Skocz do zawartości

iOS vs. Android vs. Windows


MrNorbi

Rekomendowane odpowiedzi

Asusa poyebało z cenami :/ Jakość to już też nie to - pamiętam jak to były najlepsze płyty główne ale laptopy to im średnio wychodzą ale w sumie, kto teraz oprócz Apple stawia na dobre materiały? No ale coś za coś. Albo super materiały i ładna stylistyka albo tani produkt. Inaczej nie będzie ;-)

Odnośnik do komentarza

No ale ten Infinity nie jest moim zdaniem ani jakoś specjalnie wysokiej jakości, a ceny też nie ma zbyt niskiej. Dodatkowo jak wpiąłem pendrive'a do portu USB w klawiaturze dockującej to nigdzie go nie wykryło. Ani w domyślnym menadżerze plików, ani w Total Commanderze.

 

No i gdzie ta legendarna dowolność w użytkowaniu Androida? Może powinienem coś zrootować, skoro na normalnym 4.1 nie działa?

Odnośnik do komentarza

Co ja Ci mogę powiedzieć? Nawet ja, die-hard Android fanboy rozkładam bezradnie ręce czytając takie rewelacje. Google wraz z producentami jest na najlepszej drodze do zje,bania wszystkiego, co w tym systemie było fajne.

Odnośnik do komentarza

Nie no ja się trochę naśmiewam, bo to tablet rodziców, którzy zainwestowali w Androida właśnie ze względu na brak durnych ograniczeń w postaci iTunes, czy odtwarzania tylko określonych formatów, ale jak widać nie do końca to działa jak powinno.

 

Nie wiem, może ja coś źle robię, bo moja wiedza nt. Androida jest dosyć przeciętna. W każdym razie szkoda.

Odnośnik do komentarza

Moze zabrzmi to dziwnie ale na moim Shiru Shogunie 7 32gb z jelly bean wszystko chodzi idealnie! Wczoraj przyszli kumple z nexusem 7 i Galaxy Tabem 2 7.0. Moj Shiru chodzi identycznie jak N7 i o wiele lepiej niz Galaxy Tab 2, czyli najdrozszy z trojki. Wszystkie najnowsze produkcje, internet oraz plynnosc systemu sa na najwyzszym poziomie. Ekrany sa identyczne praktycznie w kazdym urzadzeniu, jedynie N7 ma delikatnie lepsza rozdzialke. Tak wiec wychodzi na to, ze urzadzenia tansze (N7-899zl, Shiru-499zl) bija na glowe galaxy taba 2 (1099zl). Smutne. Dodam jeszcze, ze N7 dziala na andku 4.2, Shiru na oficjalnym 4.1 a GTab 2 na starym andku 4.0.4 i jak narazie aktualizacji nie widac.

Odnośnik do komentarza

Być może. Kolega kupił Shiru 10" i po 6 dniach - trup. Wymiana trwała miesiąc - teraz chodzi ale kto wie ile jeszcze i czy znowu nie będzie jakieś takiej akcji. Jak jest dobrze to jest dobrze ;-) Ale schody się zaczynają jak jest źle ;-) Jak się kupuje te Shiru w X-Komie to podpisuje się papierek że X-Kom jest importerem i sam nie jest gwarantem więc serwis = Chiny (przynajmniej tak wydymali tego mojego koleżkę).

 

Nexus 7 to też Asus :-) Ponoć padają głośniki w nim dość często.

Odnośnik do komentarza

No chyba na takie coś w prawie europejskim jest 24 miesiące zapisane jeśli jesteś konsumentem. Mi chodzi o to, że ONI ZREALIZOWALI GWARANCJĘ. Chodziło o to, że nie będzie serwisowany w Polsce czy nawet w Europie i trwało to miesiąc. To długo. Nie mogą NIE DAĆ GWARANCJI - tak jak piszecie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Apple sprzedało łącznie już ponad 500 mln urządzeń iOS

 

Jak się okazuje, od czasu premiery pierwszego iPhone’a, Apple sprzedało łącznie już ponad 500 milionów urządzeń opartych na systemie iOS. Co więcej, w czasie minionego kwartału, tempo sprzedaży tych urządzeń osiągnęło zawrotny poziom ponad 10 sztuk na sekundę. Ciekawie prezentują się również inne dane. Chociażby liczba użytkowników iCloud, która przekroczyła granicę 250 milionów. Imponującą popularnością cieszy się usługa iMessage, każdego dnia za jej pomocą wysyła się ponad 2 miliardy wiadomości. W ramach ciekawostki warto także wspomnieć, że dzisiaj komputer Mac obchodzi 29. rocznicę urodzin.

 

dodatkowo jeszcze opublikowali wyniki kwartalne:

 

602881_10151437429190844_1044553892_n.jpg

 

maszyna do robienia pieniędzy. i to na dwóch de facto produktach: IPhone i iPad.

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Jest tu troche userow sIII wiec moze ktos wypowie sie jaki rom sprawuje mu sie najlepiej a telefon pokazuje pazur bo mi rece opadaja jak fo czasem dluuugo trwa jak cos motam na telefonie. ;/

 

CO TY (pipi)SZ TOŻ TO TELEFON KLASY PREMIUM JAK AJFON - ON DZIAŁA IDEALNIE OD RĘKI

 

przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać, bo jak milion razy pisałem o tym, że po dłuższym uzytkowaniu telefon zaczyna mulić to mnie zalaliście tekstami o tym, że "chyba u Ciebie", "pokaż filmy" , "czy masz dowody", "u mnie działa". Jak mówiłem, że Android jest naprawdę (pipi)a LATA ŚWIETLNE w tyle w kwestii stabilności to się dowiedziałem że tak było 2 lata temu, że SGSIII działa tak samo dobrze. Iphone może jest nudny, ale iOS to klasa sama w sobie. Face it. Macie teraz dowód, jak ładnie poprosicie to może król analu zrobi film na youtube.

Odnośnik do komentarza

Modyfikacja systemu

Zmiana pelnego interfejsu, ikonek, dodanie loga operatora itd

Cydia

Soft do zarzadzania plikami, menadzery

Flash- da dostep do str we flashu- nie wszystkich

Zwiekszenie limitu posiadanych aplikacji w folderze

Dla ipada 3G istnieje mozliwosc wysylania sms- SwirlySMS

Iblacklist

itd

 

Trzeba zmienic haslo do roota, bo damy swobodny dostep osobom 3.

Edytowane przez luck1985
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...