Skocz do zawartości

HALO 4 - MULTIPLAYER


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem jak ktoś po meczu mnie obrazi, nazwie dzieckiem albo coś w tym stylu, ale takie coś?:

lag lag lag.Go play CS 1.6 with the rest of the polish beasts

po czym dodaje, żebym poszedł grac z kolegami w customy hehe. Ciekawe, że akurat ten mecz w królobójcy wygrałem a gość pieprzy o lagach których ja miałem może z 20 sekund na samym końcu. Ech, te wspaniałe Lago 4! :D

Odnośnik do komentarza

Jezeli ktos Cie nazywa beast... znaczy, ze jestes dobry, albo za takiego cie uwaza. Something is beast = something is good.

Nic tylko sie cieszyc. Just sayn'.

lol, no tak..Też mi coś w tej obeldze nie pasowało. Ktoś mnie nazwał bestią - koniec musi być jednak bliski. Generalnie to mój największy sukces w tym momencie w H4 ;D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

1. Smaller Maps, Community Created Maps

bsAngel: Yup! In early 2013. Our first focus will be 4v4, then we'll look at 2v2.

 

2. Ranking System

bsAngel: There is not a date associated with CSR yet.

 

3. Playlists such as Team Doubles, Grifball, Optimized Slayer Pro, Possible MLG

bsAngel: We're targeting early 2013 for the first three. They won't be released at the same time, though.

 

4. *Speculation* Possible weapon rebalance

bsAngel: No hard news on this at this time. Sorry.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

1. Smaller Maps, Community Created Maps

bsAngel: Yup! In early 2013. Our first focus will be 4v4, then we'll look at 2v2.

 

2. Ranking System

bsAngel: There is not a date associated with CSR yet.

 

3. Playlists such as Team Doubles, Grifball, Optimized Slayer Pro, Possible MLG

bsAngel: We're targeting early 2013 for the first three. They won't be released at the same time, though.

 

4. *Speculation* Possible weapon rebalance

bsAngel: No hard news on this at this time. Sorry.

 

Dzięki Mazz za świetne info :) Naprawdę się ciesze tym że 343 widać że słucha swoich graczy!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Rozumiem jak ktoś po meczu mnie obrazi, nazwie dzieckiem albo coś w tym stylu, ale takie coś?:

lag lag lag.Go play CS 1.6 with the rest of the polish beasts

po czym dodaje, żebym poszedł grac z kolegami w customy hehe. Ciekawe, że akurat ten mecz w królobójcy wygrałem a gość pieprzy o lagach których ja miałem może z 20 sekund na samym końcu. Ech, te wspaniałe Lago 4! :D

To nie jest obelga;) ja przedwczoraj po jakimś wygranym meczu zostałem przez jakiegoś burgero-kanadyjczyka zwyzywany w wiadomości głosowej od nazistów, świń, żebym spie*dalal do auschwitz itd. W sumie dość wyedukowany burger jak wie w jakim kraju były obozy zagłady, szkoda tylko ze nie doczytał, ze to nie my je stworzyliśmy. BTW, skarga do MS poszła ale pewnie i tak nic z tym nie zrobią...

p.

Odnośnik do komentarza

Niektóre achievemnty z dodatku są zglitchowane. Np ODST (W Tworzeniu gry DLC Karmazynowych, zabija gracza, lecąc po skorzystaniu z ludzkiego działa.) dostałem w momencie, gdy wbiłem się na Mantisa rozwalając go granatem (dodatkowe dwa achievementy za to wpadły), a dzisiaj achievement Przesyłka specjalna (W Tworzeniu gry DLC Karmazynowych, zabija przeciwnika wręcz, lądując po strzale z ludzkiego działa.) dostałem bijąc z piąchy typa który atakował punkt w Ekstrakcji.

 

Z DLC zostało mi w sumie tylko 20 rozgnieceń mantisa i zabicie kogoś z warthoga będącego w powietrzu, to raczej do boostowania.

Odnośnik do komentarza

To nie jest obelga;) ja przedwczoraj po jakimś wygranym meczu zostałem przez jakiegoś burgero-kanadyjczyka zwyzywany w wiadomości głosowej od nazistów, świń, żebym spie*dalal do auschwitz itd. W sumie dość wyedukowany burger jak wie w jakim kraju były obozy zagłady, szkoda tylko ze nie doczytał, ze to nie my je stworzyliśmy. BTW, skarga do MS poszła ale pewnie i tak nic z tym nie zrobią...

p.

Smutne, grasz sobie, wygrywasz i dostajesz po łbie pseudo historią Polski od idioty z drugiego końca świata. Pozostaje wyśmiać takiego leszcza. Ogólnie ta agresja w przypadku gry, zabawki jakby nie patrzeć, jest zadziwiająca. Bywa, że usłyszę w headsecie piszczące głosiki 7 latków, ale z takim ładunkiem faków, że głowa mała.

Odnośnik do komentarza

maus, nie wiesz ile ja razy różne śmieszne wiadomości dostawałem podczas grania w Gearsy :) tam to w ogóle niektórzy agresora mają (co nawet lubię), ja też zresztą parę razy cisnąłem jakiemuś pajacowi. Ale zdarzały się też pochlebstwa.

No jasne, agresor przeciwników może mobilizować. Bywa też druga strona agresora, ta zabawna. Moja najzabawniejsza akcja z wiadomością od niezadowolonego bliźniego, to była przesłana fota zrobiona w forge'u w H3 - wielki napis na plaży z BRek i snajperek :" fuck you", urocze :>

Odnośnik do komentarza

Czemu KOTH wyparował z playlisty?

 

Bo w 343 ma naj.j.e.bane pod deklem i za to wrzucili ładnie brzmiący tryb: "Zawartość do pobrania Karmazynowych"

I co, nie wróci? Przecież to jeden z lepszych trybów. Ja pi.er.dole. :confused:

 

Może wróci, tryby mają być rotacyjne, ale jak mozna wywalic 2 tryby koth i team snipers z playlisty, na której one zawsze były? żal.pl

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...