Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Planuję dzisiaj zacząć zabawę z Wieśkiem trzecim i mam takie pytanko. Na jakim poziomie rozpocząć rozgrywkę? Nie mam ciśnienia na platynę, bo i tak pewnie jej nie zrobię, nie mam na to tyle czasu, a z drugiej strony lubię wyzwania. Chcę, żeby mi się grało przyjemnie i liczę na to, że w Wieśku nie będę musiał żmudnie grindować itp, żeby przesuwać się dalej.

 

Trudny jest faktycznie trudny czy można bez problemu startować?

Odnośnik do komentarza

No trochę beczunia, że teraz to mnie zwykłe wilki trochę leją i muszę robić uniki itp, mam nadzieję, że później będzie trochę lepiej.

 

Zbierać wszystko, rośliny, materiały itp. co znajdę gdziekolwiek? Póki co łykam jak leci i się zastanawiam czy mi się ekwipunek za szybko nie zapcha (jak to bywało w Skyrimie).

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Próbuję robić te zabójstwa z kuszy w głowę. Jak to chujowo nalicza te hity to głowa mała. Nie rozumiem jak to do tej pory nie zostało poprawione. Ogłuszam typa z axjii, podchodzę na pół metra, celuję w głowę, strzelam i nie zalicza. Patologia. :/

 

Ktoś może ma pomysł na pewny sposób aby nałożyć jednocześnie krwawienie, truciznę i podpalenie? Krwawienie mam z szybkich ataków, podpalić mogę Igni, ale jak zrobić truciznę, która na pewno się aktywuje? 

Odnośnik do komentarza

Próbuję robić te zabójstwa z kuszy w głowę. Jak to chujowo nalicza te hity to głowa mała. Nie rozumiem jak to do tej pory nie zostało poprawione. Ogłuszam typa z axjii, podchodzę na pół metra, celuję w głowę, strzelam i nie zalicza. Patologia. :/

 

Ktoś może ma pomysł na pewny sposób aby nałożyć jednocześnie krwawienie, truciznę i podpalenie? Krwawienie mam z szybkich ataków, podpalić mogę Igni, ale jak zrobić truciznę, która na pewno się aktywuje? 

 

Mi oba aczki wpadły po prostu podczas normalnej gry, jak czysciłem pytajniki i obozy bandytów :dunno:

 

nie podchodz pol metra do przeciwnika, strzelaj z normalnej odleglosci. Jak zrobisz headshota, to kamera Ci sie tak fajni zatrzesie.

Co do krwawienia,zatrucia,podpalenia - szybkie ataki (masz), podpalenie albo igni, albo smoczy sen + igni, trucizna - bomba czarcia purchawa czy jak się tam nazywała :) 

Odnośnik do komentarza

Najpierw strzelasz z kuszy tym bełtem co daje 100% krwawienia, potem rzucasz petardę podpalającą, a potem petardę z trucizną. Tylko knif jest taki, że przeciwnik musi zostać w tej chmurze zatrutej. Cyklop na Skellige przy Opuszczonej Strażnicy nadaje się wyśmienicie.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

@Rayos

Przecież im dalsza odległość tym trudniej trafić w chwiejącą się głowę przeciwnika. Wiem, że kamera mi się zatrzęsie, problem w tym, że się nie trzęsie nawet jak trafiam centralnie w głowę(a jak już to na 8 przeciwników zalicza 2 razy). Tutaj są po prostu zyebane hitboxy. 

 

Z tymi bombami to problem w tym, że nie wiem czy dam radę rzucić drugą bombę zanim krwawienie zniknie. 

 

Włączyłem sobie nawet skalowanie przeciwników z poziomem i nagle z poziomu np. 9 zrobił się poziom 1. XDDD 

 

@Rozi

Dzięki, sprawdziłem i cyklop respi się po każdej medytacji. Powinno się udać. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

@Rayos

Przecież im dalsza odległość tym trudniej trafić w chwiejącą się głowę przeciwnika. Wiem, że kamera mi się zatrzęsie, problem w tym, że się nie trzęsie nawet jak trafiam centralnie w głowę(a jak już to na 8 przeciwników zalicza 2 razy). Tutaj są po prostu zyebane hitboxy. 

 

Z tymi bombami to problem w tym, że nie wiem czy dam radę rzucić drugą bombę zanim krwawienie zniknie. 

 

 

On się nie chwieje aż tak bardzo, nie przesadzaj :P mi się łatwiej strzelało te headshoty z dalsza niż z bliska. To, że z(pipi)ane hitboxy, to fakt, ale mi te headshoty wchodziły przez 80% czasu.

 

zdarzysz wszystko rzucic, krawawienie z miecza zostaje na chyba parę sekund. Tak czy inaczej, na cyklopie pewnie wpadnie Ci bez problemu ;) 

Odnośnik do komentarza

Sutku. Jeżeli chodzi o trofeum z kusza to nie możesz ogłaszać przeciwnika z Aksji. Ale masz absolutna racje, ze naliczanie headshotow jest kompletna patologia.

 

jak wrócę do domu to dam Ci link do filmiku gdzie na Skellige respi się non stop 2och przeciwników. Tam najłatwiej to zrobić.

 

Co do podpalenia, otrucia i krwawienia to rownież w Diabelskim Dole zaciągnij so bramy wejściowej ze 3 przeciwników. W bramie się zatrzymają, rzuć w nich bombę Czarcia Purchawa, ktora ich steruje. Pojawi się duży obłok i trochę zajmie zanim zniknie. Rzuć bombę podpalającą i na koniec bełta ze 100% krwawieniem. Polecam filmik PowerPyxa.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Mogę ogłuszać bo kilka razy normalnie mi się zatrzęsła kamera po hs. Nawet w poradnikach tak radzą. 

 

Właśnie wpadł aczik za 10x combo z podpaleniem, otruciem i krwawieniem. Cyklop faktycznie zdał test wzorowo. :)

 

@edit

Yeah, wpadło osiągnięcie za hs z kuszy. Po chwili treningu już mi coraz więcej hitów naliczało. Teraz jeszcze spróbuję wbić jeden aczik w drugim dodatku i zostanie przejście gry na najwyższym poziomie trudności ze zdobyciem kart gwinta. :)

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dobra beka, mam już 8h gry na najwyższym poziomie i wbity dopiero 4lvl (nie robiłem póki co zadań pobocznych). Są jakieś zadania gdzie w miarę łatwo można podlevelować czy to tak po prostu wygląda w tej grze?

Ogólnie to tak wygląda,tylko sprawdzaj czy questy sa zbliżone do twojego lvl +/- 5 poziomów, bo inaczej dostaniesz jakieś śmieszne ilości xp.

 

A odnośnie zbierania wszystkiego to jeśli masz oba dodatki zbieraj co sie da,bedzie ci potrzeba duuuuużo kasy żeby kupić/zrobić kilka rzeczy z dlcków.

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Skończyłem dawno temu podstawkę Wieśka i teraz planuję zakupić oba DLC: na PSN jest jakaś paczka niby za 99zł - ona zawiera serce z kamienia i krew i wino?

 

Mam jeszcze save'a przed ostatnim pojedynkiem, instalując oba DLC pojawią się po prostu nowe punkty na mapie tak? Czy może lepiej grać w DLC na NG+?

 

Level w DLC się jakoś skaluje, czy gracz ma wybór?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...