Skocz do zawartości

Mass Effect: Andromeda


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej o tej marcowej premierze możemy zapomnieć. Obstawiam koniec wiosny. Ale dobrze, niech się nie śpieszą, tylko doszlifowują projekt (bo jest jeszcze co poprawiać). Czekaliśmy kilka lat, to poczekamy jeszcze te kilka tygodni więcej.

 

P.S. Jak myślicie co będzie pierwsze: premiera Andromedy czy poprawka tytułu tego tematu? ;)

Edytowane przez MBeniek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

w ogóle postacie wyglądają mnie naturanie niż w me 2 czy 3. To silnik na którym działa nie tylko da3 ale i bf1. Niech idą bardziej w stylistyke bf a nie da. Jeszcze w drago age mi to tak nie przeszkadzało bo w końcu fantasy ale me zawsze miał taką realistyczniejszą grafike. 

 

Narzekam ale i tak będę grał jak po(pipi)any na premierę .

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy zauważyliście ale animacja chrupie starali sie jakoś to zatuszować ale i tak to widać xD jak DF to ogarnie to sie dowiemy jak jest naprawdę, myśle jednak ze skoro do premiery jeszcze daleko to raczej to poprawia, martwi mnie za to inna rzecz: widac ze tereny działań sa naprawdę rozległe i przy tym dosyć szczegółowe ale liczba przeciwników jest niewielka. Życzyłbym sobie wiecej epickich starć:)

Odnośnik do komentarza

W tych trailerach nie ma nic szczególnie niepokojącego, ale też nic szczególnie jarającego. Takie "acha, to wszystko, tak?" Dalej mamy do czynienia z przedpotopową prezencją cutsecenek (to rozbrojenie przeciwnika, ło jezu, jakie to było mocne...), tendencją znaną z Dragon Age w kwestii walki, czyli efektowniej, szybciej, mniej taktycznie, bardziej zręcznościowo, co będzie do przeżycia jeżeli odbiją się od dna w kwestii jakości skryptu. Panie boże gier komputerowych, niech to nie będzie kierunek obrany w ME3 i Inkwizycji, niech to nie będą ciepłe, bezpłciowe kluchy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Według ostatniego wywiadu eurogamera z Bioware nie wiadomo czy nie dostaniemy znowu dodatkowych postaci w DLC typu Javik 

Pojawiło się też wyrażenie "ME Andromeda 2", z tego co wcześniej było mówione nie wiadomo, czy będzie to osobna jednorazowa część, czy początek serii, ale patrząc na to chyba na jednej andromedzie się nie skończy. http://www.eurogamer.net/articles/2016-12-09-mass-effect-andromeda-interview

Edytowane przez kacperdd
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...