Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rozi

Gdzie najlepiej farmić czerwone mutageny?

 

Edit: Dobra, już sam wykminiłem. Przenosić się między Sztygarami a Cmentarzyskiem Wielorybów - utopce i alghul dropią.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/212/?

 

po przeczytaniu changeloga drapię się po głowie, dlaczego redzi czegoś takiego od razu nie zrobili. toż to są rewelacyjne, jak nie rewolucyjne zmiany. kulejąca mechanika walki od razu zyskuje na głębokich rumieńcach, to samo prozaiczny poziom trudności.

 

gdybym wsiadł na wieśka na pc, to od razu z tym modem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Widzę, że są nerfy mutagenów i bonusów ze skilli. Fajna sprawa z usunięciem wymagań w drzewku.

 

No i:

Please refrain from using Death March coming from the vanilla game just because you could handly beat it there and you think it will not be that much different here. You couldn't possibly be farther from the truth. If you just come from vanilla DM (that was much easier than even Broken Bones in Better Combat Enhanced) you will die miserably time and time again here. Try first Broken Bones and understand the changed dynamics and only when you have mastered them thoroughly try DM.

 

Zapewne tylko takie gadanie ale każde zwiększenie trudności cieszy.

Odnośnik do komentarza

http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/212/?

 

po przeczytaniu changeloga drapię się po głowie, dlaczego redzi czegoś takiego od razu nie zrobili. toż to są rewelacyjne, jak nie rewolucyjne zmiany. kulejąca mechanika walki od razu zyskuje na głębokich rumieńcach, to samo prozaiczny poziom trudności.

 

gdybym wsiadł na wieśka na pc, to od razu z tym modem.

O! Chyba po ograniu dodatku zaczne cala przygode od nowa z tym modem. Teraz nie dam rady bo nie wytrzymam teraz przejsc calosci przed dodatkiem xD Ciekawe czy ten mod bedzie smigac z KiW czy wymaga poprawek.

 

Co do beki to podejrzewam, ze po prostu stonowali kolesia bo bedzie za trudno i tyle. Szacun, ze chce mu sie to wydawac za darmo

Odnośnik do komentarza

Mi powiem szczerze nowy interfejs nie przypadł do gustu, zbytnio wszystko kolorowe i jakby przystosowane dla kompletnych noobów i laików.

 

Podniosłem poziom przeciwników i np potworek z 12, wskoczył na 27 ale kompletnie nie odczulem różnicy podczas walki.

 

Z ponad 60 godzin gry, mam info ze przegrane ponad 7.

 

XP zatrzymał się na 2000 tys, po załadowaniu save, nagle mam poziom 26 i XP 14/2000.

 

Dla mnie mogli nic nie zmieniać, mam wrażenie że gra bardziej gubi klatki

Edytowane przez czeskimaster
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...