Skocz do zawartości

Animacja.


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Nie powiem, fajnie to wygląda...

Spoiler

 

 

 

 

 

Tylko, że na "What If...?" poczekamy sobie tak jeszcze z 1,5 roku :( 

A kwestia Hawkeye'a nie jest pewna. Jeżeli oskarżenia się utrzymają po prostu skreślą Rennera i zrobią osobne story z Kate Bishop.

 

Edit: O i jeszcze trailer z Harley. 

 

Jeżeli rzeczywiście całość opiera się na kobiety silne - faceci (pipi)e to tak słabo trochę ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Byłem na Królowej loda 2 znaczy Krainie Lodu 2 i równie dobrze mogłoby tego filmu nie być. Fabuła jest szczątkowa i bardziej chodzi o patrzenie na postacie z poprzedniej części w mroczniejszej atmosferze. Myślałem, że zrobią z Elsy lesbijkę, ale nie dostrzegłem tam żadnych szczątkowych nawet sugestii akcji #giveelsapierogi jaka istniała urojona w internetach. Same postacie świetne, Olaf gorszy i bardziej randomowy, trochę jakby na siłę odwalał akcje. Dzieciakom się spodoba, bo one nie zwracają uwagi na takie pierdy jak fabuła tylko byle akcja w różnych scenach się zgadzała i nie przynudzała. Gdyby wypuszczali to jako różne krótkometrażówki przez cały rok, to miałoby może sens, ale długi film się nie broni niczym poza grafiką, a ta jest zayebista. Wszystkie efekty po prostu robią robotę.

A tu normalny zwiastun nowego serialu Disneya:

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 8.10.2019 o 18:08, McDrive napisał:

Drugi sezon Ducktales obejrzany i końcówka była mocno średnia. Najbardziej zawiodłem się na tej zbiórce złoli. Sama inwazja jako główny wątek też nic ciekawego. Ogólnie obraz jest taki:

S01 -> główny wątek super, gunwniane fillery

S02 -> główny wątek gunwniany, super fillery

Ostatnio jest ciężko, a najbliższe tygodnie i miesiące będą jeszcze cięższe z wielu względów i dlatego cieszę się, że jest taka animacja...3 sezon startuje zacnie. Na 7 odcinków przynajmniej połowa jest bardzo dobra albo wręcz wyśmienita jak 3 i 7 właśnie. 7 odcinek jest kwintesencją sentencji: "Co ja właśnie obejrzałem?" W skrócie rodzinka robi sobie 

Spoiler

 

Mortal Kombat

Spoiler

 

w asyście

Spoiler

 

WWE w

Spoiler

Valhalli

Spoiler

Lunchpad i Huey odstawiający Diamonda i Gomeza z Celebrity Deathmatch, Louie sprzedający towar wyprzedzający eventy, tag team Webby, Sknerus i jego pre-show no i Dewey włączający SSJ2 po zrobieniu sobie brody z cudzych włosów...

 


 


 


 

Gruby sztos.

Ale to i tak pryszcz przy 3 odcinku.

Spoiler

Nawet to, że całość jest parodią Bondów nie niszczy tak jak reżyseria całości. Miód po prostu. Inteligentny Lunchpad z akcentem Schwarzeneggera niszczy, a cameo R&R... osobliwe. Nie tego każdy się spodziewał ale fajny akcent.

No i scena finałowa z tym kawałkiem... :banderas::fsg:

Jako fan oryginału z lat 90-tych i twórczości panów Carla Barksa oraz Dona Rosa śmiało mogę napisać, że na razie nie ma gańby z 3 sezonem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Też zacząłem oglądać. Komiksu nie znam kompletnie, ale serial fajny. Coś innego, świeżego. Aczkolwiek mam wrażenie, że nieco chaotyczny. Tj. skaczą po różnych wątkach i postaciach do tego stopnia, że brakuje chwilami konsekwencji. I w pojedynczych przypadkach voice-acting nie wyszedł najlepiej (Cecil). Ale po 5 odcinkach chcę oglądać dalsze.

Odnośnik do komentarza

Szanowny pan @tk___tkongiś polecał mocno animację Teen Titans Go i w tym miejscu muszę bardzo motzno przeprosić, że się wtedy nie przekonałem do tej animacji (a pierwszą animację Teen Titans uwielbiam) przez styl. To jest jebane sztosiwo. Co tam się odwala to głowa mała.

Wchodzi elegancko do obiadu :banderas:Booyah!

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...