Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Z mojej strony 2 pytania:

1. Co robicie żeby mieć dużo kasy? Generalnie brakuje mi powoli już jedzenia żeby odnawiać życie (poziom krew, pot i łzy bodajże, ten trzeci), a kasy dość mało, mimo że bawię się jak na razie tylko w questy poboczne.

2. Macie jakieś rady odnośnie walki? Pytam się, gdyż chyba zostały mi nawyki z Bloodborne i za bardzo idę do ofensywy.. Było blisko, a zginąłbym przez

południcę z misji pobocznej ze studnią

.

Odnośnik do komentarza

Znalazł ktoś jakąś broń na 3-4 poziom bo biegam jak idiota z mieczykami na 1lvl i nic ubić nie mogę.

 

ja znalazłem kilka ale mają podobny dmg co te podstawowe

za to mam schemat do miecza na 12lvl który ma ponad 2 razy wiecej dmg niż podstawowe -oczywiscie nie moge go używac narazie

 

Co robicie żeby mieć dużo kasy?

 

dobre pytanie ja sam sie borykam z kasą, nie raz spłukiwałem sie do zera a wcale jakoś wiele zakupów nie robie i zbieram wszystko co mozna oderwać od ziemi

 

po wyjściu z 1 lokacji i zrobieniu kilku rzeczy udalo mi sie uzbierać ponad 1000zł ale po 2 wizytach w sklepie mam ok 600 i pewnie zaraz znowu bedzie poniżej 100. kasa szybko leci a chyba nie ma skutecznego sposobu na jej "farmienie" bo wiekszosc itemo sprzedaje sie za ok 1-5zł więc trudno na tym zbić kokosy

chyba jednak questy są póki co dobrym sposobem na kase

ewentualnie sprzedawanie miodu zielarce. chyba kosztuje 18zł sztuka, ale tych miodów nie ma tak dużo w terenie też, a zielarka ma ograniczoną kase

 

Macie jakieś rady odnośnie walki

 

2-3 ciosy i unik

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z mojej strony 2 pytania:

1. Co robicie żeby mieć dużo kasy? Generalnie brakuje mi powoli już jedzenia żeby odnawiać życie (poziom krew, pot i łzy bodajże, ten trzeci), a kasy dość mało, mimo że bawię się jak na razie tylko w questy poboczne.

2. Macie jakieś rady odnośnie walki? Pytam się, gdyż chyba zostały mi nawyki z Bloodborne i za bardzo idę do ofensywy.. Było blisko, a zginąłbym przez

południcę z misji pobocznej ze studnią

.

W Velen w jednej z wiosek jest kupiec, z którym można w nieskończoność grać w Gwinta (koleś ma słabe karty więc 8 na 10 meczy wygrasz - 20 koron można wygrać za każdym razem). 

Edytowane przez Starh
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po ponad 11 godzinach dotarlem do drugiego miasta. Jak ja sie ucieszylem z ilosci tablic z ogloszeniami :banderas:

Tylko gdzie ta ochlej morda

Odrin

 

Jeszcze kilka godzin w pracy i wracam do gry.

 

Podobno to tylko easter egg i Odrina nie ma w grze

 

 

A i jeszcze coś: gdzie znaleźć saletrę do petard w Białym sadzie? Tylko w obozie nilfgaardu, bo u kupców nie widziałem :/

Edytowane przez McDrive
Odnośnik do komentarza

Z mojej strony 2 pytania:

1. Co robicie żeby mieć dużo kasy? Generalnie brakuje mi powoli już jedzenia żeby odnawiać życie (poziom krew, pot i łzy bodajże, ten trzeci), a kasy dość mało, mimo że bawię się jak na razie tylko w questy poboczne.

2. Macie jakieś rady odnośnie walki? Pytam się, gdyż chyba zostały mi nawyki z Bloodborne i za bardzo idę do ofensywy.. Było blisko, a zginąłbym przez

południcę z misji pobocznej ze studnią

.

 

Stosuj znak ochronny quen. Używaj mikstur, wszak ziół w grze od groma ^_^

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Novigrad :banderas: 

 

Tak pięknego, wielkiego i doskonale zaprojektowanego miasta nie było jeszcze w żadnym trójwymiarowym RPGu. To miasto skrywa niezwykłe tajemnice, zachwyca rozmachem, wręcz powala swoim wykonaniem. Samo miasto jest chyba większe nawet od całej Górniczej Doliny z pierwszego Gothica, ciężko je porównać do czegokolwiek, bo drugiego takiego w grach nie widziałem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kiedy Geralt jest przeciążony kamera się przybliża. Nieźle to wtedy wygląda będąc tak blisko pleców i przechadzając się po mieście. Dziwne, że nie można sobie tego widoku ustawić normalnie.

 

Ta łatka 1.0.3 dla mnie bez różnicy, grając przeszło 16 godzin miałem dosłownie jednego buga (Geralt w bezruchu obracał się w powietrzu niczym Neo w Matrixie, ale po naciśnięciu skoku wróciło wszystko do normy). Poprawy wydajności nie zauważyłem, ale to widocznie tylko dla osób z dobrymi kartami, którzy już i tak wszystko mieli na Ultra, a teraz sobie dodatkowo te bajery Nvidii uruchomią.

Odnośnik do komentarza

Nie, włączenie Nvidia HW dodaje przy tym patchu może 1-2 fpsy, różnice są marginalne. Jeżeli ktoś wcześniej nie odpalał tego pod sterownikami, to widać znaczącą poprawę AF, gra chodzi szybciej w menu, no i postać Geralta jest jakby bardziej responsywna. A, no i jeszcze dodano krew na wodzie i pod nią, ślady krwi podczas walki czy krew, która pojawia się na ubraniu Geralta.

A za chwilę:

 

W kolejce do wypuszczenia już czeka spora łatka, wprowadzająca ponad 600 zmian, w tym także w temacie ustawień graficznych. Pojawić powinna się do pobrania w przeciągu tygodnia. W dalszej kolejności jest ułatwienie komputerowcom zabaw z plikami konfiguracyjnymi tytułu, aby mogli dowolnie modyfikować poziom roślinności, efekty postprodukcyjne czy odległość dorysowywania się obiektów na horyzoncie. To oczywiście nie będzie koniec i fani myszek oraz klawiatur mogą liczyć na stopniowe zbliżanie się poziomu oprawy graficznej polskiego hitu na PC do tego z prezentacji rozgrywki sprzed roku. Studio podtrzymuje postawę, że zadowolenie graczy jest dla niego bardzo ważne.

Odnośnik do komentarza

Novigrad :banderas:

 

Tak pięknego, wielkiego i doskonale zaprojektowanego miasta nie było jeszcze w żadnym trójwymiarowym RPGu. To miasto skrywa niezwykłe tajemnice, zachwyca rozmachem, wręcz powala swoim wykonaniem. Samo miasto jest chyba większe nawet od całej Górniczej Doliny z pierwszego Gothica, ciężko je porównać do czegokolwiek, bo drugiego takiego w grach nie widziałem.

 

i do tego praktycznie kazde drzwi otwarte, a nie jak w wielu open worldach gdzie swiat ogromny, a duzo obiektow to kartonowe makiety 

Odnośnik do komentarza

 

mieczy i ciuchów nie sprzedaje się byle typowi handlującemu ziołami.

 

musze to obczaić bo sie sam mocno dziwiłem że mam napisane na mieczu "wartość 62zł" a sprzedawca daje mi 5zł

 

 

Musisz tutaj zwracać uwagę na to, co i komu sprzedajesz - jeżeli np. jakiś kupiec ma w swoich towarach dużo błyskotek czy srebra, to za te rzeczy dostaniesz u niego lepszą cenę, niż u gościa, który sprzedaje np. gorzałkę. 

Tak samo z kowalami - rzemieślnik da Ci lepsze ceny od czeladnika za dobry rynsztunek, a czeladnik z kolei więcej zapłaci za gorszej jakości rzeczy. Mistrzowie tego fachu potrafią solidnie sypnąć groszem za unikaty. W Novigradzie sporo jest bogaczy, a i ceny zależne są od dzielnicy w której się znajdujemy, czasem warto nazbierać trochę szpargałów i pobiegać po kupcach, handlarzach czy kowalach, żeby więcej zarobić.

 

Słowem :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...