Skocz do zawartości

HALO 4 - MULTIPLAYER


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjaśnijcie Panowie proszę na czym polegała ta magia H:CE wersji NTSC? Wujek google mnie na torrenty odsyła.

Ilosc klatek na sekunde, zamiast 25, 30 - jest to wbrew pozorom spora roznica i gra jest przez to zdecydowanie szybsza.

Rowniez obecny Fall dmg (w PAL go nie ma, a w NTSC trzeba skillem sie wykazac aby przykucnac w odpowiednim momencie aby go uniknac).

To by byly pierwsze i najwazniejsze roznice.

Odnośnik do komentarza

mówcie co chcecie ale prawdziwe Halo umarło, wraz z premierą Reach. To co zrobiło z ta marką 343 ( a wcześniej samo Bungie z Reach, które NIE ODBIEGA ZA BARDZO OD H4) woła o pomstę do nieba. Zresztą widać, że z dnia na dzień coraz mniej ludzi gra w ten "hit", stąd wnioskuje, że dla większości ludzi gra po prostu się nie podoba. Dzisiaj nie dziwie się ludziom którzy w przeszłości śmiali się z tej marki. Dodam jeszcze jeden minus, nie wiem czy wynika on ze słabego kodu sieciowego gry, czy z tego, że gra się głownie z hamburgerami, ale ta gra cierpi bardzo często na straszne lagi ( np. gość który się praktycznie nie rusza dostaje 5 strzałów z DMR i mu nawet shield nie schodzi). Btw. jeżeli ktoś uważa, że BR jest na równi z DMR to gratulacje. Na koniec powiem tylko "Halo R.I.P. 2002-2010". HALO 4 TO NIE HALO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

I co i myślisz że twój lek na cało zło czyli powrót do wszystkich rozwiązań z Halo 3 by pomogło coś tej grze?

 

Od premiery Halo 3 minęło 5 lat, w ciągu tych 5 lat pojawiło się 6 części Call of Duty , z czego 4 z nich rok do roku biły rekordy sprzedaży. Kiedyś to Halo było na fali i wszyscy w nie grali, teraz to Call of Duty jest na czele i nie zmienisz tego. Wiadomym było że populacja w Halo 4 spadnie, a spadła znacznie dokładnie od premiery Black Opsa 2. Z czego to wynika? Z niczego innego jak tego, że Call of Duty jest casualowe, a Halo skillowe - nie mają tu znaczenia zmiany w gameplayu ani lagi (bo BO2 też ma z nimi spore problemy).

 

Po prostu w Halo 3 grał tabun ludzi, casuali którzy latali z ARką, przyszło Call of Duty to ludzie tam się przenieśli i zostali.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

na BTB lag wczoraj był makabryczny, nie wiem czy to 343 coś popsuło z samą grą, czy coś grzebią naprawiając błędy ale nie dziwie się ż epopulacja leci na pysk ... jak przez 3 minuty mam czarny ekran a widze że się wynik zmienia (więc ktoś biega i zabija) a my we 4 się niby nie możemy zrespić ... a pózniej w przeciwnej druzynie kolo ma 41 killi ...

Odnośnik do komentarza

Mi czarny ekran, z białym pikslem wyskoczył wczoraj na samym końcu jednej misji ze spartan opsów, gdzie miałem się już tylko udać do pelikana. Próbowałem po omacku coś zdziałać bo słyszałem kroki i resztę, ale nic..40 minut w plecy. No 343 powinno się bardziej starać. W(pipi)iona młodzież przy takich cyrkach pójdzie sobie do black klopsów bawić się w pojedynki z westernów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...