Skocz do zawartości

Mass Effect: Andromeda


Gość Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

W moim odczuciu w battlefieldzie też twarze mają efekt jakby były prosto z galerii figur wojskowych, grałem tylko w wersję EA acess ale do 10 h można pograc i pamiętam twarz murzyna z samego początku to wrażenia to nie zrobiło w porównaniu do innych gier. Nie ma co dramatyzowac z tego powodu bo po inkwizycji można było się tego spodziewać.

Edytowane przez SuperMarcin
Odnośnik do komentarza

Byłem miło zaskoczony, ale możesz grać jeszcze zanim nawet połowa gry się ściągnie. Tyle gier oszukuje w tej sprawie, że aż przestałem sprawdzać i zawsze czekam na koniec instalacji, tutaj z niecierpliwości spróbowałem i śmiga.

Odnośnik do komentarza

No to zaraz będzie odlot do Andromedy. :obama:

 

Tak zbaczając z tematu, przejrzałem tego vaulta z nudów bo nie byłem nie bieżąco z tym co oni dodali, a tam perełka w postaci Aragami. :banderas: Nawet jak Andromeda zawiedzie to będą inne goty w accessie.

Edytowane przez Homer S
Odnośnik do komentarza

 

Mimika jest najgorszą stroną tej gry...

W sumie ME opiera się na dialogach, wiec tutaj Dev dał popis jak pan Mirek z panem Heńkim przy remoncie łazienki. Do tego... jest gorzej niż przed remontem.

 

Wczoraj odpaliłem ME1, dziś Andromedę

ME1 pod tym względem .......wygrywa

 

Bugi w poruszaniu się postaci niestety są również zauważalne, pewnie skończy się na wyciągniętych modelach postaci ( jak w BF4 ) i innych bzdurach w trakcie całego wątku.

Frostbajt

 

po dosłownie chwili z andromedą - mimo wszystko całość robi raczej pozytywne wrażenie.

Niestety po pięknych mass effectach z ps360 spodziewałem się czegoś masującego gałki oczne, a dostałem tworzony chyba z 4/5 lat tytuł, którzy dupy nie urywa.

 

Czuję, ze Andromeda będzie miała swoje MOMENTY i tak pewnie będę bujał się z wątkiem fabularnym- od lepszego akcentu, przez tonę średniawki, do kolejnego fajnego etapu.

 

Nie do końca tego oczekiwałem

i chyba winien jest temu silnik, Unreal zawsze robił na mnie wrażenie

 

Fajnie ta gra już (?) jest, no ale blisko 300zl za preorder gry.. takiej 8/10?

 

Miło gdyby ten trial 10h jeszcze mnie pozytywnie zaskoczył

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

Mnie się podoba andromeda. Pograłem dzisiaj prawie 3 godziny. Dotarłem do nexusa porozmawałem ze wszystkimi i chcę więcej. Technicznie na xbox one nie jest tragicznie. Hdr robi i czkawki nie ma tak dużej jak się obawiałem. Fakt mimika leży w niektórych scenach a i niektóre dialogi są na poziomie gimbazy.

 

 

Wszystko to jednak jeden (pipi). Ja po prostu tęskniłem za kroganami, asari czy turianami. Cholera nowa przygoda w świecie mass effect. Byłem sceptyczny i nadal nie widzę tu goty, ale to będzie moje guilty pleasure. Uwielbiam ten świat i znajduje tu obietnice nieznanego a i kilka ciekawych fabularnie problemów do rozwiązania.

 

Want more!

 

A jeszcze jedna fajna rzecz. Dużo loadingów intraktywnych. Filmiki i dialogi w nich nie ma już prawie w ogóle planszy minutowej jak w wcześniejszych częściach. Wyjątek to wczytanie sejwa. Dluuuugo

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Właściwie opisałeś moje odczucia. :)

Też pograłem kilka godzin (wersja na PC - średnie detale przy GTX 950, i5 i 12 GB RAM; działa całkiem spoko) i to nie jest zła gra. Jasne, mimika jest fatalna, niektóre postaci wyglądają słabo, a dialogi to zdecydowanie nie Torment, ale mam ochotę dograć całego triala, a potem poczekać na recki i zdecydować, czy brać na premierę czy może później na obniżce.

 

Podobała mi się pierwsza misja, było sporo akcji, trochę opcjonalnej eksploracji i przy okazji dużo interakcji z resztą ekipy. Teraz zwiedzam Nexus.

 

No i poza tym zdecydowałem się na customową twarz - szału nie robi, ale jakoś lepiej się ją ogląda niż tą standardową.

Odnośnik do komentarza

Napiszcie jak wygląda skanowanie planet?Co z ich opisami?Jaka muzyczka przy tym przygrywa? Ambient? Elektronika? To był jeden z najmocniejszych segmentów 1-3. To i opisy ras...

muzyka - tutaj mam to czego oczekiwałem po trylogii, są ciary

informacji wszelkich kategorii jest pierdyliard

 

 

@Bigby,

byłbym wdzięczny gdybyś się podzielił odczuciami nt. performanceh przy twojej konfiguracji. 

mam podobną, tyle że GTX 960.

rozważam...rozważam opcję zrobienia andromedy na PC, którego nienawidzę... chociaż wersja na Xbone nie jest brzydka

nie wiem czy uzyskam coś więcej na wysokich/średnich detalach niż 30fps, jeśli tak to chyba warto

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

Na początku zacząłem na wysokich ustawieniach, ale widać było spadki poniżej 30 klatek na pierwszej planecie. Potem dałem wszystko na średnie i działa ok. Nie sprawdzałem frapsem, ale na oko praktycznie cały czas jest powyżej 30 fps, nawet przy intensywnej akcji.

 

Masz lepszą kartę, więc powinno być dobrze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

1dxzrp.png 
27zkn7q.png

tak to wygląda na Boxie

paradoks :
Gearsy to to nie są ( oczywiście jak na standardy graficzne w obrębie tej konretnej platformy ), ale źle też nie jest.

wielkiego skoku na miarę "nowej generacji" względem trójki tutaj nie widzę, ale oko raczej cieszy.

..milion paradoksów w tym ME

ciekaw jestem wersji na PS4 Pro
serio..

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

Śmigam na 970 i spróbowałem ultra, ale dostawałem zbyt częste czkawki. Zmieniłem na wysokie detale i jest lepiej, pewnie z day one patchem i nowymi sterownikami optymalizacja będzie poprawiona, może nawet udźwignę to ultra. Jak na razie grafika, szczególnie przy pierwszych minutach na tej nowej planecie to bomba, tak samo jak muzyka.

 

Mimika twarzy to beka, momentami to naprawde ciężko na to patrzeć, zobaczymy jak będzie z dialogami no i oczywiście walką.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...