Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

MaZZ kupi konsolę w okresie kiedy będzie deficytowa, więc jak mu nie podpasi to sprzeda po tej samej cenie co kupił, a jeśli dobrze pamiętam, to złożył preorder jak sklepy wystawiały po 1700 zł, a to znaczy, że pewnie by jeszcze zarobił na odsprzedaży biorąc pod uwagę, że ostatnio ceny szły w górę i obecnie stoją chyba na poziomie ok. 1800 zł.

 

Faktycznie, taki manewr przekracza możliwości rozumowania klapersa takiego jak Yeti :P

Odnośnik do komentarza

 

ja poki co nie biore zadnej konsoli na premiere. Nie dość, ze PS4 w ogole nie ma gier, to jeszcze wlasnie boje sie infrastruktury sieciowej, o której jest totalnie cicho. MS wystartowal już ze swoja kampania spolecznosci i tego, jak to wszystko fajnie działa, Sony pokazalo przygotowany filmik, którego nikt nie miał szansy stestowac.

o ile mnie pamiec nie myli, to pisales ze bierzesz konsole na premiere, bo jestes milosnikiem gier. ile to hejtu poszlo w moja strone, kiedy napisalem ze nie warto brac konsoli na poczatku bo nie ma gier lub sie popsuje.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Ja potrzebuję platformy do grania w BF4, PC skresliłem (odzwyczaiłem się od grania na myszce, nie mam miejsca na komputer stacjonarny), na premierę X1 nie wiadomo do kiedy będzie trzeba czekać, więc wybieram PS4. Do tego wezmę KZ SF, coś tam wpadnie z Plusa i mi styknie na premierę nowej generacji. W lutym Infamous, będzie dobrze.

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Przecież następny ex warty uwagi to Infamous w LUTYM, więc gdzie tu lada chwila?

No to jesli 3 miesiace dla was to nie lada chwila to nie mamy o czym rozmawiac, no tak cebulaki mysla ze a noz cena spadnie o 20zl na allegro.

Ja potrzebuję platformy do grania w BF4, PC skresliłem (odzwyczaiłem się od grania na myszce, nie mam miejsca na komputer stacjonarny), na premierę X1 nie wiadomo do kiedy będzie trzeba czekać, więc wybieram PS4. Do tego wezmę KZ SF, coś tam wpadnie z Plusa i mi styknie na premierę nowej generacji. W lutym Infamous, będzie dobrze.

Dokladnie

Odnośnik do komentarza

 

Przecież następny ex warty uwagi to Infamous w LUTYM, więc gdzie tu lada chwila?

No to jesli 3 miesiace dla was to nie lada chwila to nie mamy o czym rozmawiac, no tak cebulaki mysla ze a noz cena spadnie o 20zl na allegro. 

 

 

No nie, nie lubię jak sprzęt, który kupiłem kurzy się na półce przez 3 miesiące, bo nie po to został kupiony. Dlatego wolę robić przemyślane zakupy, a nie BO NOWE i trzeba mieć. 

Odnośnik do komentarza

@Mazzeo: bardziej głupiego miejsca na powiadomienia o wpadniętym osiągnięciu się chyba nie dało wymyślić.

Dlaczego? Nie przysłania nic istotnego, a czasami te powiadomienia w górnej części ekranu potrafią rozproszyć uwagę . Najlepszym rozwiązaniem byłoby indywidualne dla danej gry ustawienie tego gdzie mają się wyświetlać takie komunikaty, tak żeby przykrywały najmniej istotną dla rozgrywki część ekranu.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Przecież następny ex warty uwagi to Infamous w LUTYM, więc gdzie tu lada chwila?

No to jesli 3 miesiace dla was to nie lada chwila to nie mamy o czym rozmawiac, no tak cebulaki mysla ze a noz cena spadnie o 20zl na allegro.

 

No nie, nie lubię jak sprzęt, który kupiłem kurzy się na półce przez 3 miesiące, bo nie po to został kupiony. Dlatego wolę robić przemyślane zakupy, a nie BO NOWE i trzeba mieć.

Czyli X1 tez nie kupujesz?

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że nie, bo:

1. Nie ma premiery w PL ogłoszonej.

2. Nie mam zamiaru bawić się w importowanie.

3. Nie ma dla mnie tam ani jednej gry, która przypadła mi do gustu. 

 

Jedyna gra jaka może wzbudzić we mnie chęć posiadania Xbox One to Alan Wake 2. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

I tak mamy ciekawy przypadek ze startem konsol, bo można kupić tylko konsolę bez gier, a i tak dobrze się przy nich bawić. A to dzięki grom F2P :)

 

Ja rozumiem, że komuś jakaś gra F2P może przypaść do gustu, nie skreślam takich produkcji, ale bez jaj :P

Odnośnik do komentarza

W League of Legends miałem ponad tysiąc godzin, nie wydając ani grosza. Więc tak, można grać w świetne gry. Takiego Planetside 2 z pewnością będę grać, bo gra jest rewelacyjna. No i nie przedstawiłem gier F2P jako mesjasze na start konsoli, ale jako po prostu dodatek, przy których można się dobrze bawić.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Dla mnie gra jest wtedy grą, kiedy mogę grać w początek gry, później w środek gry i w końcu grać w koniec gry, ew. popykać sobie w grę w multi na w miarę równych zasadach (ale już nie ma chyba takich gier). F2p to rodzaj gier, w które grasz i grasz, i nie czujesz satysfakcji z grania, a grając już 1000 h  w tą samą grę mózg ci się marszczy od tego grania, więc grasz i grasz, i myślisz, że może jak pograsz kolejne 1000h to gra ci to granie nagrodzi, a gra nie chce tego grania nagradzać, bo za grę nie płacisz, więc grasz i grasz, i grasz...

 

A później piszesz na forumku o gierkach, że f2p jest spoko, bo już 1000h grasz i grasz, i grasz...

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Większych bzdur to dawno nie czytałem.... Gra ma dawać przyjemność, a nie tylko poczatek, środek i koniec.

 

Granie w LOLa sprawiało mi tony satysfakcji, szczególnie w tedy, kiedy grałem ze znajomymi. Każdy znajdzie coś dla siebie, ale osoba grająca głównie w gry single player, tego nie zrozumie.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Jeszcze plusa za to dostał :o

 

Gry F2P mają sens pod warunkiem, że nie są pay 2 win. Jeżeli kolega przegrał ponad 1000h w LoLa nie płacąc nic i przy tym się świetnie bawił to co w tym złego ? Czy gra się tylko po to żeby gry kończyć i zaczynać nowe ? granie to też umilacz/zapychacz czasu, i wątpię że kolega wyżej przez 1000h się dobrze nie bawił, no chyba że lubi się katować grą przez tyle czasu która nie daje mu funu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...