Skocz do zawartości

Animacja.


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

End Game? Kurwa, dopiero się zacznie!

Legion of Doom i Justice League w jednej animacji i zrobione 100 razy lepiej niż wszystkie Marvele i DC

Jest też poster ale na(pipi)any spoilerami w postaciach więc...

Spoiler

DuckTales-season-2-poster.jpg?q=50&fit=c:banderas::banderas::banderas::banderas: 

Sezon 2: wrzesień.

 

A tak to DC/WB zapowiedziało animację Superman: Red Son na 2020

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.07.2019 o 17:50, Farmer napisał:

End Game? Kurwa, dopiero się zacznie!

Legion of Doom i Justice League w jednej animacji i zrobione 100 razy lepiej niż wszystkie Marvele i DC

Jest też poster ale na(pipi)any spoilerami w postaciach więc...

  Pokaż ukrytą zawartość

DuckTales-season-2-poster.jpg?q=50&fit=c:banderas::banderas::banderas::banderas: 

Sezon 2: wrzesień.

 

A tak to DC/WB zapowiedziało animację Superman: Red Son na 2020

Obejrzane do końca. Ten odcinek z "Nolanem" i zmiana tego podstarzałego aktora w Jokera była zarąbista:banderas: Nie mogę doczekać się więcej.

Edytowane przez McDrive
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Wczoraj obejrzałem Batman: HUSH w pięknym 4K HDR i... straciłem 80 minut z życia. Jest kiepsko, słaba kreska, niektóre animacje wołają o pomstę do nieba, a aktorzy to jest B-lista (jedynie Jennifer Morrison jako Selina jest wporzo). Na mały plus mogę zaliczyć "twist" fabularny, ale koniec końców i on okazuje się trochę gówniany. Nie polecam.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Speaking of...Nadrobiłem sezon drugi DuckTales i choć nieco słabszy od pierwszego kilka aspektów rozdupcyło system.

Spoiler

 

Della to cholernie fajnie sklecona postać. Jej osobowość i zarys od razu przypadły mi do gustu. Fajny i oryginalny pomysł na wplecenie Darkwinga jak i jego nemesis, rozkminy czasoprzestrzenne Lunchpada zawsze na propsie, nawiązania do Poszukiwaczy Zaginionej Lampy, Jaws z Bonda...

Niezbyt spodobała mi się koncepcja Zombie-Bombie i klątwy. Oryginalnie Bombie był dosłownie chodzącym sumieniem Sknerusa ścigającym go nieustannie za jego jedyny grzech, który i tak kosztował go wszystko. Tutaj zostało to spłycone na maksa, a przecież ciężkie klimaty nie są obce tej animacji. Najbardziej jednak zawiodłem się na Glomgold Tales i sojuszu złoczyńców. Był w tym spory potencjał ale cały sezon sprowadzał się do Moonvasion no i niema tego złego coby na lepsze nie wyszło. Wraca  Hydr... znaczy F.O.W.L. A z obecnych tam osób łatwo się domyśleć, że granice pomiędzy uniwersami zostały dawno otwarte. Plakat promocyjny również zwiastuje grube rzeczy w 3 sezonie.

 

Finał ogólnie słabszy od tego z sezonu 1 ale miał momenty. Donald odstawiający Castaway, Goguś zjadający melona (chorzy ludzie pracują w tym disney'u :obama:), Sknerus robiący skoki na lasce, Diodak odstawiający Kriegera z Archera... jest tego trochę.

Ogólnie sezon drugi można streścić tak:

Spoiler

 

 

 

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.