Skocz do zawartości

Bayonetta 1 & 2


Malutki

Rekomendowane odpowiedzi

Już się wyjaśniło, właśnie dzwonili, że nintendo ich w bład wprowadziło i narazie nie maja first printed tylko zwykla specjalna :(

Szkoda. Konkretny sklep się wydaje, także jeszcze coś kupię u nich. Kase zwrócili i kazali czekac na first printed.

Na polske będzie.

 

 

 

15 sztuk

Odnośnik do komentarza

Już się wyjaśniło, właśnie dzwonili, że nintendo ich w bład wprowadziło i narazie nie maja first printed tylko zwykla specjalna :(

Szkoda. Konkretny sklep się wydaje, także jeszcze coś kupię u nich. Kase zwrócili i kazali czekac na first printed.

Na polske będzie.

 

 

 

15 sztuk

 

Nosz niech to jasny (pipi) strzeli..

Odnośnik do komentarza

Odebrałem przed chwilką telefon od konsoleigry. Raczej można zapomnieć o wersji FP. Jest 15 szt na Polskę, tak jak napisał Michaelis i do tego te egzemplarze dostały tylko sklepy partnerskie z Nintendo (w sumie to nawet nie wiem które to są). Co najlepsze te egzemplarze które gdzieś się tam pojawiły zostały zabrane przez pracowników... Tak przynajmniej powiedział pan z konsoleigry.

 

Poczekam jeszcze parę dni. Jak faktycznie nigdzie już nie będzie tej edycji to wezmę u nich specjalną, bo widać że sympatyczny sklepik + cena naprawdę niezła.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Moje też już anulowane. Człowiek mi powiedział, że faktycznie jest 15 sztuk na PL. Niestety sklepy dostały 1-2 sztuki i w większości przypadków biorą je dla siebie pracownicy sklepu. U nich była jedna sztuka i dostała ją osoba z pierwszego preorderu. Mają jeszcze cisnąć Nintendo, żeby dostarczyli więcej, bo ponoć bardzo duże zainteresowanie.

 

@ireniqs

Ubiegłeś mnie :)

Edytowane przez chmurqab
Odnośnik do komentarza

Troszkę się pogubiłem z tymi edycjami Bayo2. Ta wersja z jedynką na płycie będzie dostępna cały czas w sprzedaży czy to tylko limitowany nakład i po jego wyczerpaniu będzie można zapomnieć o zakupie?

 

Pytam bo WiiU jeszcze nie mam,a nie wiem czy do tego czasu już nie zostaną same Bayo2 do kupienia:/

Odnośnik do komentarza

Też miałem telefon i usłyszałem to samo :( Podobno w ciągu godziny zebrali mnóstwo zamówień na FP i będą walczyć o chociaż kilka sztuk.
Możliwe że Ultima też anuluje swoje zamówienia bo ludek z KiG mówił że Conquest rozesłał do partnerów ofertę handlową z błędem odnośnie edycji limitowanej, stąd były tak dobre ceny. FP w ogóle nie ma w ich katalogu na tą chwilę.

Odnośnik do komentarza

Poczekam jeszcze parę dni. Jak faktycznie nigdzie już nie będzie tej edycji to wezmę u nich specjalną, bo widać że sympatyczny sklepik + cena naprawdę niezła.

No ja też się do nich przekonałem, sympatyczny gość i dzwonią. Z ultimy by nie dzwonili ;)

Na bank u nich wezmę Bajo i jakies gierki na ps4

Odnośnik do komentarza

@Paliodor

 

 

A wy co, dalej 2 płyty w jednym pudełku?

 

Jest jeszcze "zwykła" edycja limitowana:

 

BwuSMKdCEAA8Yu3.png

 

Opcji B powinno wystarczyć dla każdego.

 

Czyli w Europie jest tak:

 

a)Bayonetta 2

b)Bayonetta 2 + 1 w tym samym pudełku

c)wersja z filmu powyżej

Cyrk jest tylko z wariantem C.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Wow, IGN odwiedziło Platinum Games

 

http://uk.ign.com/videos/2014/09/12/bayonetta-2-the-feel-of-fun

 

 

Niesamowity filmik. Twórcy mówią same odpowiednie rzeczy. Masło i miód na moje uszy. Ta gra zniszczy, przecież to jest już wypisane w gwiazdach. Kocham Platinum.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...