Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

To jest moja własna, lekko ironizująca opinia.

Umilałem sobie czas CS-em, grałem w kilka f2p, co z mojej perspektywy okazało się stratą czasu. Dla mnie gra powinna dać podobną satysfakcję jak dobra książka, więc na start następnej generacji oczekuję czegoś bardziej rozwiniętego niż f2p, oczekuję czegoś pokoju Wiedźmina 3, czy też Destiny (pod warunkiem, że nie będzie w tej drugiej mikropłatności).

 

Bartiz, możesz sprostować minusem, problemu nie widzę.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Boli dupka, ze Mazzeo bedzie miec PS4 na premiere i zamiast bic poklonow i brandzlowac sie co noc to juz mysli o sprzedaniu.

 

Bol dupska za głupotę? Ten człowiek jest tak zaślepiony w walce o wyższość danej konsoli nad druga, ze pójdzie na sile kupic PS4 by pokazać wszystkim jaki jest cool i obiektywny. Taki ma bol tyłka, ze PS4 wsród większości bedzie konsola no1, ze jest wstanie wszystkim tak dlugo uprzykszac życie, ze wielu chyba faktycznie odpuści. Dla mnie osobiście jest to dramat tego człowieka. Nie moze typ znieść, ze ludzie u nas i w Europie wola PS. Nie moze..... Edytowane przez pop
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Zaślepiony Xbot kupi sobie konsolę żeby pograć w gierki, no kurde niepojęte XD 

 

Ciekaw jestem kto jest bardziej zaślepiony:

 

- Xbot MaZZeo kupujący PS4

 

czy

 

- klapers Yeti niewyobrażający sobie by ktoś mógł sprzedać PS4 zamiast zapisać w testamencie by po jego śmierci konsolę razem z nim zakopać 2m pod ziemią 

 

:P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Zaślepiony Xbot kupi sobie konsolę żeby pograć w gierki, no kurde niepojęte XD 

 

Ciekaw jestem kto jest bardziej zaślepiony:

 

- Xbot MaZZeo kupujący PS4

 

czy

 

- klapers Yeti niewyobrażający sobie by ktoś mógł sprzedać PS4 zamiast zapisać w testamencie by po jego śmierci konsolę razem z nim zakopać 2m pod ziemią 

 

:P

A wiesz, ze oni nie wiele sie od siebie różnią. Ten Yeti udaje niby, ze na żarty trolluje odnosnie PS4 i rzekomo śmieje sie z tych co myślą inaczej, a w gruncie rzeczy to zaślepiony fan PS. Ten drugi miota sie raz w jedna raz w druga strona tez chcąc udawać niby nie fanboja żadnej z konsol ( bo przeciez kupił PS) a w gruncie rzeczy typ jest zaślepionym fanbojem Xboxa niemogącym pogodzić sie z faktem, ze większość osób w Polsce( kraj Plejstejszyn i cebuli) oraz w Europie wlasnie ceni sobie te firmę. W kazdym razie obydwoje niesamowici hipokryci.

Odnośnik do komentarza

Mazz po zakupie zatroluj na YT filmikiem jak to grasz i krytykujesz a potem sprzedajesz konsolę z zyskiem a paru ludzików na tym forum żyłka pie.rdząca chyba eksploduje.

Tak, pęknie żyłka, chyba z wielkości debilizmu, Każdy robi ze swoją kasą co tylko chce, przecież można kupić buty aby wyjść w nich na jeden wieczór i oddać lub kupić odtwarzacz blu raj i obejrzeć na nim jeden film, który cię interesuje pobiec do sklepu i powiedzieć, że już spełnił swoje zadanie i przyjdę tu za 3 miesiące kupić go ponownie, bo wyjdzie fajny film.

 

 

Laugh_hehe.gif

 

[offtopic]

Zamykając temat Mazzeo vs. Yeti, ten pierwszy przynajmniej gra/grał na obu konsolach, co z tego, że X360 mu bardziej pasuje. Yeti chyba pada od X360 nie tykał.

[/offtopic]

 

A poza tym zjazd z tematem do wojenek.

No to jesteś w błędzie, bo tego szrota mam od czasu premiery Obliviona. Od czasu premiery H4 tylko leży i zbiera kurz, bo tak jak za czasów pierwszego X, microsoft pięknie wydymał posiadaczy x360.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
@Yeti

 

Aj przestań, patrzysz na sprzęt przez pryzmat umiłowania exów na PS3, dla mnie konsola jest doskonałym substytutem PC (bo na tym się wychowałem) i cenie ją (czy to PS3 czy X360) m.in. za multiplatformy. Podobna sytuacja zaczyna się tworzyć przy next-genach, bo okazuje się, że z PS4 może nie być tak różowo (opóźnienia). 
poczekamy, zobaczymy. jak na razie interesuje mnie wyłącznie Wiedźmin (o czym pisałem wcześniej).

no dobra, PS4 jest po prostu ładniejsze i może stać pionowo

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

ale was boli dupa ze ps4 zamowilem tuz po e3 za 1699 wiedzac od razu ze to będzie dobry deal, a wy musieliście czekac na potwierdzenie cebuli i placicie 100zl drożej, tacy z was fani plejstejszyn. Innego wyjaśnienia tej spiny nie widzę.

 

jeszcze bedziecie plusowac moja opinie o ds4 i nowym killzone bo będę jedna z pierwszych osób na forum która przejdzie ta grę.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

I tak mamy ciekawy przypadek ze startem konsol, bo można kupić tylko konsolę bez gier, a i tak dobrze się przy nich bawić. A to dzięki grom F2P :)

 

Z tym to jest jedna wielka niewiadoma. Z jednej strony są gry takie jak League of Legends albo Path of Exile, w które z powodzeniem można grać setki godzin bez wydania ani złotówki, z drugiej strony są też wyciągacze hajsu i pay2win, często dobrze poukrywane.

 

Andreal częściowo masz i nie masz racji, to po prostu zależy od gracza. Jeden woli singlowe, filmowe #experience, a drugi może przez dwa lata non-stop młócić w BF3/LoL/FIFA/DotA 2 i inne gry, które nie mają początku i końca, ale są po prostu serią potyczek. Nie jest powiedziane, że gra musi być nudna (choć tak akurat może być). Ja bym na to patrzył z dużym dystansem i oczekiwał rozwoju wydarzeń, nie opowiadając się za bardzo za jakąś ze stron. Jedynie lekko się niepokoję, że nawet sukces kilku faktycznie dobrych gier f2p może się okazać furtką dla morza gów,na, jakie zaleje ten już niezbyt idealny rynek.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

albo tekken revolution - 3 walki na dzien i bye bye xD

Niech spyerdalaja z czyms takim.

Za to popieram rozwiazanie jak w Killer Instinct - place za postac, ktora gram.

Podobnie mogliby zrobic w innych grach jak dla mnie. W fifie, etc.

Edytowane przez Jaczes
Odnośnik do komentarza
Za to popieram rozwiazanie jak w Killer Instinct - place za postac, ktora gram.

 

 

I za postać z którą grasz. W KI free nawet zwykłego Arcade nie ma gdzie walczysz z postaciami aż do bossa, bo masz tylko jedną postać i możesz sobie co najwyżej walnąć versus mirror mecza, albo wejść do online gdzie i tak walczyć będziesz ciągle tylko z jedną postacią. Faktycznie jest co popierać. Dema mają więcej zawartości i też są za darmo, z tym że potem w pełnej wersji masz około 40-50 postaci, a nie 8 za tę samą cenę. Nawet niektóre dema miały więcej zawartości niż pełne KI. Ta gra to kwintesencja dojenia i kpina z graczy.

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Observer coś chyba miesza - nie będzie Arcade... bo go w ogóle w dniu premiery nie będzie. W dniu premiery będzie 6 postaci, a gdy dodadzą pozostałe dwie z pierwszej połowy rostera, to do gry wejdzie Story Mode i będzie go można normalnie przejść tą jedną darmową postacią (która zresztą będzie co jakiś czas zmieniana).

 

I nie wiem skąd te rewelacje, że w multi przeciwko tej samej postaci będzie walczyć. Walczyć będzie się przeciwko wszystkim bez względu na to ile postaci wykupisz.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

tak jak za czasów pierwszego X, microsoft pięknie wydymał posiadaczy x360.

 

 

4 lata supportu vs 8 lat, rzeczywiście tak samo.

 

Jak tam 2013, year of the PS3? Podsumujmy.

 

- God of War Ascension nie spełnił oczekiwań

- TLOU goty tylko 3 miesiące

- Beyond crap

- GT6 to w rzeczywistości GT5.5

 

a miało być tak pięknie :teehee:

  • Plusik 1
  • Minusik 10
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...