy wymienione przez ciebie (po za trofeami) uważa za bzdety ? bzdety odnosiły się właśnie do trofeów i tym podobnych "wynalazków" (przynajmniej ja tak to zrozumiałem). Ale jak ty stawiasz trofea i  usługi sieciowe nie wspominając o elementach składowych konsoli (jak miedzy innymi napęd) na równi.......

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza

Dla jednego i drugiego choć z większym naciskiem na to drugie......

ten nacisk można łatwo policzyć, wystarczy odjąć nabywców większości marianów, tych bez bundli

 

W którym niby miejscu napisał że rzeczy wymienione przez ciebie (po za trofeami) uważa za bzdety ? bzdety odnosiły się właśnie do trofeów i tym podobnych "wynalazków" (przynajmniej ja tak to zrozumiałem). Ale jak ty stawiasz trofea i  usługi sieciowe nie wspominając o elementach składowych konsoli (jak miedzy innymi napęd) na równi.......

kolega maciomaniak mówił o usługach sieciowych ogólnie, na co kolega paliodor odbijając piłeczkę, wspomniał jedynie o trofikach, którymi gardzi, pisząc w takim tonie, jak by gardzili tym wszyscy. w ten sposób rozmawiają dzieci, ludzie mało roztropni, politycy w kawie na ławe.........no i bywalcy konsol łors, pocierając beton o beton liczą na ogień.....

 

nie obraźcie się koledzy od gier i giereczek, ale czytając ten temat, mam czasem wrażenie, że szympasy w zoo porozumiewają się na migi lepiej od was. jesteśmy co prawda w konsole nowej generacji, nie w clash of the betons.......w sumie jeden chuy.

Edytowane przez Kazub
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

przypomnijcie mi, czy te biliony sprzedanych wii, to dla skakania marianem, czy skakania z wilotem ?

Dla jednego i drugiego choć z większym naciskiem na to drugie......

 

 

Pewnie, trofki są durne, jakieś bzdety w postaci Blu-Raya czy za(pipi)istych usług sieciowych też są durne, zapewne dysk twardy w konsoli to też głupota, bo po co to komu?

W którym niby miejscu napisał że rzeczy wymienione przez ciebie (po za trofeami) uważa za bzdety ? bzdety odnosiły się właśnie do trofeów i tym podobnych "wynalazków" (przynajmniej ja tak to zrozumiałem). Ale jak ty stawiasz trofea i  usługi sieciowe nie wspominając o elementach składowych konsoli (jak miedzy innymi napęd) na równi.......

 

Nie, po prostu wiem, że ludzie którzy tak wytrwale i zaciekle bronią Nintendo, wrzucają wszystko do jednego worka, nie dostrzegając w tej konsoli wad, a wręcz wywyższając urojone zalety.

Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi o żadnych fanów EA, czy ich produkcji. To największy wydawca na świecie i czy się to komuś podoba, czy nie, musi się z nim liczyć. Jeżeli na konsoli brakuje takich tytułów jak FIFA, Mass Effect, Need for Speed, NHL, Madden, Crysis, Dragon Age, Battlefield czy Command & Conquer, to coś już nie zagrało. I to też może wiele osób zniechęcić.

 

Nintendo ucieka ogromny worek z kasą przez to i powinni zadbać o wsparcie EA, bez względu na to, jakie te gry by nie były. A ten koleś, który określił Wii mianem "kupy gówna" miał niestety 100% racji. To absolutnie nieprzemyślana, słaba konsola z tragicznym systemem sieciowym i jeszcze gorszym oprogramowaniem systemowym (gdzie aktualizacje trwają cholernie długo). W dodatku beznadziejne i durne ograniczenia w postaci pobierania dem od 18 lat po godz. 22, czy brak wsparcia choćby Rockstar Games - Nintendo jedzie na tytułach na wyłączność z własnej fabryki, wiadomo, ale ludzie będą tak spragnieni nowej generacji i nowej jakości, że Miyamoto może na tym bardzo wiele stracić.

 

Chyba nikt nie chce pakować się raz jeszcze w to samo bagno i kupować current-gena z tragicznymi rozwiązaniami.

Ależ Nintendo zadbało o wsparcie EA. Radzę obejrzeć konferencje z bodajże E3 2011, gdzie prezes tejże firmy mówił o bezprecedensowej współpracy. Efekt? Pocięte bieda-wersje gier sportowych na start, Mass Effect 3 za najwyższą możliwą cenę gdy na PS360 można było dostać za mniej więcej tyle samo całą trylogię i Need for Speed, który jest chyba najlepszą wersją (dzięki Criterion), ale i tak wyszedł z dużą obsuwą, a jego zawartość nie usprawiedliwiała kasowania 60$/€.

 

Wii U ma egzotyczną architekturę, wydawcom w rodzaju EA nastawionym na masową produkcję nie chce się jej zgłębiać, więc po wydaniu tych robionych na odwal się wersji mają powód, by powiedzieć, że wsparcie konsoli jest nieopłacalne. Im się wciąż mylnie wydaje, że własnoręcznie ukatrupili Dreamcasta i mają przez to o sobie zbyt wysokie mniemanie.

 

Co do zwyczajowych utyskiwań na specyfikacje Wii U - GameCube był w swoim czasie nowoczesny, a jego sytuacja była podobna w wielu aspektach, to znaczy skiepszczone porty, późniejsze premiery albo w ogóle brak niektórych istotnych tytułów. 

 

Na argument o poszukiwaniu o "nowej jakości", których Miyamoto mógłby nie być w stanie zapewnić, mogę tylko odpowiedzieć pytaniem: a pod jakimi względami gry wewnętrznych studiów Nintendo ustępowały konkurencji z silniejszych platform? Poza lepszą grafiką chyba niczym. Nie ma powodu sądzić, że teraz mogłoby być inaczej, jeśli się postarają. Ludzi w Wii zainteresowała perspektywa czegoś nowego, a nie to, czy jest tam Blu-Ray albo wsparcie HD.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

6Vvm0o4.gif

 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=546448

 

temat na GAFie ma już prawie 20k postów, ile miał ten o PS4?

 

EDIT:

 

jakaś tam zajawka nowego cock of duty

 

https://vine.co/v/b9mjlbtxvgW

 

i mały obrazek jakby któryś naiwniak nadal liczył na nowy silnik

 

111.jpg

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

będe sie powtarzał no ale... na litość boską czemu nie ma jeszcze przecieków :( to internet w końcu, kolejna większa impreza i cisza jak makiem zasiał. hape sie u mnie udziela wziąłem sobie wolne od 15 w robocie. dzisiaj kupuje piguły z kawą do ekspressu dolcze gusto, dwie czekolady Milka te carmelowe i siedze przed kompem jak debil.

Odnośnik do komentarza

 

oferują całkowicie inne podejście i gry, których na próżno szukać u konkurencji.

 

patenty z metroidów pojawiają się w innych grach, zelda - okami, smash brosy - są na rynku całkiem grywalne podróbki, był lata świetlne temu substytut mario kart, czyli crash team racing, obecnie trochę słabo, modnation racers czy lbp karting takie se. 

ale takim lbp nintendofani raczej by nie pogardzili, ico i kolosami pewnie też nie. bajecznie kolorowe dust, czy unfinished swan.

naprzeciw wii sportom itp. , stoją świetne sports champion i kinectowe tańce. 

 

według mnie, nintendo ma jednego prawdziwego asa. wymarłe dziś, czyste platformery 3d, czyli mariany i goryle. 

 

 

 

czyli według Twoje rozumowania wystarczy byc bajeczną kolorową grą żeby docenić Nine ? :D

 

Wymarłe platformery stały sie na własne życzenie i są spowodowane ograniczeniem mózgu u konkurencji.Nintendo ma banie nie nie od parady, smykałkę do świeżych i ciekawych pomysłów a przede wszystkim mega grywalnych produkcji dlatego reszta odpadła, konkurencja przestała się kompromitować przy każdej nowej platformówce bo stac ich było tylko na wierną i zarazem marną kalkę gier Nintendo  :bye: 

 

I zapomniałes o paru jeszcze asach ale tak to jest jak analizę przekłada się z tylko z papierków a zlewa się praktykę

Odnośnik do komentarza

Mam szczerą nadzieję, że pokażą jak najwięcej jak najciekawszych gier i żeby okazało się, że specyfikacje PS4 i Xoo będą praktycznie takie same, żeby skończyły się chociaż na jedną generację kłótnie o tym, który sprzęt jest mocniejszy. Poza tym to chciałbym aby pokazali gameplay z BF4.

Odnośnik do komentarza

według najpewniejszych przecieków, czyli od developerów (np:Ubisoft) to nowy X i ps4 są prawie identyczne jeśli chodzi o moc.

Z minimalną korzyścią dla PS4, ale to świetna wiadomość, bo tym razem o przewadze któregoś z systemów zadecydują przede wszystkim gry na wyłączność. Multiplatformy powinny być identyczne jakościowo.

Odnośnik do komentarza

też uważam, że to najzdrowsze dla branży i teraz tytuły na wyłączność zadecydują jak w starych dobrych czasach, ta generacja właśnie dlatego chyba nigdy nie zostanie zapamiętana jaka wyjątkowa bo prócz kilku wyjątków żadną z konsol nie można było identyfikować z jakąś wybitną marką.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

też uważam, że to najzdrowsze dla branży i teraz tytuły na wyłączność zadecydują jak w starych dobrych czasach, ta generacja właśnie dlatego chyba nigdy nie zostanie zapamiętana jaka wyjątkowa bo prócz kilku wyjątków żadną z konsol nie można było identyfikować z jakąś wybitną marką.

 

Mi tam się X360 będzie kojarzył bez wątpienia z Girsem - 5 lat mam konsolę i jak się zaczęło, że jeździłem do kumpli z klockiem żeby robić na splicie kampanię, tak ciągnęło się przez te wszystkie lata i skończyło się na Hordzie 2.0 i lanie na 2 TV.

 

A jako generacja to bez wątpienia serie Batman Arkham, Bioshock i Mass Effect <3

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Ja tam pocichu liczę, że jeszcze Sony coś dzisiaj pokaże związanego z PS4 aby odciągnąć troszku ludzi od jutrzejszego eventu Microsoftu.

 

Informacje o Panopticum mają być 21. Ta nowa gra SE Japan.

A z czym będzie mi się kojarzyć PS3 ? Największy come back w historii konsol i po raz pierwszy od dawna nie brak, a nadmiar gier ( PS Plus ). Nigdy w życiu bym nie uwierzył, jakby mi ktoś powiedział, że nie będę miał nawet czasu ograć wszystkich moich gier na konsole. Dla mnie 2 stówki+ to jednak dużo i gry kupuję tylko te najlepsze raz na jakiś czas, a tutaj patrz - nie ograsz jednego tytułu z Plusa i już dochodzą następne i kolejka rośnie i rośnie w nieskończoność. Już sobie nawet odpuściłem te trofea.

 

W zasadzie taka sama sytuacja jak promocje na Steamie, jak ktoś kupuje za grosze multum gierek i później odpali na 2 h i koniec.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...