Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie DriveClub z tego co widziałem do tej pory, zapowiada się niezbyt next-genowo jeżeli chodzi o oprawę.

Strasznie dozo pokazali heh , poczekajcie z tym marudzeniem aż będzie więcej materiałów(w tym obszerniejszy gameplay) wtedy sobie oceniajcie czy wygląda na next-genową grę.

 

Nie no procek słabszy o pół TFL, gorszy RAM bardzo dużo. Taka cena za Kinecta 2 w każdym zestawie ;( Kamera FHD w każdym Kinekcie robi różnicę w cenie;p

A to nie chodziło o to że GPU będzie słabsze o 1/3 ?  Bo z tego co mówiono procki maja być takie same główne różnice maja leżeć właśnie w GPU (1,8 vs 1,2 TFL) i Ramie (GDDR5 vs DDR3) a może się mylę ?

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza

Wracajac na chwilę do deep down...

Yoshinori Ono z Capcomu powiedział m.in.

“The real-time capabilities of the hardware allowed us to produce the Deep Down demonstration you saw at the conference in a relatively short amount of time.”

Może to faktycznie real-time. W sumie poza ogniem reszta nie wyglądała jakoś szczególnie porażająco... a np. cienie miały niską rozdzielczość - nawet jak na obecne konsole.

http://www.mcvuk.com/news/read/capcom-resident-evil-and-street-fighter-would-restrict-us-on-ps4/0111716

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Real time czy render, co za różnica, taki poziom graficzny musi być bez problemów osiągnięty na PS4. E3 przyniesie sporo odpowiedzi.

 

PS. Ostatnio odpaliłem trailer Deep Down w 1080p na moim tv, pięknie to się prezentuje, ciekawe co uda się osiągnąć takim ekipom jak Quantic Dream, ND czy SSM.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Real time czy render, co za różnica, taki poziom graficzny musi być bez problemów osiągnięty na PS4. E3 przyniesie sporo odpowiedzi.

 

PS. Ostatnio odpaliłem trailer Deep Down w 1080p na moim tv, pięknie to się prezentuje, ciekawe co uda się osiągnąć takim ekipom jak Quantic Dream, ND czy SSM.

 

Ja po grze w Tomb Ridera, czekam co ekipa Crystal Dynamics pokaże na kolejnej generacji skoro z tej wycisnęła takie soki, że oniemiałem, zerkając czy to aby napewno 7 letnie pudło generuje mi takie fajerwerki graficzne :)

Odnośnik do komentarza

[...]

Może i to jest zrobione z mocą konsoli, ale sama gra tak wyglądać nie będzie.

To raczej pewne. Animacje, detekcja kolizji itd. na bank tak nie będą wyglądać w grze. graficznie za to nie ma tam nic szałowego poza tym ogniem.

W sumie moim zdaniem ostatecznie może to wyglądać lepiej (szczególnie słabe obecnie cienie).. ale kosztem właśnie tego efektu ognia, na który (zakładając, że to rzeczywiście był real-time) obecnie idzie nienaturalnie duża część mocy obliczeniowej.

 

@Paliodor.. O co Ci z tymi fanbojami sony chodzi? Przecież niezależnie od tego co teraz jest mówione ta gra i tak będzie multiplatformą.. chyba nikt w to nie wątpi? Ja tam w sumie ogólnie żadnego "jaranka" tym nie widze.. szczególnie, że większość twierdzi, że to render. Do niedawna też byłem co do tego przekonany.. ale po obejerzeniu filmiku w 1080p.. widać, że grafika nie jest wcale jakaś rewelacyjna... i naprawdę jedynie ogień niszczy.

Odnośnik do komentarza

Co z tym Rysem? W ostatnim CDA w recce Crysisa 3, ziomek wspomina, że jak był w studiu Cryteka, to widział jakieś materiały świadczące o przeobrażeniu Ryse'a w coś na kształt Far Cry'a w starożytności z normalną obsługą za pomocą pada. Nius z dupy, czy coś jest na rzeczy?

Odnośnik do komentarza

Co z tym Rysem? W ostatnim CDA w recce Crysisa 3, ziomek wspomina, że jak był w studiu Cryteka, to widział jakieś materiały świadczące o przeobrażeniu Ryse'a w coś na kształt Far Cry'a w starożytności z normalną obsługą za pomocą pada. Nius z dupy, czy coś jest na rzeczy?

Obecnie na temat Ryse oficjalnie (pipi) wiadomo po za tym ze został przeniesiony na next-gena. Nie ma jak tej informacji potwierdzić więc bym się nią nie jarał za bardzo pozostaje czekać i obserwować rozwój sytuacji.

Odnośnik do komentarza

To pytanie kogo traktować poważnie? Wypowiedzi samych producentów sprzętu są mniej więcej tyle samo warte co analityków i wróżbitów. Wiemy to bo doświadczyliśmy tego nie jeden raz. Do tego więcej osób z branży niż tylko Patcher wypowiada się o wzroście cen gier na nextgenach. Poczekamy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Grunt to spokojnie do tego podejść. Wyjdą nowe pudła, pojawią się gierki to można potem zrobić rekonesans po sklepach sieciowych i wtedy dopiero można ewentualnie płakać na forumku, że gierki drogie.

Choć zapewne w Polsce ceny będą wysokie, ale to mnie jakoś nie dziwi. Nie licząc allegro to nie pamiętam, kiedy ostatnio kupiłem grę na kąsole w Polsce. Po prostu się nie opłaca przepłacać. A stacjonarnych sklepów typu MM,Empik nawet nie wymieniam bo tam ceny są kosmiczne i współczuję tym, którzy głównie tam zaopatrują się w gierki.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Można założyć że u nas ( podkreślam ) gry podrożeją bo sprzęt nowy to oczywiście można skubać klientów bo i tak polecą na nowość ( mówię o Polsce ). PS4 w przeliczeniu na złotówki to ok. 1500 zł ( jeśli plotki się potwierdzą ), a u nas nikt nie będzie oferował mniej niż 2000 bo VAT i czemu nie zarobić więcej skoro można ;D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...