Skocz do zawartości

House Of Cards - 2013 - David Fincher


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli którejkolwiek z jego "ofiar" przeszkadzało jego zachowanie w stosunku do nich to żaden normalny człowiek nie czekałby z tym 30 lat. To jest gorzej niż nieśmieszne. Na molestowanie seksualne reaguje się błyskawicznie albo zaraz po otrząśnięciu się z urazu (bo wcale nie neguje okropnych skutków takiego zachowania) ale w żadnym przypadku nie jest to 30 lat.

 

Nie od dzisiaj wiadomo, że w świecie Hollywood aktorzy, scenarzyści, producenci i reżyserzy je.bali się od zawsze.

Rozumiem, że znasz i rozmawiałeś z osobami które były molestowanie? Reaguje się od razu? Czasami czuje się strach, zażenowanie, bezsilność i myślisz, że ok nic się nie stało i czas zagoi rany. A tak naprawdę to zostaje w głowie i dopiero jak się ustatkujesz i będziesz czuł się na siłach jesteś w stanie powiedzieć o tym innym. Może to być 5 dni, miesiąc a nawet 30 lat.

 

Rozumię jeszcze jakby go oskarżyła tylko jedna osoba. Byłoby to słowo przeciwko słowu. Teraz coraz więcej osób mówi o Spacey. Zresztą gdyby był niewinny to jego oświadczenie ma twitterze był o napisane w inny sposób. No i jeszcze wyrachowany coming out.

 

Czyli jak się je.bali od zawsze to mamy przymknąć na to oko?

Edytowane przez MaiorZero
Odnośnik do komentarza

Poważnie, jeszcze kilka tak  skrajnie idiotycznych  lewackich postów pojmujących wszystkie sprawy czarno-biało i  jestem  stopro pewien że PiS będzie rzadzic do konca Polski.

Yebany hollywood wiedział o  tym  co sie dzieje, ale mieli zmowe milczenia, przeciez te wszystkie rozmowy które ujawniono, to nie są tylko sytuacje face-to-face, często świadkami  była ekipa filmowa, YEBANY SERIAL HOUSE OF CARDS, tyle sezonów nagród, i nagle pół ekipy mówi  ze był  klimat molestowania przy Spacey'u. Pytam się, jak to świadczy   całym tym światku?

 

Zresztą jest jeden film który doskonale opisuje proporcje jakie pewnie tam panują

 

Odnośnik do komentarza

Jak to o nim świadczy? Zgaduję: źle? Jeżeli zgadłem, to faktycznie ciekawa obserwacja (szkoda, że żaden z tych czarno-białych lewaków tego nie dostrzegł). No i co za tym idzie, skoro jest źle, tzn. że nie trzeba z tym nic robić czy co wynika z tej głębokiej analizy? Wydaje mi się, że każde środowisko zawodowe (np. ci tacy co projektują takie różne na mocy przetargów, a te jak wiadomo zawsze są legitne) ma swoje grzeszki o których się nie mówi, a już na pewno nie zgłasza władzom, bo można sobie zwyczajnie zamknąć wszystkie drzwi. Molestowanie jest o tyle specyficzną sprawą, że jest bardzo... hmmm.... osobistym przeżyciem i jak widać (dla niektórych) niczym szczególnie złym, lewacką fanaberią itp. itd. że jakoś tak, nie wiedzieć czemu ludzie nie lubią się tym chwalić przed innymi. Nie wiem, znowu zgaduję. W tym wypadku nawet jeżeli ktoś się tym chwalił (zgłaszając np. przełożonemu), to go zlewano, a że jakoś tak nieopatrznie wybrał zawód aktora, to już jego wina w końcu taki ten światek. Też nie podoba mi się załatwianie tego typu spraw przez media, ale chyba każdy kto zgłasza wobec tej metodzie sprzeciw zapomina, że np. sprawy ruchania dzieci przez księży, bez udziału mediów nie wyszłyby na jaw, to samo tyczy się wielu innych przypadków, gdzie "wszyscy wiedzieli, ale każdy milczał" do momentu, aż ktoś o tym nie napisał w gazecie (korpucja władz, urzędów itd. itp.). 

Odnośnik do komentarza

Uważam że aktorzy między sobą rozmawiają, potrafią się komunikować, nie wierze że jedna molestowana gwiazda, nie dałaby rady znaleźć 15 innych i  zrobić coś z tym. "O tym się nie mówi" - chyba ważne by  znaleźć tą odwagę w sobie i  pomimo rozdrapania przeszłosci pomóc innym. Poza tym nie ma jakieś nagonki na molestowanych, z zasady takie osoby  trafiają raczej na współczucie  i  pomoc. Chyba ze to wszystko wyglada tam inaczej i  Paltrow teraz nie dostanie żadnej roli.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Już to widzę:

- Cześć popularny aktorze nr 1

- No siema popularna aktorko nr 2

- Hej, idziemy potem na brunch?

- Jasne, bardzo chętnie. Tak przy okazji, wczoraj, bez mojej zgody wyruchał mnie popularny aktor nr 3.

- O jej. To niedobrze. Zgłoś to na policję.

 

Nie jestem w stanie pojąć, dlaczego osoby molestowane/zgwałcone najzwyczajniej w świecie nie zgłoszą tego na policję, jak już trauma przejdzie. Te osoby otaczają się całą świtą prawników, doradców i psychoterapeutów. Lepiej puścić posta na FB. Wracając do Anthonego Rappa, to KTO PUSZCZA 14 LETNIE DZIECKO NA HOLLYWOODZKĄ IMPREZĘ BEZ OPIEKI?! No chyba, że typ był wychowywany przez wilki, albo coś. To samo było z tą dziewczynką od Polańskiego.

Odnośnik do komentarza

Przecież nie neguję tego, że takie osoby zbywano bądź kazano im milczeć. Czarno-biała wizja? Daleki jestem od takiej interpretacji świata. Nie świadczy to dobrze o Hollywood, że Weistein tak długo był bardzo wpływową postacią. Z Spacey to nie tylko kino, ale też teatr nie zapominajmy. Ale też uważam, że obwinianie ofiar nie jest dobrym zjawiskiem.

 

No i chyba dobrze, że się o tym mówi? I to właśnie przez media.

Edytowane przez MaiorZero
Odnośnik do komentarza

No raczej tak będzie bo jakoś nikt nie miał i nie ma problemu z Alenem i Polańskim.

 

No i właśnie takie osoby jak Weistein i Spacey które coś robiły od dziesiecioleci są dopiero teraz demastkowane (o ile można tego słowa użyć, jak było dużo plotek wokół tych osób) przez ich ofiary i "lewackie media". Gdyby nie artykuły to te osoby dalej w miłej atmosferze produkowały filmy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Netflix ogłosił, że ostatni, 6. sezon popularnego serialu "House of Cards" będzie składał się z ośmiu odcinków. W żadnym z nich nie zobaczymy Kevina Spacey'ego.

 

Główną bohaterką 6. sezonu "House of Cards" zostanie Claire Underwood. "W ostatnim sezonie zobaczymy Robin Wright w roli Claire Underwood. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że pokażemy naszym fanom, jak skończy się ta historia" – poinformował Red Sarandos z Netfliksa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...