Skocz do zawartości

HALO 4 - MULTIPLAYER


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

W porównaniu do Reach'a, to strasznie znerfowali armor abilities. Wbrew pozorom invisibility jest słabe, widać graczy o wiele lepiej niż w H:Reach. Jetpack stracił na mocy, Thruster Pack to jakaś kompletna pomyłka (sorry MaZZeo, ten filmik z thruster packiem wogóle mnie nie przekonał, gość grał na takich leszczy, że żaden armor abillity nie był potrzebny). Jedynie co daje nadal radę, to hologram i spartan vision jest całkiem fajny. Wielkim plusem jest to, że sprint w końcu jest dostępny dla każdego, nie tylko jako rodzaj umiejętności zbroi. Ktoś tam wspomniał, że nie ma sensu używać niczego innego, tylko DMR, ale już chłopaki tam wyprostowali temat. Taki BR i Carbin są lepsze od DMR w podskokach, trzeba tylko się nauczyć z tego strzelać. W Halo 4 podoba mi się customizacja Spartana. Więcej tych pierdół i cieszą oko. Jako, że kampanie zawsze przechodziłem z racji tego, by przejść i mieć z głowy, to powiem, że w czwórce jest tak samo nudno jak i w poprzednikach. Opinię pewnie taką sobie wyrobiłem, bo multi w takich grach jest o wiele miodniejsze. Co do samych map, to jest ich jak na lekarstwo, ale są bardzo fajnie skonstruowane i zróżnicowane. W moich oczach jest o wiele lepiej niż w Reach, gdzie mapy były słabo opracowane i z trzy pola bitwy mogły się podobać. Reszta była po prostu powielana i pozbawiona detali. Podoba mi się też to, że wyłączone jest friendly fire w teamach. Pewnie nie jeden z nas napotkał się na buraków, którzy klepali z kolby nas po łbach. Sporo tych smaczków jeszcze jest. Jednak co mnie wk***ia to randomowy drop. Było ciekawie na początku, ale set z needlerem parę razy w jednej grze potrafi wpienić. Dlatego też zacząłem klepać w SWAT, które cholernie daje radę.

 

Thruster Pack sprawdza się świetnia jak jesteś ciepły i chcesz szybko uciec za winkiel - wiele razy już mi ratował dupę ale też i moim przeciwnikom.

Promothean Vision - kontra na kamperów

Pole regeneracyjne - dobre do szybkiego powrotu do walki

Autosentry - bezużyteczny, dobre tylko w kampanii

Hologram - dobrze używany świetnie myli przeciwnika

Hardlight Shield - podobnie co z thruster packiem czyli ratuje pupę w niektórych sytuacjach, ale czasem wystarczy dobra buła pod nogi

Camo - dla pedałów

Jetpack - dla pedałów

 

Moja opinia o armor abilities :P Ja używam pola regeneracyjnego i prometańskiej wizji.

 

Jak ktoś lubi komentatora z Halo to tutaj są wszystkie jego odzywki

 

http://ge.tt/9NG5SBS/v/0?c

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

Jak ktoś lubi komentatora z Halo to tutaj są wszystkie jego odzywki

 

http://ge.tt/9NG5SBS/v/0?c

 

bombeczka. zrobię sobie z serii z ARki dźwięk dzwonka, a BRki smsa ;D

komentator z Halo jest absolutnie mocarny, facet ma świetny głos i dykcje. Słuchanie tego bez pozostałych dźwięków gry tylko to podkreśla. Ciekawe, że w H:CE jego głos brzmiał starzej niż dziś :]

Odnośnik do komentarza

Pojawił się wczoraj 30mb update a w nim potwierdzone poprawki :

Updates known so far:

-Haven has been fixed.

-Weapons are no longer in the floor

-Killcams have been improved

-End Game killcams now much better

-Boltshot ammo increased

-Grenade glitch still works (reportedly)

-Boltshot glitch (unknown)

-Game is reportedly smoother

-Loadouts may have reset

 

no to beka z tej poprawki - ''boltshot ammo increased'' ? Chyba powinno być na odwrót.

 

Co do AA to Mazz dobrze to wszystko przedstawił, ja używam tylko prometean vison w normalnych slayerach/objectivach, bo nienawidzę kamperstwa i lubię widzieć co dzieje się na mapie, a na big teamy używam loudouta z regeneration field - przydatna sprawa.

Odnośnik do komentarza

Pojawił się wczoraj 30mb update a w nim potwierdzone poprawki :

Updates known so far:

-Haven has been fixed.

-Weapons are no longer in the floor

-Killcams have been improved

-End Game killcams now much better

-Boltshot ammo increased

-Grenade glitch still works (reportedly)

-Boltshot glitch (unknown)

-Game is reportedly smoother

-Loadouts may have reset

 

no to beka z tej poprawki - ''boltshot ammo increased'' ? Chyba powinno być na odwrót.

 

Co do AA to Mazz dobrze to wszystko przedstawił, ja używam tylko prometean vison w normalnych slayerach/objectivach, bo nienawidzę kamperstwa i lubię widzieć co dzieje się na mapie, a na big teamy używam loudouta z regeneration field - przydatna sprawa.

Co do boltshota to nie tylko Ty masz rację :D

Tak samo nie lubię kamperów jak i tak wszelkiej maści jetpacków jak i camo. Na całe szczęście są sposoby aby takie latające( fil :P ) jak i niewidzialnę kanalie siepać, pozatym jest także pro slayer :)

Edytowane przez Salwador
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Problem jest tylko, ze prometean vision nie wykrywa camo kamperow, jeżeli polowa i więcej frajerów z przeciwnej drużyny biega z camo to radar jest tak zasyfiony ze nic nie widać, a prometean Vi można sobie wsadzić bo i tak sie nie przyda. Za to radą na (pipi)owe osobiste zrzuty jest ponowny wybór dropa, który otrzymujemy po skończeniu specjalizacji Tracker:)

p.

Odnośnik do komentarza

Mapy są całkiem spoko, ale playlista ostro zyebana.

 

Shatter to mapa na 8v8 a nie 6v6, na dodatek extraction gdzie w ogóle zanim dobiegniesz do każdej bomby to ona wybuchnie prędzej.

 

Harvest nie nadaje się do 4v4, a ponoć ona jest do Infinity Slayera, 6v6 gra sie bardzo dobrze za to.

 

Wreckage jest udziwniona.

 

No i powróciły lagi, ludzie się rzucili.

 

To tak pierwsze wrażenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...