Skocz do zawartości

Awaryjność PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Jesli kupowales gry albo dodatki na PSN,mozesz je jeszcze raz sciagnac,czyli znowu nie ma strat.

Gorzej, jeśli ktoś się składał i ma tylko jeden slot. No, ale po to niby Sony dało ich aż 5.

W przypadku Emeta ponownie ich sciagniecie nie wchodzi w gre.

Chce jeszcze ją uruchomić, deaktywować gry.

U was YLOD kiedy sie pojawił (podczas gry?)? Tak sie składa że byłem u Emeta w momencie padnięcia konsoli, włączył ją, pochodziła około 2 minut w menu, odpalony był jakis filmik, nagle konsola sie wyłączyła popiszczała i YLOD :/

Edytowane przez Bumier
Odnośnik do komentarza

U mnie było podobnie - konsola padła tuż po włączeniu.

 

Wtedy następuje pewnie najszybsze rozgrzewanie lutów. W końcu któryś puścił i "po ptokach" :P

 

Dziekuj eko-terrorystom za to. W momencie wprowadzenia ROHSa normalnie idzie plakac przez to co dzieje sie ze sprzetem elektronicznym, bo kazano zmniejszyc uzycie olowiu w cynie, a ten natrualnie wspomagal proces lutowania. Dzieki temu luty nie koroduja chemicznie, nie pekaja po czasie.

 

Wiem, ze to co teraz napisze to bzdura, ale tych, ktorzy wprowadzili "ochrone srodowiska" to elektroniki powinno podciagnac sie do odpowiedzialnosci prawnej bo jak mozna mowic o srodowisku w kontekscie ROHSa, gdy takie podejscie do produkcji, do zmuszania producentow powoduje, ze trzeba robic tego wiecej, ale i od groma SERWISOWAC.

Odnośnik do komentarza

Jesli kupowales gry albo dodatki na PSN,mozesz je jeszcze raz sciagnac,czyli znowu nie ma strat.

Gorzej, jeśli ktoś się składał i ma tylko jeden slot. No, ale po to niby Sony dało ich aż 5.

W przypadku Emeta ponownie ich sciagniecie nie wchodzi w gre, składał sie w 5 osob.

Dlatego chce jeszcze ją uruchomić, deaktywować gry.

U was YLOD kiedy sie pojawił (podczas gry?)? Tak sie składa że byłem u Emeta w momencie padnięcia konsoli, włączył ją, pochodziła około 2 minut w menu, odpalony był jakis filmik, nagle konsola sie wyłączyła popiszczała i YLOD :/

Moj Ylod byl po jakichs 2h pykania w resistance : fall of mane wtedy. Gralem z chlopakami i poprostu wylaczyla mi sie konsola (reset) no i juz jej nie wlaczylem. Na szczescie mimo ze po gwarancji juz bylo wymienili mi na nowa. bylo to we wrzesniu 2008

 

Odpukac nowa dziala do dzis 1,5 roku

Odnośnik do komentarza

U mnie raz laser padł po dwóch miesiącach od zakupu. Wtedy wymieniono mi konsolę. A obecnie konsola padła mi po 2 miesiącach od wygaśnięcia gwarancji.

 

Czytam ten temat i zastanawiam sie nad jednym : czy tak trudno bylo wprowadzic odpalanie gry z HDD, gdy konsole je maja? Widze, ze sporo laserow pada. Czemu? Bo leci z plyty...a ma sie obok dysk. W przypadku PCtow CD/DVD sluzy do zgrania obrazu i po zabawie. Dzieki temu jeden naped ma sie pare ladnych lat...

 

Zal :|

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

U mnie raz laser padł po dwóch miesiącach od zakupu. Wtedy wymieniono mi konsolę. A obecnie konsola padła mi po 2 miesiącach od wygaśnięcia gwarancji.

 

Czytam ten temat i zastanawiam sie nad jednym : czy tak trudno bylo wprowadzic odpalanie gry z HDD, gdy konsole je maja? Widze, ze sporo laserow pada. Czemu? Bo leci z plyty...a ma sie obok dysk. W przypadku PCtow CD/DVD sluzy do zgrania obrazu i po zabawie. Dzieki temu jeden naped ma sie pare ladnych lat...

 

Zal :|

 

Chcesz powiedzieć, że PS3 nie ma opcji instalacji gier na dysku HDD ? :blink:

 

Lasery w BD od Sony są po prostu marnej jakości tak samo jak było przy pierwszych czytnikach CD do komputerów stacjonarynych, które mi np. padały regularnie po roku, półtora. Nowa technologia potrzebuje czasu by ją dopracować.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się że Pan Firekage miał na myśli raczej kompletną instalację. Ja również cieszyłbym się z takiej opcji - fakt że trwała by ona baaardzo długo i zajmowała sporo miejsca na dysku ale mi by to nie przeszkadzało. Oczywiście płyta nadal musiała by znajdować się w napędzie ale służyło by to tylko do rozruchu gry.

Ale właśnie - to było by dla sony nie opłacalne.

Edytowane przez gatling
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Czyli jednym słowem nie można instalować gier na PS3 tak jak na X360, że instalujesz całą grę, a płytę do napędu wsadza się tylko do rozruchu. Bo to, że prawie każda gra na PS3 wymaga częściowej instalacji, żeby w ogóle działać to ja wiem, ale myślałem, że normalnie instalować gry też można.

Odnośnik do komentarza

Jakby była taka opcja to ciekawe ile osób by się w to bawiło - gry ważą na BD jednak więcej niż na DVD (dzięki czemu mam chociażby filmiki z bardzo małą kompresją obrazu). Na takiego MGSa4, który wyszedł na dwuwarstwowej płytce BD to raczej mało kto będzie miał miejsce na HDD (chyba, że zamontował sobie w konsoli dysk 500GB :tongue: ).

 

mały offtop:

 

Niektóre takiej opcji nawet nie posiadają (nawet częściowej). Ja ze swojej strony aż boje się grać w takie Uncharted, bo jak słyszę te zgrzyty jakie konsola wydaje podczas czytania gry, to mnie ciary przechodzą/odczuwam ból fizyczny : D

 

To jeszcze nic - ja, jak usłyszałem pracę czytnika dvd w Xboxie to myślałem że drukarka się włączyła przy kompie :biggrin:

Edytowane przez nightrunner
Odnośnik do komentarza

Akurat rozwiązanie które Konami zastosowało w MGSie, bardzo mi się podobało i nie miałbym nic przeciwko, gdyby w każdej grze tak to wyglądało. .Jedna isntalka około 4 GB na początku, a potem 2minutowe miedzy aktami (akurat żeby spuścić z krzyża, i sięgnąć do lodówki po następny browar :<). Przynajmniej laser nie świrował podczas rozgrywki, i nie odnosiłeś wrażenia że płyta zaraz się przebije przez górną część obudowy.

Fakt, pełna instalacja w przypadku BD, byłaby kłopotliwa, ale już częściową powinna mieć każda gra.

Odnośnik do komentarza

Moze nie do konca taka awaryjnosc ale...

 

Otoz odpalam kosnole a tu brak znajomych ;o Zalogowalem sie, wylogowalem sie, wlaczylem konsole, wylaczem. I dalej pusto. Raz wszedlem w neta to pojawili sie wszyscy, jednak avatarow nie moglo zaladowac, nikt online i brak informacji kiedy byli itp. Aktualnie znowu mam brak znajomych. Inne rzeczy sa tak jak byly. Dzisiaj pojawilo mi sie to odpalac konsole. Ktos mial cos podobnego?

 

Sprawdzalem jeszcze raz. Jak sie juz pojawia wszyscy to np 3 osoby wtedy normalnie sa wyswietlane czyli online/offline, widac avatar i kiedy grali. Dziwne.

Edytowane przez Redmitsu
Odnośnik do komentarza

Moze nie do konca taka awaryjnosc ale...

 

Otoz odpalam kosnole a tu brak znajomych ;o Zalogowalem sie, wylogowalem sie, wlaczylem konsole, wylaczem. I dalej pusto. Raz wszedlem w neta to pojawili sie wszyscy, jednak avatarow nie moglo zaladowac, nikt online i brak informacji kiedy byli itp. Aktualnie znowu mam brak znajomych. Inne rzeczy sa tak jak byly. Dzisiaj pojawilo mi sie to odpalac konsole. Ktos mial cos podobnego?

 

Sprawdzalem jeszcze raz. Jak sie juz pojawia wszyscy to np 3 osoby wtedy normalnie sa wyswietlane czyli online/offline, widac avatar i kiedy grali. Dziwne.

 

 

Wczoraj mialem tez takie cos, vip77 rowniez, tak wiec cos tam maja zwalonego. Nie masz sie czym przejmowac.

Odnośnik do komentarza

Mam problem z obrazem - wyglada jak by sie kabel HDMI uszkodzil ? po prostu mam teraz na najnizszej rozdzielczosci obraz i nie moge ustawic aby byla jakos HDMI.

Sam mi sie obraz zmienil.Uzywajac zwyklego kabla na EXT nie ma obrazu a na HDMI jest na najnizszej rozdzielczosci.Mial ktos podobnie ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...