Skocz do zawartości

House Of Cards - 2013 - David Fincher


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Netflix powinien albo odłożyć premierę na 2019 albo zakopać ten serial razem z Frankiem. 

Idiotyczny scenariusz, rozmach i realizacjach rodem z produkcji tvnu, durny feministyczny manifest, masowe zgony, Dough to pizda, nieskończone rozmowy przez telefon i ten finał. Czy oni zapomnieli wrzuci ostatni odcinek na serwer, czy po prostu był aż tak (pipi)owy? 

Szkoda, że Petrov nie zrzucił bomby atomowej na Waszyngton. Przynajmniej zakończyli by to (pipi) z przytupem. 

Jeden z moich ulubionych seriali się skończył jak Dynastia albo Dallas. Zyebales Kevin, mogłeś nie ruchac tego dzieciaka, albo chociaż załatwić mu jakąś rolę w House of Cards :/

 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, maciucha napisał:

Przecież go uniewinnili z tych zarzutów o dzieciaka (bodajże przez przedawnienie), więc kasowanie go z serialu od razu po oskarżeniu to niezła logika taktyka.
 

Nie do końca. Po tej aferze oskarżenia posypały się lawinowo. O ile dobrze pamiętam było ich ponad 30. Klika nawet z planu House of Cards. Głównie molestowanie. Raczej Netflix nie miał innego wyjścia i musiał go zwolnić. 

 

Odnośnik do komentarza

Netflix panicznie się boi jakiegokolwiek smrodu, stara się omijać wszelkiego rodzaju pozwy szerokim łukiem dlatego zawsze są tacy skorzy na jakieś ugody - pewnie ma to jakiś związek z ich braniem na kredyt.

a co do samego sezonu, ech dobrze że mam taki spory backlog (ostatnio sobie liczyłem - 20 seriali na samym hbo go xd) to mnie nawet nie kusi odpalić, może kiedyś z ciekawości obejrze ale coś czuje że z mocnym przewijaniem jak np ostatnie odcinki dextera

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.12.2018 o 11:00, maciucha napisał:

Przecież go uniewinnili z tych zarzutów o dzieciaka (bodajże przez przedawnienie), więc kasowanie go z serialu od razu po oskarżeniu to niezła logika taktyka.
 

Aha to wszytko spoko xD

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
13 minut temu, II KoBik II napisał:

A bo pedalki juz za duzo w dupie i glosu mają. To ze cos bylo czy nie, qurwi mnie okrutnie. 

Przeciez jako aktor robi mi dobrze za każdym razem. To tez mam go za to pozwać? Eh. Mam nadzieje ze Kevin nie popłynie bo to wybitny imo aktor. 

 

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, II KoBik II napisał:

:reggie: gadka na poziomie

 

Myśłałem, a raczej miałem nadzieję, że żartujesz.

 

Próbował wydupczyć 14letniego chłopca. Ale rozumiem, empatia w internecie nie istnieje, w końcu był takim dobrym aktorem we wcale nie upadającym serialu (jeszcze gdy był w obsadzie). 

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...