Skocz do zawartości

Mass Effect: Andromeda


Gość Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się tej gry boję. Mi tam pasowało w mass effect 2 i 3 tempo i nastawienie na historie. Jak tutaj historie zmiękczą 1000 zapytajników i fetch questów to się wkurzę. co do mako to nie wiem co było gorsze jeżdżenie w jedynce czy szukanie zasobów sondami w dwójce. Obie rzeczy niepotrzebnie wydłużały rozgrywkę :)

Odnośnik do komentarza

Samo Bioware potwierdziło, że gra nie jest open-world, więc jest szansa, że Bioware dopracują ten produkt i sama zawartość będzie zagęszczona.

 

W sumie DA Inkwizycja także nie było openworld. Był dostęp do większych lokacji. Tutaj ma być podobnie. Ważne by te lokacje nie były zbieraniną pytajników i ikonek lecz bardziej organiczne. Chyba już nigdy nie skończę Inkwizycji (a podchodziłem dwa razy) przez to, że właśnie eksploracja sprowadzała się do biegania od punktu do punktu na mapie.

Odnośnik do komentarza

Samo Bioware potwierdziło, że gra nie jest open-world, więc jest szansa, że Bioware dopracują ten produkt i sama zawartość będzie zagęszczona.

 

Tak jak pisze Major, Inkwizycja też nie była open-world, ale z hubami, które miały konstrukcje niczym z gier MMO, straszyły pustkami i masą znaków zapytania bez większej historii po odkryciu. Questy poboczne to już był w ogóle żart, zapominało się je tuż po skończeniu, czasami miałem nawet tak, że w trakcie questa nie wiedziałem w sumie o co chodzi, kierowałem się tylko znacznikami. Byleby w Andromedzie chociaż ten aspekt poprawili, ale po trailerach widzę że lokacje mogą być rozległe i wiać nudą.

Odnośnik do komentarza

 

Był, ale odszedł w trakcie produkcji. Oficjalnie nawet nie jest wymieniany w gronie scenarzystów Andromedy.

A kto jest? 

 

 

Senior Writer - John Dombrow
Writer - Ann Lemay [bW Montreal]
Writer - Jay Watamaniuk [bW Edmonton]
Writer - Brianne Battye [bW ?]
Writer - Sheryl Chee [bW Edmonton]
Writer - Ben Gelinas [bW ?]
 
Źródłem jest plik uzupełniany na bieżąco przez fanów Mass Effect. Zawiera on także inne szczegóły na temat gry, więc jeśli ktoś ma niedosyt newsów i spoilerów, może się z nim zapoznać się w tym miejscu: https://docs.google.com/document/d/15i3nihgJTP_9SnXhAcypJQVSc3tMqvEBx4_NgGTkNXc/edit#
Odnośnik do komentarza

Niech ktoś w końcu zmieni nazwę tematu. Ile można...

 

Ja na razie mam bardzo mały hype, praktycznie zerowy. Ma to związek też z tym, że w ogóle w nic mi się nie chce grać, ale miałem nadzieję, że Horizon albo Andromeda to zmienią. Na razie lipa, nawet nie drgnął.

 

Do premiery jeszcze trochę, może EA zacznie dobrze hypować w marcu.

Odnośnik do komentarza

https://www.reddit.com/r/masseffect/comments/5vq0qp/embargospoiler_discussion_thread/?sort=new&st=izih85p0&sh=1113f262

 

Wyszła cała masa relacji z Andromedy, linki do nich można znaleźć na Reddicie (post na bieżąco aktualizowany). Wrażenia generalnie są pozytywne, z jednym wyjątkiem... Build udostępniony dziennikarzom i blogerom jest wypełniony technicznymi babolami, tak więc osoby wyczulone na tym punkcie mogą skasować pre-ordery i czekać na relacje po premierze gry.

 

Panią doktor na statku dubbinguje Natalie Dormer:

 

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza

Build udostępniony dziennikarzom i blogerom jest wypełniony technicznymi babolami, tak więc osoby wyczulone na tym punkcie mogą skasować pre-ordery i czekać na relacje po premierze gry.

Nie trzeba będzie czekać na relacje aż do premiery, bo gra będzie udostępniona tydzień wcześniej w Origin/EA Access (PC/XONE), więc już wtedy się dowiemy jak pod względem technicznym wypada Andromeda. I mam nadzieję, że tak samo dziennikarze dostaną swoje kopie wcześniej i same recenzje pojawią się jeszcze przed premierą.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to szykuje się powtórka Inkwizycji - w założeniu gra bardzo ambitna i "duża" ale wypełniona dziwnie zaprojektowanym gameplayem, pustymi lokacjami i strukturą zadań rodem z MMO. Ta gra na 100% nie będzie stała scenariuszem, bo w tym zakresie Bioware od dawna jest lipne (z wyjątkiem ich star warsowego mmo ale to i też momentami), więc jeśli nie będzie to fajny RPG z ciekawą eksploracją, to będzie lipa.

 

Ale system dialogowy z Alpha Protocol to na duży +.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...