Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

 

tak jak za czasów pierwszego X, microsoft pięknie wydymał posiadaczy x360.

 

 

4 lata supportu vs 8 lat, rzeczywiście tak samo.

 

 

 

Nie wierzę, że można być takim kretyn#m (za przeproszeniem) żeby porównywać obie generację do siebie. Porównaj jak już ile był wspierany xbox a ile ps2. Tak samo możesz porównać ile wspierane jest PS3 a ile x360 a nie PS2 z PS3.

Odnośnik do komentarza

 

tak jak za czasów pierwszego X, microsoft pięknie wydymał posiadaczy x360.

 

 

4 lata supportu vs 8 lat, rzeczywiście tak samo.

 

Jak tam 2013, year of the PS3? Podsumujmy.

 

- God of War Ascension nie spełnił oczekiwań

- TLOU goty tylko 3 miesiące

- Beyond crap

- GT6 to w rzeczywistości GT5.5

 

a miało być tak pięknie :teehee:

 

 

Zapomniałeś o Sly, Ni No Kuni, Puppeteer, Dragon Crown, Ratchet Nexus, o wydaniach na PSN jak Rain nie wspominam. 

Edytowane przez Figaro
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nic, a ja w tym roku kupiłem 7 gier na X360 wydanych w tym roku, więc jak to jest?

 

 

 

Ty chyba dalej nie rozumiesz. Porównujesz żywotność xboxa z xboxem 360. Xone będziesz porównywał z ps4 czy z xboxem 360?

 

 

Nie to ty nie rozumiesz. To ile lat jest wspierane X360 a ile PS3?

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Need for Speed Rivals wygląda lepiej na PS4 niż na PC

 

 


Played on the PlayStation 4, Need for Speed Rivals is a more visually impressive, though currently slightly more buggy, version of Electronic Arts' upcoming racer than the Windows version.

We spent the first part of our session playing the Windows PC version of Rivals, which ran well, with a PlayStation 4 controller. Later, we switched to the PS4 version and were surprised to find a game that looked even more impressive than its PC counterpart, with better texture detail, improved lighting on cars and sharper graphics overall. The PS4 version did suffer from a higher incidence of issues such as parts of the world failing to load, but developer Ghost Games assured us they would have those problems ironed out in time for launch.

 

http://www.polygon.com/2013/10/18/4851148/need-for-speed-rivals-hands-on-alldrive-pc-ps4

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=86521984&postcount=1

Edytowane przez Andrew21
Odnośnik do komentarza

Nic, a ja w tym roku kupiłem 7 gier na X360 wydanych w tym roku, więc jak to jest?

 

 

 

Ty chyba dalej nie rozumiesz. Porównujesz żywotność xboxa z xboxem 360. Xone będziesz porównywał z ps4 czy z xboxem 360?

 

 

Nie to ty nie rozumiesz. To ile lat jest wspierane X360 a ile PS3?

 

Nie wiem, bo cały czas wydawane są gry. Tylko cały czas pytam czemu porównałeś xboxa z xboxem 360. Chyba jak się coś porównuję to wybiera się tej samej klasy zawodników czyli GC, Xbox, Ps2 i można zobaczyć jaka konsola dostała najwięcej gier i ile była wspierana po premierze. A Ty twierdzisz, że Microsoft jest ok bo wspiera x360 8 lat a xboxa tylko 4.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, bo cały czas wydawane są gry. Tylko cały czas pytam czemu porównałeś xboxa z xboxem 360. Chyba jak się coś porównuję to wybiera się tej samej klasy zawodników czyli GC, Xbox, Ps2 i można zobaczyć jaka konsola dostała najwięcej gier i ile była wspierana po premierze. A Ty twierdzisz, że Microsoft jest ok bo wspiera x360 8 lat a xboxa tylko 4.

 

 

Przecież to nie ja porównuje tylko YETI. Piszę o X360 jakby już gry na niego przestały wychodzić.

Odnośnik do komentarza

 

tak jak za czasów pierwszego X, microsoft pięknie wydymał posiadaczy x360.

 

4 lata supportu vs 8 lat, rzeczywiście tak samo.

 

Jak tam 2013, year of the PS3? Podsumujmy.

 

- God of War Ascension nie spełnił oczekiwań

- TLOU goty tylko 3 miesiące

- Beyond crap

- GT6 to w rzeczywistości GT5.5

 

a miało być tak pięknie :teehee:

Czy naprawdę wierzy ktos w jego obiektywizm? Hejter PS i fanboj kloca pełna gębą. Sprytnie sie kamufluje,ale tego typu rodzyny jego demaskują. Edytowane przez pop
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

tak jak za czasów pierwszego X, microsoft pięknie wydymał posiadaczy x360.

 

 

4 lata supportu vs 8 lat, rzeczywiście tak samo.

 

Jak tam 2013, year of the PS3? Podsumujmy.

 

- God of War Ascension nie spełnił oczekiwań

- TLOU goty tylko 3 miesiące

- Beyond crap

- GT6 to w rzeczywistości GT5.5

 

a miało być tak pięknie :teehee:

 

 

 

Jak PS4 i Xone będą wspierane 5 lat, bo wtedy skończy się generacja to powiesz, że nas wydymali, bo ta trwała dłużej?

Edytowane przez Stunik
Odnośnik do komentarza

Dobra, ale wiecie, że to temat o nowej generacji? Może z walkami na listy o istnejących exach (lol) idźcie do drugiego śmietnika.

 

Beka z tego Drivecluba. Ja nie mam nic przeciwko przesuwom premiery. Ba, zawsze popieram takie praktyki - zamiast wyrzucać grę na rynek, która jest niedokończona, wolą poczekać i ją dopracować. Doceniam to, że obchodzi ich jakość tytułu. 

 

Miejsce w którym Sony zyebało, jest moment ogłoszenia tej obsuwy. Został niecały miesiąc do premiery! Oni dopiero teraz się skapnęli, że nie zdążą? Czy gra nie powinna być w statusie golda na dniach? Dopiero teraz zdali sobie sprawę "ej, za parę dni musimy skończyć grę, ale w sumie to... eee....chyba to się nam nie uda". To trochę oplucie gracza, który już zamówił preordera (co z bundlami PS4 i DC na amazonie?). Beka jak ktoś zamówił ps4 wraz z WD i DC xD Takie rzeczy ogłasza się wcześniej. No ale nic, niech dopracują ten tytuł. Przynajmniej nie będzie stawał w szranki z GT 6 i gra wyjdzie w momencie nieuniknionej posuchy postpremierowej. 

Odnośnik do komentarza

Tylko mi kompletnie spadla podjarka nextgenami? Od prezentacji PS4 do Gamescomu w zasadzie bylem zdecydowany na wziecie czworeczki na premiere, a teraz jakos to ze mnie zeszlo. Tyle seriali do nadrobienia, gier z obecnej generacji do przejscia, ze nexty spokojnie sie rozkreca i nie bede mial wadliwego pierwszego rzutu i braku gier. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W sumie to wyszło mi, że 8 gier

 

Crysis 3

Bioshock Infinite

Gears of War Judgment

Tomb Raider

Far Cry Blood Dragon

Call of Juarez Gunslinger

Grand Theft Auto V

FIFA 14

 

chyba nie tak źle jak na martwą konsolę?

 

Z Xboxem było tak, że po 2005 roku wyszła na ten sprzęt dosłownie garstka gierek, z czego głównie były to odsłony Fify i Maddeny oraz niedorobione wersje gier next-genowych np. SC Double Agent.

 

I o ile rzeczywiście cykl życia konsol różnych generacji nie można porównywać dosłownie, o tyle sytuacja gdzie kupuje się sprzęt dwa lata po premierze, a potem za kolejne dwa praktycznie już nic nie wychodzi (jak z Xboxem) nijak ma się do sytuacji, gdzie ktoś kupił X360 dwa lata po premierze (czyli 2007) i nadal ma w co grać 6 lat później nie?

 

Dlatego nie rozumiem po co (pipi)ć takie głupoty jakie pisze yeti i piszać o powtórce z rozrywki. Zaraz pewno napisze że to trolling taki jego, jak wszystkie jego posty w tym dziale, ale równie dobrze ja mogę powiedzieć, że post o exach PS3 z tego roku to też prowo.

 

I znowu mogę poczytać o dymaniu. Tymczasem nie rozumiem na jakiej podstawie. Rzeczywiście pod względem exclusivów jest bieda, ale nie exami sprzęt stoi. To ledwie mały ułamek ogólnej biblioteki gier, ale oczywiście manipulatorzy jak Czezky albo YETI będą przedstawiać X360 jako sprzęt zbierający kurz. Z tym, że w tym roku PS3 również zbierałoby kurz poza paroma tygodniami. Ignorując oczywiście multiplatformy, do czego tendencję mają szczególnie sonoklapki.

 

I o ile mogę żałować, że na X360 nie wyszedł, i już nie wyjdzie, żaden killer pokroju TLOU, oraz że Judgment okazał się grą wypuszczoną na siłę (zupełnie jak Ascension), tak cieszę się że taka Forza 5 już nie zawita na X360. Mimo, że XONE w najbliższym czasie w ogóle nie będę miał. Bo wydanie FM5 na obecny sprzęt oznacza stagnację i odcinanie kuponów. Czyli to co się dzieje z GT6.

 

I w sytuacji, kiedy Driveclub został odwołany na przyszły rok, Sony pewno pluje sobie w brodę że GT6 nie wydaje na nowy sprzęt albo chociaż nie wyda na jesień jakiejś lekko podbitej względem PS3 wersji na next gena.

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Coś w tym jest, od ukazania strasznie jarałem się nową konsolą Sony, byłem przekonany, że kupuje podczas premiery. Niby dalej jestem nastawiony na zakup w dzień premiery, ale mam jednak wahania. Ogrywam na nowo Diablo, tylko że na PS3, rewelacyjnie się gra, a będzie to tytuł na kolejne tygodnie. Często wracam do The Last of Us, rewelacyjna gra, więc trzeba. No i jeszcze GTA V, które nie do końca mi podeszło, ale jest jednak rewelacyjną grą.

 

Koniec generacji jest bardzo udany, że aż nie chce się kupować nowej trochę :D

Odnośnik do komentarza

Tylko mi kompletnie spadla podjarka nextgenami? Od prezentacji PS4 do Gamescomu w zasadzie bylem zdecydowany na wziecie czworeczki na premiere, a teraz jakos to ze mnie zeszlo. Tyle seriali do nadrobienia, gier z obecnej generacji do przejscia, ze nexty spokojnie sie rozkreca i nie bede mial wadliwego pierwszego rzutu i braku gier. 

 

 

ja mam podobnie, byłem pewien,, że łyknę plejkę na premierę, teraz jestem prawie pewien, że tego nie zrobię. jedyne co mnie teraz jara na ps4 to battlefield i killzone tyle, że nie wiem po kiego grzyba wydawać ponad dwa koła żeby zagrać sobie w dwa fpsy? poczekam na więcej gier i na to jak rozrusza się ps+. teraz mam co robić, gta V i diablo III na ps3 i wkrótce football manager na vitę plus gierki z plusa na które czasu nie mam :confused:

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tylko mi kompletnie spadla podjarka nextgenami? Od prezentacji PS4 do Gamescomu w zasadzie bylem zdecydowany na wziecie czworeczki na premiere, a teraz jakos to ze mnie zeszlo. Tyle seriali do nadrobienia, gier z obecnej generacji do przejscia, ze nexty spokojnie sie rozkreca i nie bede mial wadliwego pierwszego rzutu i braku gier. 

 

NIEAKTUALNE

 

ogladam filmiki z multi BF4 na yt i coraz powazniej mysle o zakupie PS4 jeszcze w tym roku. Chyba sobie zrobie prezent na mikolaja

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...