Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

syn od kumpla z roboty byl kiedys na jakiejs konferencji w ktorej sapkowski odpowiadal na pytania fanow. gosc przyszedl na to spotkanie nawalony.

 

Nie nowość. W końcu gdy na pytanie dlaczego pisze i czy dumny jest z wykreowania jednej z najbardziej rozpoznawalnych postaci świata fantasy w Polsce, odpowiada, że dzięki temu ma za co pić :D

 

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

 

syn od kumpla z roboty byl kiedys na jakiejs konferencji w ktorej sapkowski odpowiadal na pytania fanow. gosc przyszedl na to spotkanie nawalony.

Nie nowość. W końcu gdy na pytanie dlaczego pisze i czy dumny jest z wykreowania jednej z najbardziej rozpoznawalnych postaci świata fantasy w Polsce, odpowiada, że dzięki temu ma za co pić :D

 

 

Jak skończą mu się pieniądze na wódkę to pewnie napisze coś nowego -_-

Odnośnik do komentarza

"Na Poznań Game Arena 2014 zostanie przypomniany zwiastun Zabijając Potwory, który będzie stanowił wstęp do czterdziestominutowego pokazu gry w polskiej wersji językowej. Czy trzeba jeszcze coś dodawać? Po prezentacji przewidziany jest panel Q&A z przedstawicielami studia CD Projekt RED oraz dwudziestominutowa prezentacja The Witcher Battle Arena."

 

http://www.purepc.pl/rozrywka/wiedzmin_3_dziki_gon_na_pga_2014_bedzie_sie_dzialo

 

pewnie pokażą ten sam gameplay, ale zobaczymy polską wersje

Odnośnik do komentarza

W 1 i 2 dubbing byl swietny, ale to co zobaczylem w linku od yetiego mnie przerazilo, poza Geraltem i typem na poczatku w karczmie reszta brzmi tragicznie. Nie podoba mi sie takze ta slowianska muzyka podczas walki, mam wrazenie jakbym sluchal tego chu.jowego donatana. Soundtrack z poprzednich czesci byl swietny, ale to co tutaj na razie slyszalem kompletnie mi nie lezy.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem pół gameplaya i czekam! Moim zdaniem dubbing jest ok i może trzeba trochę więcej obycia z nim. Jak dialogi bedą równie świetne co w drugiej części to dla mnie wszystko gra.

Głosy w Dark Souls I to dopiero coś :D Zapowiada sie kozacko. Tylko na pc mi pewnie nie ruszy, więc trzeba odkładać na jedyną właściwą konsolę.

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza

Po obejrzeniu gameplayu utwierdziłem się tylko w tym, że kupuję w dniu premiery :) Z tego co gdzieś przeczytałem, to mimika ust przedstawiona w tym gameplayu pochodzi z wersji angielskiej, dlatego widać niedopasowanie do polskiego dubbingu. Na premierę będzie dostępna rodzima wersja i poruszanie ust podczas dialogów będą idealnie się zgrywać z dubbingiem. Co do muzyki stricte słowiańskiej podczas walk, jestem jak najbardziej za, chociaż zgadzam się, że ten temat się trochę już przejadł, głównie dzięki Donatanowi :) Ale gra ma jednak klimat słowiański więc wstawki grupy Percival mi się spodobały. Co do głosu Geralta, Jacek Rozenek naprawdę dał radę.  

Edytowane przez Krolik85
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że walka na tym filmie z polskim dubbingiem jest nieco bardziej wymagająca w porównaniu do tego, co pokazali wcześniej.

Głosy polskie dają radę, jak zawsze. Muzyka podczas walk pasuje idealnie, a jak ktoś ma gusta muzyczne na poziomie eurowizji... to tylko jego problem.:)

Czekam jeszcze tylko na podanie wymagań sprzętowych i podejmę ostateczną decyzję, choć zapewne ogram to na blaszce - i7, 32gb ramu i radek 7800 2gb powinien dać w miarę przyzwoicie radę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...