Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

To, że jak nie jesteś podpięty to nie ma grania. Jak zwali im się coś na serwerach to nie ma grania. Możliwe też, że każda Twoją grę będą śledzić i sprawdzać czy grasz na używaku i nie ma grania jeśli na używaku właśnie grasz. Ogólnie każdy PCtowy gracz Ci powie, że przymus stałego podłączenia do jakiekolwiek sieci to nic milusiego. Ten cały kinect ceny konsoli pewnie nie obniży, że już nie wspomnę o hitach jakie na tą zabawkę się ukazały. Serio, lepiej niech to będą jakieś nieprawdziwe informacje, bo inaczej będzie masowy pojazd po xbotach hyhy

Odnośnik do komentarza

 

Jak to się potwierdzi i hasło "Always on, Always connected" oznacza 'nie pograsz jak nie podepniesz,' to temat Console Wars uważam za zamknięty gdyż mamy zwycięzce. 

 

Znaczy sie dlaczego?

Moja konsola i konsole wszystkich znajomych sa podpiete 24/7/365

Co to niby zmienia?

Jak gram w coś na PC, to też zawsze mam internet, ale jest różnica pomiędzy czymś takim, a wymagającym stałego połączenia Sim City.

Odnośnik do komentarza

[...] Ten cały kinect ceny konsoli pewnie nie obniży, że już nie wspomnę o hitach jakie na tą zabawkę się ukazały. [...]

Akurat tak się składa, że w zestawie z PS4 też będzie "kinecto-podobna" kamerka.

Co do ciągłego połączenia... bronić tego rozwiazania to głupota do sześcianu... ale cieszyć się z tego jako przeciwnik X'a.. to też głupota bo jeśli M$ wprowadzi coś takiego... a mimo to się na tym nie sparzy (w końcu jednego zwolennika już mamy xD) to raczej nikt nie zagwarantuje tego, że Sony nie wyjedzie z czymś podobnym.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

 

Jak to się potwierdzi i hasło "Always on, Always connected" oznacza 'nie pograsz jak nie podepniesz,' to temat Console Wars uważam za zamknięty gdyż mamy zwycięzce. 

 

Znaczy sie dlaczego?

Moja konsola i konsole wszystkich znajomych sa podpiete 24/7/365

Co to niby zmienia?

 

Pewnie ponad 100 lat temu w Polsce prapradziad Kalinho hejtowal zarowki, no bo przeciez trzeba je podpiac na stale do pradu xddddd

SWIECE FOREWER

 

Dave ale wtedy odpada granie np. w domkach nad morzem ze znajomymi, na imprezach na działce, etc. Nie mów że masz neta wszędzie i to z sensowym łączem. 

Odnośnik do komentarza

 

 

Jak to się potwierdzi i hasło "Always on, Always connected" oznacza 'nie pograsz jak nie podepniesz,' to temat Console Wars uważam za zamknięty gdyż mamy zwycięzce. 

 

Znaczy sie dlaczego?

Moja konsola i konsole wszystkich znajomych sa podpiete 24/7/365

Co to niby zmienia?

 

Pewnie ponad 100 lat temu w Polsce prapradziad Kalinho hejtowal zarowki, no bo przeciez trzeba je podpiac na stale do pradu xddddd

SWIECE FOREWER

 

Dave ale wtedy odpada granie np. w domkach nad morzem ze znajomymi, na imprezach na działce, etc. Nie mów że masz neta wszędzie i to z sensowym łączem. 

 

 

może poprostu na urlop nie bierze konsoli ... bo ma życie ;]

Odnośnik do komentarza

mi się bardziej nie podoba Kinect i pchanie go wszedzie na siłe...

 

W łikend odpaliłem z dziećmi Antigrav (eye-toy) na PS2, w porównaniu do Kinecta zero opóźnień. Postać na desce reaguje niemal natychmiast, a do tego można łapami machać :) Frajda nie z tej ziemi, "nowoczesny" Kinect niech idzie do domu, ale jakoś mikrofon trzeba było sprzedać <Mass Effect i sterowanie głosem>

Odnośnik do komentarza

No, nie w 100% bo oni pisali o 4 GB GDDR5. To EDGE sprawdziło się w 100%, które napisało że będzie 8 GB. Zdaje się, że jako pierwsi napisali też o przycisku Share i nagrywaniu gameplayu.

EDGE pisało o 4 GB z tym, że podobno rozważano 8 GB. Decyzję o tym podjęto bardzo krótko przed zapowiedzią PS4 (jakoś miesiąc), a VGLeaks miało dokumenty z początku stycznia.

Odnośnik do komentarza

Mi to nie będzie przeszkadzało jeżeli M$ będzie wymagał ciągłego podłączenia do sieci. Oczywiście problem nastąpi gdy dostawca sieci nawali i wystąpi jakaś awaria. Ten Kinect w każdym X też wydaje się idiotycznym pomysłem, cena konsoli przez to może wzrosnąć, jeżeli będzie 8GB RAMu to pewnie spora część pójdzie do kamerki (plotki o tym mówią). Gry przypisane do konta? Dla mnie żaden problem, w tej generacji 99% gier brałem nówki. To co najbardziej interesuje mnie to online, płatny czy darmowy. Jeżeli M$ znów zażyczy sobie kasę za granie po sieci, to na pewno nie kupie ich konsoli, mimo, że nowe Halo czy Girsy na pewno zarządzą w multi i to właśnie dla tych gier kupiłem pierwszego (tu oczywiście tylko dla Halo) i drugiego X. Tym razem albo pozwolą mi za darmo pograć w sieci, albo niech spie.rd.alają.

Odnośnik do komentarza

Mi to nie będzie przeszkadzało jeżeli M$ będzie wymagał ciągłego podłączenia do sieci. Oczywiście problem nastąpi gdy dostawca sieci nawali i wystąpi jakaś awaria. Ten Kinect w każdym X też wydaje się idiotycznym pomysłem, cena konsoli przez to może wzrosnąć, jeżeli będzie 8GB RAMu to pewnie spora część pójdzie do kamerki (plotki o tym mówią). Gry przypisane do konta? Dla mnie żaden problem, w tej generacji 99% gier brałem nówki. To co najbardziej interesuje mnie to online, płatny czy darmowy. Jeżeli M$ znów zażyczy sobie kasę za granie po sieci, to na pewno nie kupie ich konsoli, mimo, że nowe Halo czy Girsy na pewno zarządzą w multi i to właśnie dla tych gier kupiłem pierwszego (tu oczywiście tylko dla Halo) i drugiego X. Tym razem albo pozwolą mi za darmo pograć w sieci, albo niech spie.rd.alają.

Yeti, I rozumiem ze nie przeszkadza Ci to bo wszystkie gry które kupiłes jako nówki trzymasz w chacie na połce. W takim razie 100gier w tej generacji kosztowało cie 20 000 zł. Ładny hajs musisz tłuc. Czy moze jednak sprzedawałes gry aby kupic nowe? Jesli druga opcja jest prawda to uwaga, TO JEST (pipi)A PROBLEM

Odnośnik do komentarza

Może było tego więcej niż 30, gier nie pożyczam bo nie mam od kogo, kumple jak graja to w badziewia typu Fifa, CoD. Mniejsza z tym, mi to nie będzie przeszkadzało, ale wiem, że 90% graczy już tak, zwłaszcza jeżeli jest się na utrzymaniu rodziców.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Generalnie chodzi o kase. Tez kiedyś kolekcjonowałem gry,kupowałem same nówki  i jak miałem na półce własnie około 100 gier na PS3 i policzyłem kase to sie za głowę złapałem.( No i sie ożeniłem co mogło mieć jakiś udział w tej reakcji ;) )

 

Zarabiam lepiej nich w tamtych czasach , ale gram duzo mniej. 


Niemniej, jak bym miał kupować przez cała generacje same nówki , no to sory grałbym w mniej niż połowę tego co na PS3 bo bym poprostu dłuzej sie zastanawiał co wybrac.

 

Generalnie nawet jeśli dla Ciebie to nie ma znaczenia, to trend jest bardzo zły. A najbardziej bym sie cieszył jak by uderzyło to własnie w tych zachłannych wydawców. 

Jakby była premiera GTA VI i czegokolwiek innego to wydawca innej gry w tym terminie mógłby odrazu popełnić harakiri. Szkoda tylko ze doprowadzi to do klepania tylko pewniaków, tasiemców typu COD

Edytowane przez Niewidoczny
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...