Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

nemesis - spoko, wlasciwie mialem na mysli z tym buildem zaprezentowanie, w jaki sposob ludzie nie doceniaja alchemii w wieśku ;d

 

wadą tego builda jest chyba jedynie to, ze w momencie wysokiego zatrucia, geralt czasami nie potrafi się wspinac na drabiny, łodzie. moze naprawia ten bug. no i nakladanie olejow jest czasami troche uciazliwe, ale da sie przyzwyczaic.

 

wadą jest to że można mieć przy sobie tylko dwa eliksiry, czyli wygląda to tak że zaczyna się walka, walisz dwa od razu po czym skaczesz po menusach jako poj.ebany żeby pozamieniać te co już użyłeś w na kolejne dwa ;/

Odnośnik do komentarza

Wczoraj w Velen męczyłem się pół godziny, żeby rozwalić wilkołaka. Po otrzymaniu mocnych ciosów zaczynają się regenerować a nie sporządziłem na to eliksiru. Ale w końcu padł. Co za giera  :banderas:

 

Też się z tym okrutnie męczyłem, ale mam dopiero 7lvl i póki co w ogóle nie bawiłem się w rozwój postaci :P

To właściwie mój pierwszy kontakt z grą RPG i trochę się w tym wszystkim gubię. Nie potrafię wysiedzieć w tych menusach ino ciągnie mnie do zwiedzania świata :P

Odnośnik do komentarza

Koval

po co zmieniac eliksiry? Cala gre w obu quick slotach mialem Grom i Jaskolke, a inne uzywalem bezposrednio z inventory (kwadratem chyba).

 

no ja tak samo

 

lol nie przykminiłem że można użyć eliksiru bezpośrednio w menu ekwipunku i wrzucałem za każdym razem w quick sloty  xd 

 

 

mój post odnosił się do posta Andrzeja

Odnośnik do komentarza

 

Gdzie mogę znaleźć jakiegoś fryzjerka bo bym Geraltowi fryzurę zmienił.

 

da się w Velen niedaleko wybrzeża z wrakami uwolnić balwierza z klatki, po czym będzie we wsi Glińsk, chociaż mi się zbugował i nie pojawił xD, w takim wypadku Oxenfurt albo Novigrad

 

Jeśli dobrze pamiętam to za darmo miał Geralta ostrzyc. Na miejscu okazało się że brał kasę za usługi :P

Odnośnik do komentarza

Quest z szukaniem 

Jaskra

wydawał się monotonny. Jednak jest bardzo ciekawy. Ta gra ciągle mnie zaskakuje, a dopiero 10 lvl. (Nie miałem ostatnio czsasu na gierki, ale sytuacja wraca do normy) Każda spotkana postać, z którą rozmawiam, jest świetna. No i ten 

śpiew

w karczmie. Niesamowity tytuł...

 

Tylko w gwinta nie gram i jakoś alchemia mi nie idzie, mało mam tych mikstur, a roślinek multum.

Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza

alchemia w wieśku trzecim, jesli wiemy, jak ją uzywac jest kórevsko mocarna. dobrze, ze trzeba troche sie w nia zaglebic no i ponabywac mase tych receptur i skladnikow, co wiaze sie z tym, ze drzewko alchemii nie jest dla noobow.
jest jeszcze jeden lepszy build od mojego, ale to juz jest tak zwany game breaker. skill opozniony rozpad powoduje, ze efekty mikstur nie znikaja, az zatrucie nie spadnie ponizej 70 procent paska. polega to na tym, ze ladujesz wszystkie mikstury jakie masz i w rezultacie dektokt raffarda bialego, ktory leczy od razu, wyswietla sie na ekranie jako działający z czasem 0:00, co powoduje, ze jestesmy niesmiertelni :D jak zatrucie spadnie, wystarczy wychlac jakis eliksir i znowu god mode



u mnie to wygladalo tak, pierwsze przejscie typowo szermierka, drugie typowo znaki i  trzecie typowo alchemia. coz moge powiedziec. gdyby nie to, ze utemperowali igni w najnowszym patchu, to build szermierski wypadlby najslabiej :)

alchemist ftw. Edytowane przez Andżej
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

xD to biore !

Niedlugo koncze wyzwania z kartami (mam nadzieje, ze niczego nie przegapilem ) i zostania te nudne kille z kuszy. Ktos ma jakas dobra miejscowke ?

Na skelige raz znalazlem ciagly respown 2 bandytow na 9 levelu, ale oczywiscie juz nie pamietam...

Odnośnik do komentarza

Wpadla mi dzisiaj kolekcja kart i sam jestem zdziwiony, ze Gwint az tak mnie wciagnal (choc pod koniec z niemalze cala talia byl z lekka za latwy).

Wiedzmin, choc jest dla mnie malym arcydzielem od CDPRed to jednak po dluzszym posiedzeniu musze od niego troche odpoczac - ale z niewieloma grami mam tak, ze ilekroc do niej wracam - jestem tak samo zachwycony jak odpalajac gre po raz pierwszy. Wiadomo kiedy maja sie pojawic pierwsze platne dodatki ?

Odnośnik do komentarza

Quest z szukaniem 

Jaskra

wydawał się monotonny. Jednak jest bardzo ciekawy. Ta gra ciągle mnie zaskakuje, a dopiero 10 lvl. (Nie miałem ostatnio czsasu na gierki, ale sytuacja wraca do normy) Każda spotkana postać, z którą rozmawiam, jest świetna. No i ten 

śpiew

w karczmie. Niesamowity tytuł...

 

Tylko w gwinta nie gram i jakoś alchemia mi nie idzie, mało mam tych mikstur, a roślinek multum.

Zacznij póki nie jest za późno. Przy pierwszym podejściu też olałem temat z gwintem, teraz przy drugim gram z kim się da i bardzo mnie wciągnął. Przy co lepszych graczach naprawdę trzeba się nagłowić, no ale sporo zależy też od farta jakie karty dostaniemy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...