Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Mamy w na plecach Wiedzmina 2 miecze, mogę wyciągać dowolnie który chce, na co zwracać uwagę? Do czego jest który?

to troche jak by w gran turismo zapytać "siedze w samochodzie, co mam robić dalej w tej grze?"

 

masz miecz stalowy i srebrny - jeden jest na ludzi i zwierzęta a drugi na potwory. wiedźmin sam wyjmuje odpowiedni miecz jak sie zaczyna walka.

dodatkowo możesz poznać po pasku życia wroga którego miecza użyć - ludzie mają czerwony paseka potwory srebrny czyli na wrogów ze srebrnym paskiem używasz srebrnego miecza

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pytam z ciekawości gdyż zawsze wiedźmin miecz wyciągał samodzielnie i nie wynikałem.

Thx za wyjaśnienie.

 

Czy srebrny miecz nie będzie skuteczniejszy na ludzi, jeśli ma lepsze statsy?

Po co używać stalowego?

To idź pobić ludzi tym srebrnym z lepszymi statsami i zobacz co się stanie.

Odnośnik do komentarza

O co chodzi z adrenaliną, bo jak do tej pory mam 9 level i nie mam pojęcia co, gdzie i jak.

to są te 3 kwadraciki pod paskiem staminy

jak masz więcej adrenaliny to zadajesz wiecej dmg, w dodatku różne skille potrafią ją wykorzystać, np jest skill który daje szanse przezyc smiertelny cios wykorzystujac adrenaline, jest skill który pozwala rzucać czary za jej pomocą jak sie stamina skończy itp

 

ogolnie nie ma to jakiegoś wielkiego wpływu ale kilka smaczków dodaje

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pytam z ciekawości gdyż zawsze wiedźmin miecz wyciągał samodzielnie i nie wynikałem.

Thx za wyjaśnienie.

 

Czy srebrny miecz nie będzie skuteczniejszy na ludzi, jeśli ma lepsze statsy?

Po co używać stalowego?

„Są potwory, które można ugodzić wyłącznie srebrnym ostrzem, ale istnieją i takie na które działa tylko żelazo” („Głos rozsądku”) prawdą, jakoby srebro było zabójcze dla wszystkich potworów. Większość z nich można pokonać normalną bronią, tańszą i bardziej wytrzymałą niż srebrna. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi zostało już tylko jakieś 5 ostatnich zleceń wiedźmińskich... :whyyy:

 

A z zadań pobocznych też w zasadzie tylko gwint, który w zasadzie dopiero zaczynam odkrywać, konie i pięści...

 

Pocieszam się tylko sporą liczbą ? Na Skellige.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...