Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Prawda jest taka, że fanom konsolowych BFów wystarczy najnowsza odsłona do kupna PS4/XONE. Niech poczują w końcu wielkość tej gry w 64 osoby.

 

Gdybym nie czuł nosem, że PS4 będzie deficytowe to sam bym anulował pre-order. A tak? 1700zł za konsolę, ogram Shadow Fall by stwierdzić crapa lub nie a potem opylę konsolę za tyle samo jakiemuś klapkowi.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka, że fanom konsolowych BFów wystarczy najnowsza odsłona do kupna PS4/XONE. Niech poczują w końcu wielkość tej gry w 64 osoby.

 

Gdybym nie czuł nosem, że PS4 będzie deficytowe to sam bym anulował pre-order. A tak? 1700zł za konsolę, ogram Shadow Fall by stwierdzić crapa lub nie a potem opylę konsolę za tyle samo jakiemuś klapkowi.

Straszny dziwak z ciebie......

Odnośnik do komentarza

no to po co w ogóle na premierę kupuje PS4? Killzone na bank będzie totalnym przeciętniakiem w singlu jak każda część tej serii dotychczas, jedyna nadzieja, że multi będzie ciekawe wzorem K2 czy Mercenary. To jeśli już patrzeć na exy to xone jest kwestionowanym liderem jeśli chodzi o tytuły startowe. Na nim przynajmniej masz pewność, że KI i F5 będą co najmniej niezłe czego o takim Knacku powiedzieć nie można patrząc na gameplaye, które mnie usypiają.

 

Zresztą....ja i tak nie wierzę, że po premierze PS4 ta cała ich infrastruktura sieciowa się nie rozkraczy jak dziewoja przy drodze

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Każdy system się rozkręci, początki zawsze są takie sobie i rozpisywanie się o tytułach premierowych,ich ilości i jakości co ma to niby odzwierciedlać jakość konsoli jest bez sensu. Dla mnie tak po roku się cała zabawa na poważnie rozkręci, póki co dla mnie temat nowych pudełek zbytnio nie istnieje.

Odnośnik do komentarza

Nope - początki Xboxa 360 były za(pipi)iste. Pierwsz 2-3 lata, później tendencja spadkowa.

Start PS3 i obecne PS4 wola o pomste do nieba.

 

ja poki co nie biore zadnej konsoli na premiere. Nie dość, ze PS4 w ogole nie ma gier, to jeszcze wlasnie boje sie infrastruktury sieciowej, o której jest totalnie cicho. MS wystartowal już ze swoja kampania spolecznosci i tego, jak to wszystko fajnie działa, Sony pokazalo przygotowany filmik, którego nikt nie miał szansy stestowac.

Odnośnik do komentarza

Tez wole poczekac na rozwoj wydarzen. Wybiore lepszy sprzet.

Przejde na sile killzone i co dalej?:|

W Killer Instinct bym zagral, tylko, ze niby z kim? Community na poczatku bedzie przeciez zbyt male...

Forza wyglada obednie, ale znudzi mi sie po kilku dniach jak kazda wyscigowa gra.

Ryse mnie jara, ale dla jednej gry nie bede 2.5k wykladal na dodatek nie wiedzac jak bedzie wygladala sytuacja z lajwem w Polsce.

Edytowane przez Jaczes
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

FIFA to będzie taka 14.5 - podbita rozdziałka, kibice w 3D, lepsze stadiony. Gameplay obstawiam to samo co 14stka.

EA powinno się uczyć od 2K jak się robi gry sportowe, NBA 2K to wzór do naśladowania.

 

Ja chyba też poczekam, hype na pewno się udzieli ale wydawać prawie 3k dla 2 FPSów, i piłki która konstrukcji nie rozyebie to mi się nie widzi.

 

Zwłaszcza, że mam trochę gier do ogrania z obecnej generacji, a kilka ciekawych tytułów jeszcze wyjdzie (choćby Dark Souls 2 w marcu.)

 

Odnośnik do komentarza

tak zwany xbot. Kupi PS4, powie, że shadow fall to shit, ps4 rownież.

 

bardzo prawdopodobne

 

 

Potem kupi xo i będzie się fapował nad KI twierdząc, że to najlepsza bijatyka od czasów MK.

 

Tu już mniej.

 

Może mnie odwidzi się kiedy BF4 mnie porwie, albo pierwsze recenzje graczy z USA dadzą znać że gra to znowu wydmuszka od Guerilla Games.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja kupuje PS4 dopiero dla bety Destiny a potem licze na Infamous. Trzeba czekac na E3 bo moze byc calkiem ciekawie jak batalia next genow rozkreci sie na dobre bo jak narazie to za wiele gier jest cross-platformowych a niestety dziala to na niekorzysc PS4 i Xbona...

 

Co do Xbona to podoba mi sie Titanfall...i tyle. Wiem ze jest Forza ale scigalki mnie nie interesuja.

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

Mazz, a nie lepiej po prostu, dać siana i poczekać aż interesujące gry wyjdą ?

Teraz to można wróżyć z fusów, jak się sytuacja rozwinie. Tyle.

Szczerze, to już Wii U lepiej brać, jeśli ktoś ma uber ciśnienie, a zwisa mu to co będzie za kilka lat.

Edit - no chyba że chcesz odsprzedać z zyskiem, to ok.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Nope - początki Xboxa 360 były za(pipi)iste. Pierwsz 2-3 lata, później tendencja spadkowa.

Start PS3 i obecne PS4 wola o pomste do nieba.

 

ja poki co nie biore zadnej konsoli na premiere. Nie dość, ze PS4 w ogole nie ma gier, to jeszcze wlasnie boje sie infrastruktury sieciowej, o której jest totalnie cicho. MS wystartowal już ze swoja kampania spolecznosci i tego, jak to wszystko fajnie działa, Sony pokazalo przygotowany filmik, którego nikt nie miał szansy stestowac.

Daj ten filmik o tej super infrastrukturze sieciowej MS

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...