Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

no i ja zacząłem przegodę z W3, około 5h gry na liczniku. Mam pytanie - na początku mamy dostępne dwa wiedźmińskie miecze. Dosyć szybko zdobywam trochę lepsze stalowe na ludzi. Pytanie czy mam trzymać te dwa oryginalne i jakoś je dopakowywać, czy bez żalu się rozstać i wybrać coś lepszego?

 

 

Wybieraj lepsze tu sie upgraduje tylko rzeczy z wiedzminskich setow wiec jak cos stworzysz to trzymaj do ulepszania nawet jak zmienisz bron/pancerz na lepsze

 

Nie wiem czy do końca zrozumiałem (dopiero co gryfa pokonałem). Piszesz żeby nie przywiązywać się np. do pierwszego miecza stalowego (wiedźmińskiego), a co masz na myśli pisząc wiedźmińskie sety? Tu się tworzy od podstaw miecze i tylko je potem dopakowywać?

Odnośnik do komentarza

Mam troche pytan jak optymalnie polecacie zaczac z Wiechem: Z gory dzieki za tipsy.

 

-Najpierw podstawka i pozniej ewentualnie dodatki ?

-Jest mozliwosc skupienia sie na glownej fabule w podstawce i dodatkach, a dopiero pozniej ukonczyc wszystkie poboczne sprawy?Nie dojdzie czasem do paradoxu, ze jakas postac nie zyje, a mam od niej zlecenie/misje?

-Jesli chodzi o poziom trudnosci to najwyzszy mozliwy nie bedzie przesadzony/meczacy na pierwsze uderzenie?

-Jakie opcje koniecznie zaznaczyc/odznaczyc w ustawieniach?Slyszalem, ze sterowanie podstawowe niby lipa i lepiej odrazu dac alternatywne.

Odnośnik do komentarza

1. Tak, najlepsze rozwiązanie to najpierw podstawka, później dodatki i potem New Game + z odblokowanymi mechanikami rozgrywki z dodatków.

2. Parę dialogów w dodatkach zmienia się w zależności od progresu w podstawce, ale to detale.

3. Początki mogą być ciężkie, zawsze możesz zmienić poziom trudności w trakcie grania jeśli stwierdzisz, że jest za trudno.

4. Sprawdź sam, co Ci pasuje - jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki. Nie ma to aż tak wielkiego wpływu na grę.

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Podstawka->dodatki, inaczej się nie da.

Jest możliwość skupienia się tylko na fabule, ale to się nie opłaca z tego względu, że potem jak wrócisz do misji pobocznych to dostaniesz za nie tylko kilka XP gdyż twój poziom przewyższa poziom zadania. Lepiej od razu robić na bieżąco zadania na Twój poziom (nieważne czy główne czy poboczne). Zwłaszcza jak chcesz grać na najwyższym poziomie trudności. A on nie jest taki trudny. Z początku owszem, jest opór i trzeba się nauczyć grać, ale tak od. 10/15 poziomu robi się łatwiej, a po 20 to już w ogóle prosto. Zginąłem przez grę jakieś kilkanaście razy na tym poziomie.

Alternatywne niby lepsze chociaż ja różnicy nie widziałem. A co włączyć? Co chcesz. Na pewno hud sobie zmodyfikuj aby nie był zaśmiecony jakąś klawiszologią itp. 

Odnośnik do komentarza

Wszyscy już powiedzieli co trzeba, ale zdecydowanie trzeba zmienić sterowanie bo inaczej jest padaczka. No i questy rób na bieżąco ile wlezie póki są zielone w logu (zresztą poboczne są bardzo dobre nawet w większośći nie zobaczysz różnicy w jakości czy to side czy main quest hehe). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...