Skocz do zawartości

iOS vs. Android vs. Windows


MrNorbi

Rekomendowane odpowiedzi

Mój jest z czerwca :-) Się zobaczy. Samsungi doskonałe nie są, mój laptop za 4000 był pół roku po zakupie na wymianie klawiatury i matrycy (ale akurat z matrycą to chyba kot ją załatwił wchodząć na zamkniętego laptopa na stole ale serwis się nie czepiał). No ale, laptop z i7 quad (w lapkach są często wersje tylko dual core) i nvidia gt640, 8gb ramu, matowa matryca i napęd w wadze 2.3 kg i 15" kosztują u konkurencji "nieco" więcej. Podobnie z telefonami, zobaczymy, jak się popsuje to się naprawi. Co nie zmienia faktu, że troszkę mnie ta informacja zaskoczyła. Widziałem za to, że Indie (koleś składający rom Omega) niedawno serwisował SGS3.

 

Offtop - do ludziów od map :-) Darmowe albo TANIE mapy z trybem Offline? Na iOS używałem płatnego TomToma a na Andka co polecacie?

 

EDIT: Mój jest z CZERWA, coś zrąbałem.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

System uwielbiam, ale to co Google robi z tym Marketem, to zakrawa na kpinię. Najpierw przez 4 lata nie umieli zrobić, by sklep pamiętał pozycję na liście kupionych po kliknięciu "BACK" z podglądu aplikacji, później w ogóle usunęli z aplikacji listę kupionych aplikacji (wymieszali je z darmowymi), teraz ten błąd 941 (który mnie też dotknął, kupowałem pierdółkę za 3 zł). Niech się (pipi) ogarną.

Odnośnik do komentarza

google maps dzialaja w trybie offline ;) a do nawigacji swego czasu korzystalem z Navigona ale to bylo na iphonie

Jakto dzialaja offline ?

Z tego co wiem to mozna pobrac jakas czesc mapy, ale wtedy mozna ja tylko przegladac bo jako takiej nawigacji nie ma - przy wpisaniu celu nie wylicza drogi.

Odnośnik do komentarza

NemoKOF na moim nexusie7 korzystam offline z

 

Navfree

https://play.google....WQuT1NNLkFMTCJd

 

i z nawigacji googla

http://www.google.de...ile/navigation/

 

oba darmowe i daja rade.

 

Nienias jestem ale nie wiedziałem że ta googlowska ma tryb Offline, musze poczytać jak to zrobić bo widzę że to jest możliwe.

Odnośnik do komentarza

kurcze nie dobrze, złe rozchodzi się szybko i wypiera dobre. Patrzcie, to czego tak broniłem za wszelką cenę może się okazać nieprawdą za pewien czas. Jedne z pierwszych zapowiedzi:

 

Bastion:

https://itunes.apple...d537773100?mt=8

 

It says in the description that its compatible with iPhone 4. I payed 5 dollars, which I never do for a game, and it brings up a screen that says I need at least an iPhone 4S. I know you're reading this, make it right. Money back or iPhone 4 compatible. Your choice. How could you. Way to build a reputation with the iOS market.

 

Please iphone 4 support..

 

Guys, if anyone of you are planning on buying this for anything lower then an iPad 2 or 4s, then think again. This game doesn't work on any devices lower. It just gives you an "I'm sorry" message that really makes me upset. I thought my device would be comparable considering that in the Supported device section it states that the game will run on an iPod touch 3rd gen, I'm on a 4th gen keep in mind. What upsets me most is that It actually let me download an incompatible game, And there's no way to get my money back. I only now notice in the description that Bastion will only run on higher devices...I'm quite upset that I wasted my money, I don't own any other apple devices and this is just a huge letdown. Now I know to never trust the supported device section ever again...

 

(pipi)a jak to przeszło weryfikację? "I'am sorry message". Świat się kończy

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

kurcze nie dobrze, złe rozchodzi się szybko i wypiera dobre. Patrzcie, to czego tak broniłem za wszelką cenę może się okazać nieprawdą za pewien czas. Jedne z pierwszych zapowiedzi:

 

Bastion:

https://itunes.apple...d537773100?mt=8

 

It says in the description that its compatible with iPhone 4. I payed 5 dollars, which I never do for a game, and it brings up a screen that says I need at least an iPhone 4S. I know you're reading this, make it right. Money back or iPhone 4 compatible. Your choice. How could you. Way to build a reputation with the iOS market.

 

Please iphone 4 support..

 

Guys, if anyone of you are planning on buying this for anything lower then an iPad 2 or 4s, then think again. This game doesn't work on any devices lower. It just gives you an "I'm sorry" message that really makes me upset. I thought my device would be comparable considering that in the Supported device section it states that the game will run on an iPod touch 3rd gen, I'm on a 4th gen keep in mind. What upsets me most is that It actually let me download an incompatible game, And there's no way to get my money back. I only now notice in the description that Bastion will only run on higher devices...I'm quite upset that I wasted my money, I don't own any other apple devices and this is just a huge letdown. Now I know to never trust the supported device section ever again...

 

(pipi)a jak to przeszło weryfikację? "I'am sorry message". Świat się kończy

Jak kupujesz przez ipod/iphone to zawsze wywala komunikat ze masz za stara wersje softu.

Edit: 5.1 jest na ip4 i ipad.Mozliwe,ze ktos cos spieprzyl przy programowaniu i naprawia to latka.Po za tym kazdemu moze sie wpadka zdarzyc.. Jest to chyba jedna z pierwszych takich akcji.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...