Skocz do zawartości

Awaryjność PS3


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie slimka chodzi elegancko, nawet całymi dniami, męczę ją inFamous, wcześniej dema gier (m. in. BC2) i Heavenly Sword i bez żadnego zająknięcia.

 

EDIT. Odnośnie teorii Dabmana o wadliwej serii, to kupując swoje ps3 zauważyłem, że slimkę możemy kupić w pudełku z nadrukiem (Język Polski w menu konsoli po aktualizacji do softu 3.15) lub bez takiego nadruku. Czyli wychodzi z tego, że te bez nadruku są starsze, moja miała na pudełku ten nadruk i chodzi jak marzenie, a chodzi codzienie regularnie od 2 do 10h

Edytowane przez pawliszak
Odnośnik do komentarza

Miałem wczoraj to samo. Skończyłem grac w Bioshocka 2 jakos po 2:00, klikam na profil, wywala mi błąd. Wchodzę w Trofea, wszystko się wyświetla oprócz gry... Bioshock 2. Lekkie zdziwko :ninja: . Na szczęście po zalogowaniu się na oficjalną stronę playstation, wszystkie pucharki pozostały.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Pisze w tym temacie o awaryjności jaka ma miejsce, a co do braku ujawniania to fakt może to mieć miejsce, ludzie z reguły nie przyznają się że sprzęt który kupili jest wadliwy, chyba że dostaną nowy, to piszą o starym. Tu za bardzo nie ma o tym mowy, bo YLODA konsola nie dostaje, ale za to ma "dziwne" zachowanie, które jest ciężko na gwarancji udowodnić, chyba że rzeczywiście ma festiwal zwiech

 

otóż to, ludzie kupią to nie napiszą złego słowa o nowym sprzęcie, bo nie wypada, sam tak miałem dopóki nie pojawiły się pierwsze problemy z ps3 :teehee:

Co do tych przycinek to może wina FW lub zawartość HDD, może mają jakiegoś syfa na dysku i powoduje takie cuda? Jeden FW powodował problemy z uncharted.

Jeśli to miało by być przegrzewanie się konsoli to chyba prędzej wywaliło by jakieś kolorowe krzaki na ekranie.

 

@grigori - odpuść sobie

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza

Nie mam tu na myśli jednej zwiechy w miesiącu. Moja konsola potrafiła kilka miesięcy chodzić idealnie bez najmniejszego zająknięcia, a czasami wieszała się po kilka razy dziennie (szczególnie w Fifa 09). Nie pomagały żadne formaty HDD i temu podobne zabiegi. Przed zgonem również konsola zawiesiła się na Fifie. Na drugi dzień podczas przeglądania PSS wywaliła YLOD. Bardzo podobne objawy (+ problemy z odczytem płyt) miała konsola mojego brata.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...