Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Ja w gwincie już mam mistrzowską talie z takimi kartami jak Ciri - 15 ataku i nic jej nie można zrobić, Fillipa czy Roche (10) albo yennefer (tylko 7 ale za to leczy). Nawet karta jaskier która ma tylko 3 ataku ale za to w  daje wszystkim x 2 do ataku :)

 

 

Pograłem teraz 3 h i po pierwsze ves już znalazłem więc pytania nie było

 

 

Po drugie : Percivala sklep w novigradzie znalazłem a tam kartka że sklep zamknięty i pojechał do manhakamu :(  Tak liczyłem że go spotkam

 

Po trzecie: Ktoś wie gdzie talar? Znalazłem już trzy listy pisane przez niego ale go samego nie

 

Po czwarte :  Niektóre questy poboczne są lepsze od wątku głównego np :

poszukiwania filippy

 

 

Po piąte: Jaki fan serwis dla fanów książki ! Ilu bohaterów (dudu! , Dijkistra etc) , dodatkowe dialogi wychwytywane tylko przez czytających (rozmowa o nodze dijkistry, rozmowa o pewnej papudze)

 

 

 

Ta gra to moje GOTY. Ta gra jest najlepszą grą w jaką grałem od ładnych paru lat jeżeli nie najlepszą w ogóle.  Wiecie ja jestem przeciwnikiem dlc i expansionów nie kupuje. Dziś przed chwilą zakupiłem season pass na dodatki. Będzie jeden w księstwie błędnych rycerzy a samo to dodaje mu jeszcze do za(pipi)istości. :)

 

 

Kto jeszcze nie gra. Kupowac i grać grać grać !

Edytowane przez blantman
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 W tym roku po Bloodborne i Wieśku chyba nic lepszego już nie wyjdzie.

 

lepszego niż wiesiek to chyba nie ale napewno za(pipi)isty jeszcze bedzie MGS5

 

kurde w ogole co to za rok!

w zeszłym roku był festiwal średniakow i remasterów a w tym roku BB, W3, MGS5 - w końcu obecna generacja dostaje za(pipi)iste gry, a ja z przyjemnością patrze na nowo zakupioną ps4 (mimo że jeszcze pare miesiecy temu miałem zdanie "eh a po co mam kupować skoro nie ma w co grać")

 

no i jeszcze MH4U - tutaj bede miał problem z ustaleniem GOTY - wiesiek czy monster? dla mnie obie te gry są przeza(pipi)iste. wiesiek lepszy obiektywnie, jednak subiektywnie jako fanboy monstera chyba postawie te gry na równi, chociaż to sie okaże dopiero jak przejde wieska

Odnośnik do komentarza

W grze jest tyle do roboty, że kart w ogóle nie ruszam, zostawiam to sobie na koniec. W tym roku po Bloodborne i Wieśku chyba nic lepszego już nie wyjdzie.

Błąd bo jak fabułę pchasz do przodu to gracze z dobrymi kartami mogą znikać. Śmierć etc czycha na każdego.

Odnośnik do komentarza

gra jest na prawde mega, ale kiedy znaleźć czas na drugie podejście, jak pierwsze zajmie bardzo dużo

czuje, że jak skończe wieśka, to pojawi sie już kolejny tytuł na który czekam

 

sceneria i klimat na bagnach mistrzostwo świata  :banderas:

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

 

Albo nie mogę znaleźć tych miejsc mocy, albo w Velen jest ich bardzo mało. Wydaje mi się, że zwiedziłem jakieś 65% tego obszaru, a tylko dwa znalazłem. A dodatkowy punkt do umiejętności za frajer zawsze mile widziany. Wypadł mi drugi czerwony mutagen (nie liczę tych pokroju dropu z wilkołaka, bo nie można ich mutować ze zwykłymi), jeszcze jeden i będzie +7. Ulepszona Jaskółka to prawdziwy przechuy jest.

 

Dzisiaj chyba ze 4-5 godzin spędziłem łażąc tylko po Novigradzie, który dopiero teraz odwiedziłem. :fsg::banderas:

 

Ulepszoną Jaskółke znalazłeś w jakimś znaku zapytania, lub jakiejś misjii pobocznej ?

Jeśli w głównej misjii się znajduje to proszę o użycie spoilera bo jestem jeszcze w Velen i dopiero co zaczynam robić misje poboczne ^^

 

 

Od zielarza w Novigradzie kupiłem, miał też sporo innych receptur.

Odnośnik do komentarza

Pogralem troche godzin i nie dam rady wiecej. Krotko mowiac,gra jest do bani i prze hype'owana cos w stylu Watch_Dogs(chociaz dobrze sie tam bawilem).

 

Gram na PC i podczas wiekszej rozroby gra gubi klatki, system walki tez kopiuj wklej z poprzedniej czesci+dodali 3-4 ciosy na krzyz. Od

Velen

mozna bylo robic zadania poboczne ktore sa zrobione wedlug mnie na odpie.rdol. Fabula jest znosna,przez wiekszosc gry ciezko bylo cokolwiek zrozumiec bo nie czytalem ksiazek poniewaz szkoda zycia a co do gier to pogralem troche w Wiedzmina 2 i wyrzucilem tego szrota. Taka jest moja opinia, ostatnio skonczylem The Ordera i lepiej sie bawilem+ latwa platyna. Dobra ide dalej grac w Hardline, swietna gra btw

Edytowane przez Mroku333
  • Plusik 1
  • Minusik 19
Odnośnik do komentarza

Pogralem troche godzin i nie dam rady wiecej. Krotko mowiac,gra jest do bani i prze hype'owana cos w stylu Watch_Dogs(chociaz dobrze sie tam bawilem).

 

Gram na PC i podczas wiekszej rozroby gra gubi klatki, system walki tez kopiuj wklej z poprzedniej czesci+dodali 3-4 ciosy na krzyz. Od

Velen

mozna bylo robic zadania poboczne ktore sa zrobione wedlug mnie na odpie.rdol. Fabula jest znosna,przez wiekszosc gry ciezko bylo cokolwiek zrozumiec bo nie czytalem ksiazek poniewaz szkoda zycia a co do gier to pogralem troche w Wiedzmina 2 i wyrzucilem tego szrota. Taka jest moja opinia, ostatnio skonczylem The Ordera i lepiej sie bawilem+ latwa platyna. Dobra ide dalej grac w Hardline, swietna gra btw

Oooo... Ktoś chyba nie poczuł bąbelków ;) szczególnie motyw z książkami " robi " Wracaj więc do the ordera .
Odnośnik do komentarza

 

W grze jest tyle do roboty, że kart w ogóle nie ruszam, zostawiam to sobie na koniec. W tym roku po Bloodborne i Wieśku chyba nic lepszego już nie wyjdzie.

Błąd bo jak fabułę pchasz do przodu to gracze z dobrymi kartami mogą znikać. Śmierć etc czycha na każdego.

 

 

Potwierdzam. Mi taka rzecz przytrafiła się z bardzo ważnym NPC-em i już nigdy nie zdobędę od niego unikatowej karty. Czyli wbicie tego trofeum idzie na 2 przejście :(

 

Jakby coś to ostrzegam, postacią tą jest:

 

Baron, po uratowaniu Anny postać znika (najwidoczniej na zawsze) szukając znachora).

 

Odnośnik do komentarza

Ja mam 130 juki a pewnie można jeszcze większe. Kasy już mam 17 k naprawdę nie warto trzymać śmieci. Potem i tak będziesz mógł jeszcze raz dany miecz zrobić i potem jego ulepszoną wersje. Składników ma się multum jak wszystko zbierasz i ekplorujesz. Brakuje ci do ulepszonej zbroi gryfa pióra potwora? Rozbierz 'na części' pióro harpii a to tylko przykład. Mechanika tworzenia jest ZA(pipi)ISTA

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

"I stało się to co było do przewidzenia Wiedźmin wpier.dolil rybozerowi" szkoda mi ludzi którzy grają w języku angielskim :)

 

Dialogi, teksty są masakryczne - wczoraj, płakałem przy scenkach z Baronem. Jak opowiadał o

Guślarzu który jebał kozę. A później misja z szukaniem Księżniczki xD

 

 

Ale i tak scenka z żołnierzami,

przed misją dla Barona; jak pada tekst, że Wiedźmin ma dwa miecze - ciekawe czy ma dwa kutasy. A później pada dialog, że wpadli do chłopa, żeby zerżnąć mu córkę. A tam tylko chłop z chłopcem-synem stali bo pewnie córkę już schowali.

 

No i co zrobiłeś? Zerżnąłem mu syna, że aż mu jucha poleciała. No to się zdziwił.

 

 

Po tym dialogu, wziąłem pauzę i zacząłem myśleć-analizować czy na pewno słyszałem to co właśnie słyszałem xD

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Odkąd dorwałem juki dla Płotki, nie martwię się o ilość miejsca, jedyne co sprzedaje to bronie podnoszone ze zwykłych mobków bo one najwięcej miejsca zajmują. Dobry srebrny mieczyk wypadł mi ze zlecenia wiedźmińskiego

z babą cmentarną

z trzema miejscami na runy. Mam dopiero 6lvl i ponad 20h przegrane, ta gra zniszczy nie jeden związek, idę sobie za questem i bach strzeżony skarb, idę dalej gadam z przypadkowo napotkanym npc i zadanie które oczywiście muszę pierw wykonać itak dalej i tak dalej :banderas:

 

Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że od jutra znowu do roboty :smutas:

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...