Skocz do zawartości

Awaryjność PS3


Rekomendowane odpowiedzi

zjedzą mnie zaraz fanboye. Jak by mi ms płaciło, nie wychwalałbym fatów.

 

To o czym piszecie, nie jest błędem w fatach, tylko tym że SONY nie zwróciło uwagi, że coś takiego może mieć miejsce.

Pewnie na żadnej PS3 Slim nie sprawdzili aktualizacji PSN, stąd ten problem.

 

Co do slima jest beznadziejny, gorsza jakość komponentów, brak linuxa ( mało komu potrzebne ) nie wiele zmniejszona obudowa, ale za to średnio odprowadza ciepłe powietrze i wiele by tu wymieniać.

 

Z czasem zobaczycie, skoro już są zwiechy. Może to rzeczywiście wina firmware, lecz wątpie. Bo puki co jest jedna wersja płyty g. konsoli slim na rynku.

Od zawsze ciekawi mnie stwierdzenie "gorsza jakosc komponentow". Po czym to wnioskujesz? Bo plastik nie ma juz politury? Dzis masz i tak dobe ROHSa wiec jesli mowisz o "gorszych" komponentach to ten sam motyw bedzie dotyczyc fata, mowisz tez o tym, ze Slim w ogole jest gorszy, a jak wobec tego wytlumaczysz to, ze :

-zamiast 150-200W w stresie zasysa "ledwo" 95W, pewnie dla Ciebie to zerowy argument, a pobor mocy ma przelozenie na cieplo, zas skoro slima zmniejszono o 3x% tak widocznie mu to styka

-cpu nie jest w 65, a w 45nm. Przeciez przy gorszej konsoli nie ma sensu pakowac czegos nowego...

-HDMI-cec, skoro ciac to po kiego to dodali do Slima? Dzieki temu zyskujesz przydatna funkcje i nie tylko przy posiadaniu tv. Sony.

-waga konsoli. Przeciez mogli to zostawic, bo ciezka konsola, ktora mozesz zabic w trakcie ataku, to dobra konsola

-bitstream w Dolby TrueHD i DTS-HD audio. Po kiego lepsza jakosc dzwieku pakowac do gorszej, ale przede wszystkim - tanszej konsoli?

 

 

Ps, odnosnie wczesniejszego postu : ja pisalem o obu, o problemach gier wynikajacych z ich kodu, o problemie konsoli. Widocznie umknelo Ci to. Podalem przyklady gier, w ktorych to i owo mozna zaobserowac i mozliwego winnego za to.

 

Ps 2 - co do fanboja, jesli juz to pctowy ;) bo konsole mam do MGS4 i T6.

Edytowane przez Firekage
Odnośnik do komentarza

zjedzą mnie zaraz fanboye. Jak by mi ms płaciło, nie wychwalałbym fatów.

 

To o czym piszecie, nie jest błędem w fatach, tylko tym że SONY nie zwróciło uwagi, że coś takiego może mieć miejsce.

Pewnie na żadnej PS3 Slim nie sprawdzili aktualizacji PSN, stąd ten problem.

 

Co do slima jest beznadziejny, gorsza jakość komponentów, brak linuxa ( mało komu potrzebne ) nie wiele zmniejszona obudowa, ale za to średnio odprowadza ciepłe powietrze i wiele by tu wymieniać.

 

Z czasem zobaczycie, skoro już są zwiechy. Może to rzeczywiście wina firmware, lecz wątpie. Bo puki co jest jedna wersja płyty g. konsoli slim na rynku.

 

 

"PUKI" co, to skoncz (pipi)ic.

Odnośnik do komentarza

Jestem w szoku, że coś takiego się stało! Co ja Ci zrobiłem PS3!? Fakt, karmiłem Cię głównie FIFĄ 10, ale już niedługo BC2! Nie odchodź!

 

BTW: Boję się włączyć konsolę, mam nadzieję, że już niedługo sytuacja się ustabilizuje. A może to taki chwyt Sony i powiedzą- ' ha, nie chcieliście płacić za psn to macie zwiechy.Teraz wprowadzamy bezwiechowy abonament za 10 dolców miesięcznie, kupujesz i grasz bez żadnych problemów w sieci'

Odnośnik do komentarza

W końcu 29 lutego nie wypada co roku, tylko co 4 lata. Nie mam pojęcia czy w Sony pracuje jakiś geniusz z dwóją na świadectwie z Matematyki czy może to być coś innego?

Jeżeli rzeczywiście w tym tkwi problem, to ludzie w SCE teraz siedzą w pracy i śmieją się sami do siebie.

 

Ale to nie koniec kwiatków na dziś. Kilkanaście minut temu PSN pobrało mi z konta 20zł. Za co? Nie mam pojęcia, najlepsze jest to, że treść sms brzmi - anulowanie transakcji kartowej :mellow:

Ostatnie zakupy robiłem w czwartek (nowe mapki do U2, pobrało mi 20zł).

 

Kogoś spotkała podobna sytuacja?

Odnośnik do komentarza

W końcu 29 lutego nie wypada co roku, tylko co 4 lata. Nie mam pojęcia czy w Sony pracuje jakiś geniusz z dwóją na świadectwie z Matematyki czy może to być coś innego?

Tak ale w sumie nawet gdyby był to błąd jednego dnia to w powinno pokazywać błędną datę, a tu kasują się pucharki, nie działa online, themy i inne pliki się uszkadzają. Obecnie to na PS3 mogę sobie film obejrzeć i nic więcej.

Najlepszych hackerów ma jednak Sony :thumbsup:

Komedia

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

W końcu 29 lutego nie wypada co roku, tylko co 4 lata. Nie mam pojęcia czy w Sony pracuje jakiś geniusz z dwóją na świadectwie z Matematyki czy może to być coś innego?

Jeżeli rzeczywiście w tym tkwi problem, to ludzie w SCE teraz siedzą w pracy i śmieją się sami do siebie.

 

Ale to nie koniec kwiatków na dziś. Kilkanaście minut temu PSN pobrało mi z konta 20zł. Za co? Nie mam pojęcia, najlepsze jest to, że treść sms brzmi - anulowanie transakcji kartowej :mellow:

Ostatnie zakupy robiłem w czwartek (nowe mapki do U2, pobrało mi 20zł).

 

Kogoś spotkała podobna sytuacja?

Może ktoś Ci się już włamał na konto? http://www.gamesthirst.com/2010/03/01/sony-possible-unauthorized-access-to-psn-may-have-caused-lock-down/

Odnośnik do komentarza

...szlag by to trafił. Trofea z Heavy Rain poszły w kanał, nie wiem jak z sejwami. W samą grę też narazie nie pogram. Żeby mi nie ruszyło profilu w SC IV bo się wścieknę.

 

 

...większa jazda niż z paniką roku 2000 w przypadku kompów...

Na http://pl.playstation.com/ też ci znikły trofea z HR?

Odnośnik do komentarza

U mnie uszkodziło dwa themy, Heavy Rain motion theme i jeszcze jakiś, pisze - uszkodzone dane.

Bez problemu będziesz mógł pobrać jeszcze raz, oczywiście za darmo.

 

To ja wiem tylko zachodze w głowę jak to się dzieje, że przez jakiś błąd odchodzą takie szopki, uszkadzanie zawartości hdd, sejwów, pobieranie z karty i to na masową skalę? Czego jeszcze się spodziewać w przyszłości, wybuchu konsoli po odpaleniu? Mam takie niemiłe odczucie, że ta moja prywatna i osobista konsola nie jest do konca moja i ktoś może z nią zrobić co tylko chce :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...