Skocz do zawartości

HALO 4 - MULTIPLAYER


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle mam wrażenie, że 343 ani nie zarządza tak dobrze multiplayerem ani nie ma komunikacji z graczami takiej jak Bungie.

 

W tych notkach z patcha jedyne co warte odnotowania jest to zmiany z join in progress. Naprawienie tego buga na Complex? Tego nie ma od dawna?

 

Co z lagami i problemami z matchmakingiem? Nie widziałem żeby w jakimkolwiek stopniu ludzie z 343 się do tego odnieśli. Co prawda nie pamiętam już kiedy były ostatnie cyrki, ale BTB naprawdę w ch.uj słabo się gra jak przeważnie są lagi (przynajmniej u mnie), a na takim Dominion na takich samych mapach nie ma prawie w ogóle.

 

I gdzie te mapy z Forge'a? Ja rozumiem że zarówno Bungie jak i 343 ostro się dostało za Forge'a w Reach, ale skoro Halo 4 ma sporo bardziej rozbudowany Forge to czy tak trudno wrzucić po jednej małej mapie z każdego środowiska? Np tą

 

http://www.youtube.com/watch?v=9qWLXQwE8DI

 

Wszystko to sprawia wrażenie jakby 343 ustaliło rozpisało już tygodniowe spartan opsy, nowe playlisty i pojechali na wakacje nie robiąc teraz nic i nie odpowiadając na zarzuty community a tego jest sporo (instant respawny, boltshot etc). Populacja spada, ale nie można tego zwalać tylko na Blak Klopsa, bo tam również ona również trochę spada (ludzie również są zawiedzeni przez problemy z lagiem i balans). Ludzie są znudzeni mapami i poirytowani tymi niedoróbkami.

 

Nie wiem w jakiej skali beta była przeprowadzana ale naprawdę nikt ku.rwa z uczestników wtedy nie widział jak Boltshot był OP albo jak Instant respawny niszczą takie tryby jak FFA czy Oddball? Piszę to kolejny raz, ale gdyby była beta otwarta tak jak zwykle to 90% irytujących teraz rzeczy by nie było.

 

Żeby nie było... odpaliłem parę dni temu Reacha pograć trochę... naprawdę lubiłem i nadal lubię tą grę mimo wszystko, ale Halo 4 obsrywa go w każdym aspekcie - sporo lepiej się gra, jest szybsze, ładniejsze i lepiej brzmi. Szkoda tylko że niedoróbki i olewactwo ze strony 343 trochę niszczy entuzjazm z gry. A cotygodniowy Halo bulletin zamiast omawiać problemy i prośby fanów to skupia się na jakiś głupotach. BTW ciekawe kto ku.rwa prosił o drużynową wersję najgorszego trybu w historii Halo - Team Regicide.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

a śmieliście jak mówiłem, że obecnie H4 jest słabe, a teraz sami narzekacie. :rofl2: jak w tak idealnie zbalansowanej grze boltshot jest OP?? mapki, są przecież też super wiec grajcie, a nie narzekacie, że chcecie nowe. Halo 4 to FAIL roku tylko wstydzicie się do tego przyznać :yahoo:

Edytowane przez FafikPL
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

a śmieliście jak mówiłem, że obecnie H4 jest słabe, a teraz sami narzekacie. :rofl2: jak w tak idealnie zbalansowanej grze boltshot jest OP?? mapki, są przecież też super wiec grajcie, a nie narzekacie, że chcecie nowe. Halo 4 to FAIL roku tylko wstydzicie się do tego przyznać :yahoo:

 

z tym, że nikt nigdy nie napisał, że H4 jest idealne. H3 na początku miało masę niedoróbek i błędów, ale tego jakoś się nie pamięta.

Odnośnik do komentarza

Mam dość (pipi)a z lagowanego multi !Nie wiem czy ta gra wymaga dobrego łącza (ost. korzystam z sieciowego:( ) czy jest po prostu spierdolona ?.Ok, od premiery mineło troche czasu i łudziłem się że jednak z czasem ustabilizuje się granie po sieci.Niestety nic z tego :confused: Przy okazji wylazło pare grzechów, moim zdaniem nadającej się do totalnej poprawki ;)

 

- na większych mapach przy większej ilości graczy wychodzą różne cuda, do tego znikoma ilość map 4x4 ( może uraczą nas większą ilością w kolejnych tj. jeszcze dwóch dlc :confused: )

 

- nieprzemyślane mapy m.in. Complex - połowa miejscówek nie są wykorzystane i akcja skupia się zazwyczaj w centrum, gł. to zasługa wspaniałego....patrz niżej

 

-zj.ebanych respawnów gdzie zaraz po powrocie na mapę mam "przymus" zemsty oponenta już nie wspomnę o chaotycznych akcjach całych drużyn w jednym punkcie mapy

 

- każda inna H1,2,3, Reach przy liczniku spędzonych godzin uaktywniał się zachwyt i rajcownośc z grania tak w tym przypadku można popaść w nerwice...

 

 

 

 

:D

 

Znalazłem lekarstwo: R.E.A.C.H !... dosłownie pływałem, piękne akcje, wynik mordercy 29:2 :ph34r: , zero laga, aż się

chciało !

 

H4 < Reach

Dobranoc

Edytowane przez Bushisan
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam dość (pipi)a z lagowanego multi

W rzeczy samej. To największy ból H4. A są tacy, którzy tego nie uświadczają, nie wiem jakim cudem ale zazdroszczę. Póki co siekam sobie czasem w Swat bo tylko tam nie ma tych cyrków. BTB to wręcz kpina.

 

No muszę przyznać, że jestem jednych z tych "szczęśliwców" :-D, dlatego jestem zaskoczony z cudów jakie tutaj opisujecie. Lagi zdarzają mi się sporadycznie na BTB, pozostałe tryby ok. Natomiast w(pipi)ia mnie niemiłosiernie resetowanie odblokowanych kodami z limitki bonusów i okazjonalny reset loadoutów. Co za debil wpadł na to, żeby przechowywać tego typu informacje na serwerze a nie na twardym konsoli?!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...