Skocz do zawartości

iOS vs. Android vs. Windows


MrNorbi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

czyli zupełnie niepotrzebne zwykłemu użytkownikowi ficzery.

 

"Stabilność głupcze!"

 

Tak, bo XBMC, iFile, skrót to zabijania procesów w tle czy toolbar do zarządzania 3g/WiFi/Bluetooth to bajery dla jakichś hakerów. Proszę cię.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

@raven ten argument już dawno jest nieprawdziwy bo internet w telefonie, nawigacja w telefonie, mail w telefonie to podstawa a Nokia 6310 tego nie ma.

 

@ragus nie wiem co to XBMC, nie wiem co iFile, Wifi i Bluetooth reguluje z telefonu a procesy ubijam palcem, nie zajmuje to godziny choć faktycznie taki przycisk byłby fajny. Pytanie czy dla niego warto robić root? Odpowiedz - nie.

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

@raven ten argument już dawno jest nieprawdziwy bo internet w telefonie, nawigacja w telefonie, mail w telefonie to podstawa a Nokia 6310 tego nie ma.

 

Mi chodzi raczej o spłaszczanie potrzeb użytkowników. Ja tam nie potrafię żyć bez przełączników w pasku powiadomień i nieograniczonego dzielenia zasobów między aplikacjami (Androidowe share). Nie możesz stwierdzić, że Ty uwielbiasz czysty iOS, więc jest on idealny i nikomu nic więcej nie jest potrzebne. To nieprawda, bo w Cydii oprócz oczywistych aplikacji do ściągania pirackich wersji innych aplikacji są perełki jak IntelliScreen, Zephyr czy bardzo przydatne dodatki do Safari (fullscreen, gesty, inna siatka miniaturek stronek).

Odnośnik do komentarza

@raven masz absolutnie 100 procent racji. Tylko ze te potrzeby nie ma "kilku" innych użytkowników, tylko zapewne (nie wiem liczbe te biorę z d.upy) 1 na 100 czyli koło 1%. Szkoda ze nie ma jakiś badań czy statystyk ilu ludzi korzysta z telefonu bardziej niż dzwonienie, SMS, internet, navi, poczta, wiadomości i Facebook oczywiście. możliwe ze Android oferując 1% ludzi wiele możliwości, zabiera wygodę i stabilność użytkowania pozostałym 99%.

 

Słuchajcze musicie zdać sobie sprawę ze jesteście w naprawdę mega zaj.ebistej mniejszości. Masa ludzi ledwo od niedawna (ery smartfonow) kuma co to MMS i ze mozna wysyłać foty. Ja wiem ze Wy podobnie jak ja wiedzieliscie o tym jeszcze jak kosztowały 7zl netto, ale prawda jest taka ze znakomita większość populacji dopiero co zauważyła ze telefon nie służy tylko do dzwonienia. I w tym kontekście jedyne słuszne rozwiazanie to iOS. Byłby jeszcze WinPhone ale brak aplikacji ciagle dyskwalifikuje ten system. Co do rootowania to sytuacja identyczna z powyższą.

 

 

Odnośnik do komentarza

JB dla mas byl w czasach iphone 3/3g ;) Dawal mozliwosc wyslania mms!! tak mms albo kasowania poszczegolnych sms, a nie calego watku. Nie wiem czy ktos pamieta iphone 3 ;) Ja pamietam, bo kupilem na premiere w bardzo fajnej cenie w ispocie. Dzisiaj te 3 kafle za ajfona 5, to jaka kpina. No ale ja nie o tym. Wracajac do sedna, to wtedy JB mial sens i wiekszosc to brala ;) Dzisiaj wiekszosc funkcji juz jest, zamykanie aplikacji rowniez-2x home i mamy liste softu w tle. Kiedys tego nie bylo i dopiero JB nam to dal.

I JB dawal latwa mozliwosc sciagania simlocka.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Zaqair

EVERY time you purchase an app on

Google Play, your name, address and email is passed on to the developer,

it has been revealed today.

                

The "flaw" - which appears to be by design - was discovered this

 

morning by Sydney app developer, Dan Nolan who told news.com.au that he

was uncomfortable being the custodian of this information and that there

was no reason for any developer to have this information at their

finger tips.

Odnośnik do komentarza

A to niefajnie :/ Co przekazuje Apple to nie wiem ale pewnie aż tyle nie... Ciekawe co gugel na to...

 

EDIT. Doczytałem całość i Apple tak nie robi. No to ciekawe co Google na to :-/ I ciekawe jak wygląda sprawa z darmowymi apkami.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Niesprawdzone info. Sam bym chciał SGS4 właśnie dla tych bajerów typ bezdotykowa obsługa, funkcje z kamerką przednią jak przewijanie wzrokiem. Wiadomo, że część to jest marketingowy chwyt, coś co tylko na reklamie robi wrażenie, ale reszta? Super sprawa. Serio, tak jak iPhone był zawsze dwa kroki do tyłu, teraz jest jakieś pięć. I raczej działa niż nie działa, uwierz mi.

Odnośnik do komentarza

Niesprawdzone info. Sam bym chciał SGS4 właśnie dla tych bajerów typ bezdotykowa obsługa, funkcje z kamerką przednią jak przewijanie wzrokiem. Wiadomo, że część to jest marketingowy chwyt, coś co tylko na reklamie robi wrażenie, ale reszta? Super sprawa. Serio, tak jak iPhone był zawsze dwa kroki do tyłu, teraz jest jakieś pięć. I raczej działa niż nie działa, uwierz mi.

http://www.zdnet.com/samsung-galaxy-s4-hands-on-some-gimmicks-are-useful-others-are-just-silly-7000014913/

http://techcrunch.com/2013/04/23/samsung-galaxy-s4-review-the-s-stands-for-super-not-simple/

http://www.theverge.com/2013/4/24/4257254/samsung-galaxy-s4-review

http://gizmodo.com/5995291/samsung-galaxy-s4-review-better-not-best

 

 

Raczej sprawdzone info. Samsung zawsze robi niezły śmietnik z androida, z którego sporo można wyrzucić, w dodatku niespójny (chociaż zgodzę się z tym, że niektóre nowe funkcje brzmią ciekawie).

Edytowane przez _Shaman_
Odnośnik do komentarza

Mam Samsung Smart TV za 10 000 zł. i mi sterowanie rękoma działa tak, że rzygać się chce, a głosowe jeszcze gorzej i włącza się bez pytania, a będzie sprawnie działać w telefonie za 3 tys.? Riiiiiiight.

Niech sie potwierdza plotki ze apple wyda wlasny tv. Wtedy wszystko bedzie dzialac. Kazdy bedzie szczesliwszy, na ziemi nastanie pokój a za tv zamiast 10k bedziemy placic 20k

Odnośnik do komentarza

Pewne jest to, że płacisz u Samsunga 10k zł za telewizor i 3 tys. zł za telefon, które on reklamuje jako wyje,bistą technologię rodem z NASA, a w dupę można sobie ją wsadzić, bo tylko na YouTube działa. Apple kosztuje więcej, sprzęt jest wykonany lepiej, a funkcje które wprowadza są dopracowane i działają tak jak maja działać. Mam masę znajomych w SGSIII i jakoś nie widzę, żeby się smyrali telefonami, żeby sobie zdjęcie przesłać, tylko jak ludzie MMSem, albo e-mailem co jest zgodne z przyzwyczajeniami. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...