Skocz do zawartości

iOS vs. Android vs. Windows


MrNorbi

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy podniecają się tym nowym, niesamowitym designem, nowatorstwem, świeżością i minimalistycznym ios7, a kilka dni wcześniej ci sami ludzi krytykowali w recenzjach Lumii wygląd WP8 i jego minimalizm i nudę. No ale jak to fani japka.

 

1. Nie wszyscy podniecają się nowym designem iOS. Zdania są mocno podzielone.

2. Bez jaj, mimo takich zmian to dalej podobieństwo iOS do Windowsa jest nieduże i dalej iOS jest dużo przyjemniejszy i prostszy w obsłudze.

Odnośnik do komentarza

Miałem chwilę w rękach tablecik z windą no i jak to jest winda 8 to uruchamia się tyle co komp z ssd. Natomiast plusem jest możliwość wszystkiego co na windzie przy czym nie wszystko jest sensowne palcem. No ale można ew podpiąc myszkę i mamy takie 2w1. Tylko czy to się przyjmie to nie wiem. W firmach pewnie tak - integracja z Domeną, pełny office itp. Zobaczymy co zwykli klienci - ostatnio czytałem artykuł jakiejś babki - why i (almost) don't use my surface tablet at all ;-)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Czy jest cos takiego jak lepsze i gorsze wi-fi? Kradnę w robocie neta od kogoś z bloku i na Lumii 720 jest dobre polaczenie a na Samsungu S3 mini nie ma w ogóle.

 

Nie wiem czy temat dobry do pytanua, ale w sumie chodzi tu o dwa różne systemy.

oczywiście ;>

Producent modułu wifi, umiejscowienie, jaka antena itp to wszystko ma wplyw. no i s3 mini to tandeta wiec nic dziwnego ze wifi srednio dziala ;)

Odnośnik do komentarza

S3 mini kupil ojciec, ja go tylko wzialem na testy. Chodzi sprawniej niż moja stara xperia neo (512mb vs 1gb ram), ale mi juz andek pasuje sporo mniej niż WP8. Oczywiscie w samsungu jest tona durnych i nieprzydatnych aplikacji których nie mozna usunąć :F

coś musi produkować te pareset ludzi z warszawy ;)

 

@Nemokof akurat S2 ma żenujące wifi. 10 metrów od routera zasięg jest juz minimalny gdzie soniak czy lg maja zasieg z ponad 30 metrów

Edytowane przez SzewczykDratewka
Odnośnik do komentarza

Oj, zależy od 2 rzeczy - wersji modemu oraz wersji chipsetu Wifi bo niestety były 2 i nie sposób sprawdzić bez otwierania pudełka jaki jest w środku. Moja Mała ma ten lepszy i działa bardzo dobrze na Jelly Bean najnowszym. Poza tym nie o Wifi mi chodziło ale ogólnie telefon - ten s3 mini to straszny wyciągacz siana nie wart takich pieniędzy po prostu. Za cenę nowego można mieć dużego S3 używkę (trafiają się takie okazji) i to na pewno jest lepszy zakup.

Odnośnik do komentarza
Gość TopsyTurvy

Fajnie to wygląda, oczywiście spodziewam się rozwinięcia tych pomysłów także na PC. Zwłaszcza część nt. odtwarzacza, który w W8 na PC jest dość ubogi, ba! nie obsługujący nawet Scrobblera.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...