Skocz do zawartości

Mass Effect: Andromeda


Gość Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

btw,

zmartwiony jestem tym rzekomym 900p na klocku spencera.....

BioWare, nie róbcie mi tego, plz...

 

Ciesz się, że nie jest to 720p Battlefronta, bo gdy usłyszałem o Frostbite w Andromedzie to właśnie tę liczbę miałem przed oczami :D

Odnośnik do komentarza

...ja nawet klona Mass Effect 3 z porcją fabuły na 30h bym zjadł ze smakiem.

świetne uniwersum, broni się czymś innym niż grafiką - nie do pomyślenia w tych czasach :)
....ale wiem, że będzie i na czym oko zawiesić.

Andromeda może nie być killerem roku, ale nie może być też słaba - a dla fana, z pewnością będzie must have.

czekanko :)

Odnośnik do komentarza

 

Właśnie obejrzałem, no i albo wybrali najgorszy z możliwych questów (tu akurat misja lojalnościowa dla kogoś tam), albo rozgrywka w tej grze to straszna kupa ogólnie.

Ja yebę, co to koorva ma być? Parę kroków, brama, dotknij konsoli, by otworzyć, strzelanina, znów brama, konsola, brama, konsola ukryta w kamieniu, walka, konsola... Chyba jednak ktoś tu nie uważał na lekcjach profesorów z CD Projekt RED, na temat quest-designu zadań pobocznych.

 

Nie wiem, może czas zatarł wspomnienia i idealizuję sobie starsze części, ale nie przypominam sobie, by w dwójce i trójce aż tak schematycznie to wyglądało (a może...). Absolutnie nie skreślam, ale byłem strasznie podjarany a teraz lekko mi ciśnienie opadło (może to i lepiej, bo do premiery chyba nie uzbieram kasy).

Odnośnik do komentarza

odnośnie starych części i ich modelu rozgrywki, ME1:

......

 

szału nie było

 

No tak, ale jedynka w swoim czasie mimo wszystko wprowadziła sporo innowacji i rozwiązań powtarzanych jeszcze długo po premierze tej części. Schemat był, ale aż tak bardzo nie zwracało się na to uwagi.

 

Teraz te wszystkie rozwiązania się opatrzyły i ME1 niestety już się mocno zestarzało, ale w swoim czasie było dużo bardziej rewolucyjne niż teraz zapowiada to Andromeda. 

Odnośnik do komentarza

Ale miało swój urok. Ja tam windę dobrze wspominam:)

 

Podpiszę się pod tym, rozmowy Wrexa i Garrusa w widzie to yebaniutki majstersztyk :banderas:

 

Co do samej Andromedy: jeśli nie zawiedzie misja fabularna i sidequesty to mamy hit, bo mechanikę do perfekcji wyszlifowały poprzedniczki i seria GeoW.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Teraz te wszystkie rozwiązania się opatrzyły i ME1 niestety już się mocno zestarzało, ale w swoim czasie było dużo bardziej rewolucyjne niż teraz zapowiada to Andromeda. 

Czy ja wiem czy tak mocno się zestrzał? Jak na 10-letni tytuł to trzyma się w miarę dobrze. Przypominam, że taki Wiedźmin (1) wyszedł w tym samym okresie i niestety nie wytrzymał próby czasu (pod względem technicznym i gameplay'owym to już z niego taki brzydki potworek). Nie wyobrażam sobie teraz w niego grać, a do takiego ME chętnie bym wrócił.

Jak na ironię, 10 lat temu Redzi chcieli być jak Bioware, a teraz w sumie role się odwróciły ;)

 

EDIT: I brawa dla moderacji za zmianę tytułu tematu, już myślałem, że gra szybciej wyjdzie niż im się to uda  :obama:

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...