Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Smelter wg mnie jest najtrudniejszym bossem w całej grze (przynajmniej na NG). Fume też niezły koksiarz zwłaszcza jak zostanie nam jeszcze jedna Nadalia lecząca go, ale wydaje mi się, że jednak ze Smelchu.jem i z drogą do niego nie tylko ja miałem problemy. 

Odnośnik do komentarza

Nie wyobrażam sobie go roz.je.bać solo, wzywam zawsze do pomocy te dwa phantomy, ale biegnąc na bossa oczywiście te barany wdają się w walkę i potem przy bossie mają po połowie życia. Smelter ich rozwala jak mu odbiorę połowę życia i jak się zaczyna skupiać na mnie, nie mam żadnych szans :potter:

Odnośnik do komentarza

Smelter to lamus. Tak samo jak Vendrick. Vendrick to juz wogole lama, nie dosc ze wolny to jak go trzymasz z dala od scian ma chyba dwa ciosy.

 

Burnt ivory king. To dopiero kur.wa. Jedyny boss w DS2 którego nie dałem rady przejsc 1vs1. Ni chu.ja nie pokonałbym go bez pomagierow. Moim zdaniem zdecydowanie boss gry.

Odnośnik do komentarza

No on został specjalnie zrobiony pod walkę grupową. Przecież ciągle jeszcze pojawiają się jego pomagierzy więc nie jest to do konca 1v1. Poza tym nie podarowałbym sobie tej walki bez ziomków - Na pewno jedna z najbardziej epickich walk tyle rozpierdzielu na ekranie :)

Odnośnik do komentarza

Najmniej klimatyczne w historii solsów to było strzelać mozolnie z łuku do smoka czyszczącego przejścia między wieżami w Demonsach albo w Darku1 mimo że byli opcjonalni i nie do końca bossami. Właśnie ten portalik i tona gówna która leciała na ekranie i to wszystko w 60 fps. Normalnie nie widzi się w tych grach takiego rozpie.rdolu na raz dlatego sie zachwyciłem. Jednak też przyznam nigdy nie bawiłem się w większą pomoc niż 2 graczy może jakby było ich więcej to miałbym taki rozpier.dziel przez całe pve. 

Odnośnik do komentarza

LOL. Ta walka to jedna z najmniej klimatycznych i najbardziej ujowa walka w historii calych Soulsow. Nie dosc, ze przeciwnicy w ogole tam nie pasuja do Soulsow to jeszcze jakis portalik i tona (pipi).

Widac, ze tam komus w FROM popuscily lejce i wpierdalali do gry obojetnie co. Dzieki Bogu Miyazaki znow czuwa.

 

Nom, nic a nic ten boss nie pasuje do dark soulsów. Za to żaba z trupia morda jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza

Widzisz Kanabis, nie znasz sie. Akurat Shrine of Amana to mega klimatyczna miejscowka, dla mnie epicka i jesli popatrzy sie na cala mape to zaba pasuje tam swietnie. Oczywiscie mozna bylo tam dac jakas nawiedzona syrene, ale zaba tez pasuje swietnie i wyglada swietnie.

Mi chodzi o to, ze w tym dodatku ivory king i w walce z bruntem przeciwnicy wygladaja jak jakies (pipi) z gwiezdnych wojen, boss to samo. I ta smieszna zadyma na ekranie, zero klimatu Soulsow.

Odnośnik do komentarza

Ok, wszystkie dodatki już prawie zrobione, został ostatni boss w Crown of the Ivory King - Lud i Zallen (podejrzałem w wiki). Wszystkich bossów ukatrupiłem zabranym na początku gry morgenszternem +10, z ulepszoną tarczą z Drangleic i zbroją Alonne :) Czasem przyzywałem konsolowe fantomy, by odciągały uwagę bossów, ale w sumie to nie było z żadnym problemu - cierpliwość czyni mistrza. Największy problem miałem na jednym z początkowych bossów - na tych trzech łajzach, ale musiałem się wyzbyć nawyków z Bloodborne i wyrobić nawyk używania tarczy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...