Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie w spojlerze do tych co czytali sagę i grali w W1, W2 i W3, bo nie grałem niestety w dwie pierwsze części:

 

 

Po pokonaniu gryfa i po dotarciu do Vyzimy dowiadujemy się, że spotkanie z Yennefer miało dotyczyć odnalezienia Ciri. Emhyr aka jeż stwierdza że Ciri powróciła i chce ją odnaleźć, a Geralt jest zdzwiony po portrecie, że tak wyrosła. Czy jest to powrót z wydarzeń końcówki sagi (Pani Jeziora), czy też tyczy się to poprzednich części gry? Nie musicie mi spojlerować W1 i W2, po prostu chcę wiedzieć, czy była tam Ciri czy nie. Jeśli nie, to niezły mindfuck dla mnie że dotychczas nie było Ciry w grze.

 

Odnośnik do komentarza

Jako, że powoli zbliżam sie do wieśmina trzeciego, to chciałem zapytać blacharską brać, czy bawił się ktoś w mody balansujące rozgrywkę? Słyszałem, że wiesiek jest strasznie źle zbalansowany i po pewnym levelu gra robi się bajecznie łatwa nawet na najwyższym poziomie truności. No i tak się zastanawiam, czy nie wgrać sobie jakiegoś modzika, ale z drugiej strony nie chcę się przejechać i zepsuć sobie gry. Ktoś ma jakieś doświadczenie? Widziałem też mody, ktore ograniczają ilość zdobytego expa - czy one (tak na oko) byłby dobrym rozwiązaniem aby powstrzymać overleveling, którego w przypadku czyszczenia mapy i questów raczej nie da się ominąć?

Odnośnik do komentarza

Pytanie o rozgrywkę: Jestem teraz w Velen, czy będę jeszcze mógł powrócić na zamek w Vyzimie oraz do okolic Białego Sadu? Niestety dałem ciała i nie grałem od początku w gwinta a teraz się wciągnąłem i żal mi tych straconych kart i pojedynków.

 

Czy też może gra nie ma w pełni otwartego świata, tylko przemierza się go w kawałkach?

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi Panowie czy efekty glifów się kumulują? Tzn jeśli np. w rękawice włożę dwa większe glify igni to będę miał 20% mocniejszy znak czy wciąż tylko 10? Gdzie mogę taką informację znaleźć, bo zdaje się, że w statystykach bohatera tego nie ma.

 

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Pytanie o misje 'Dorwać Juniora'

 

 

Wybralem opcje działania samemu, a nie z krasnoludami. Rozje.balem tam wszystkich na arenie, ale w ogóle nie ma opcji, że wygram z tymi typami w kasynie w gwinta, bo prawie w niego wcześniej nie grałem. Nawet próbowałem, ale oczywiście poległem ;).

Robić tam zadyme, żeby się coś dowiedzieć, czy yebac i jechać do Rocha, tak jak Dijkstra mówi?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...