Skocz do zawartości

Robert Kubica - wiadomości, plotki i pogaduszki.


Magik

Rekomendowane odpowiedzi

u55r, jakie źródło?

Coś czytałem podobnego z jakiejś niby włoskiej gazety, ale zważając na to że Szczepaniak jest teraz pilotem Huberta Ptaszka, to jak by to niby miało wyglądać? Przecież Robert nie będzie szukał sobie nowego pilota, a Ptaszek też na pewno nie ma ochoty co kilka rajdów mieć nowego.

 

Gdzieś czytałem przecieki z Lotosu, oficjalnego sponsora Roberta i chyba ich rzecznik potwierdzał że mają podpisany kontrakt na 9 rajdów. Jeden już mamy za sobą więc 8 to Ukończenia ewentualnie Wypadnięcia z trasy  ^_^

Odnośnik do komentarza

z fejsa Maćka:

"Po zbyt szybkim, niestety, zakończeniu Monte Carlo zapowiadała się długa przerwa i rozbrat z odcinkami, gdyż jak wiecie nie startujemy w Szwecji a dalszy program Roberta i mój nie jest ustalony. Okazuje się jednak ze życie lubi płatać figle. Pojawiła się możliwość udziału w najbliższych dwóch rundach WRC2. Jako że nie lubię "rdzewieć" w domu, a rajdy Szwecji i Meksyku znam dobrze i lubię, wystartuje w nich razem z Hubertem. Wierzę, że moje doświadczenie i znajomość tych imprez ułatwią zadanie kierowcy. Do zobaczenia zatem juz za tydzień w mroźnej, mam nadzieje, Szwecji."

 

formula e? eeee? nie chcę być złośliwy ale oni zamiast tankować zmieniają bolid w trakcie wyścigu a z jego łapką fajtłapką to tak trochę no wiecie, nie bardzo. 

Odnośnik do komentarza

Colin, oglądałeś wszystkie części tego wywiadu z Gutowskim (najważniejszą w odniesieniu do tej sprawy to nawet rzuciłem na tej stronie)? Z tego co tam usłyszałem, to wydaje mi się, że Robert dość jasno powiedział, że podejmie się jeszcze jednej operacji, która może przed nim otworzyć nowe furtki.

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

przyznam że dokładnie nie oglądałem, tylko słuchałem wyrywkowo "jednym uchem". podjąć się może, oby to coś dało ale trzeba być realistą. młodszy nie będzie, doprowadzenie ręki do porządnego stanu używalności nawet po mega udanej operacji to też praca na lata. najbardziej to mu się przyda w zwykłym codziennym życiu. szczerze to kibicuje mu z całego serca ale jak dla mnie szybkie, techniczne i dokładne ściganie się na milimetry ma już niestety za sobą. teraz pozostają mu wyścigi dające margines błędu i "luzu na kierownicy".

Odnośnik do komentarza

No zgadzam się z tobą jak najbardziej jeśli chodzi o to ściganie na milimetry, ale z kolei nie skreślałbym Formula E.

Chociaż osobiście, nie mogąc oglądać Kubicy na torach F1, najbardziej chciałbym, żeby dalej startował w WRC, tyle że oczywiście w fabrycznym zespole.

 

Strasznie ciekawa sytuacja.

Ciekawe co się wyklaruje przez najbliższe pół roku :).

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Szczerze? Formula E wcale tak bardzo nie odstaje od F1 jeżeli chodzi o technikę i dokładność. To co tam czasami sie wyprawia to banderas. Kilka wyścigów resorówek na baterie dawało więcej emocji niż pół sezonu coraz to nudniejszej tak zwanej królowej wyścigów. Też bym Roberta chciał ujrzeć na torze w pełnej krasie ale z niektórymi rzeczami trzeba się po prostu pogodzić.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...