Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Kupić konsole za 1800zl i grę za 250zl, aby po kilku dniach sprzedać. Cóż za logiczne i mądre myślenie.

 

Na pewno bardziej mądre niż kupno konsoli za 1800zł, gry za 250zł a potem patrzenie jak sprzęt się kurzy i traci na wartości.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

chmura, content, friendsy, wszystko w chmurze

 

http://www.youtube.com/watch?v=rnQmvHsv5Tc 

No tak:

Zabieranie swojego profilu do kumpla itp Nie bedzie to mozliwe na ps4? Swoje zapisane gry na chmurze,sejvy to juz mam na ps+ na ps3,

Kinecta pomine...

Sony ma to samo z kontrollerem,kto wezmie go w lapy rozpoznaje uj wie co..

Nagrywannie gameplaju to bedzie chyba o wiele dluzsze na konsoli Sony

Smart glass to nic inego co ma juz dawno sony w swoim xperiach i braviach.Jeden oglada tv,drugi cos tam na telefonie no super fanatastyczna zabawa.Fajnie moge sprawdzic poprzez moja xperie/smartfona jak radzi sobie moj przyjaciel w gierce,oh Sony tez to ma

Sony tez bedzie mialo dedykowane serwery w grach,,,Znaczy ma cod,bf,killzone,driveclub.Jak narazie te tytuly maja potwierdzone dedykowane serwery.

 

Glupia marketingowa gadka dla przyglupow jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza

 

chmura, content, friendsy, wszystko w chmurze

 

http://www.youtube.com/watch?v=rnQmvHsv5Tc 

No tak:

Zabieranie swojego profilu do kumpla itp Nie bedzie to mozliwe na ps4? Swoje zapisane gry na chmurze,sejvy to juz mam na ps+ na ps3

 

Ale jak, powiedzmy masz pięciu kumpli to idziesz do każdego i wszędzie masz dostęp do swoich save'ów, wystarczy się u nich zalogować na konto swoje? Pytam serio, bo nigdy nie miałem okazji czegoś takiego sprawdzać.

 

Najfajniejszy patent na to miało chyba Nintendo wraz z Wii: wiimote'y mają swoją wbudowaną pamięć, na którą można transferować te ludki Mii i z nimi chyba wędrują np. rekordy czy coś takiego. Tej pamięci wiele nie było i ograniczało się to pewnie tylko do właśnie Mii, ale IMO gdyby to rozwinąć to byłoby najlepsze podejście: save'y i profil w padzie. Bierzesz pada do znajomych i tyle, nie musisz nigdzie się logować ani zostawiać swojego konta. Oczywiście jedno nie wyklucza drugiego, tj. nie ma przeszkód, by w razie nieposiadania ze sobą pada po prostu pobrać profil z wszechmocnej chmury.

Odnośnik do komentarza

Hmm czemu macie taki bol dupy ? Moze sobie pozwolic na kupno sprzetu i zaliczenie crapzona to to robi. Jak jakims cudem okaze sie swietna gra to sprzet zostawi, jak nie to popodziwia grafike i nic nie straci pewnie na tym. Tak wiec WTF ?

Co racja to racja, takiej grafiki na X1 nie zobaczy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...