Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Delektując się nowymi menusami przed KiWinem natknąłem się na statystyki i licznik godzin, który, delikatnie rzecz mówiąc, wyjeebał mnie z kapci:

LWNSiBU.jpg?1

Nie wiem czy to błąd, czy na serio tyle jedną postacią nabiłem. Jeśli to pierwsze, to tym bardziej imponujące, że ja wcale podstawki nie scalakowałem, a w Sercach przeszedłem główny wątek i dwie poboczne misje, bez latania dla zaklinacza słów.

 

A jeśli chodzi o resztę statystyk, to wziąłem eliksir resetu i wyrzuciłem 3 skille znaków na rzecz szermierki, dzięki czemu dmg jest o ~1/3 większy od tego co widać.

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

Przypomnijcie mi, bo zacząłem przygodę od nowa i jak zacząć dodatki oba? Będzie po prostu wplecione w fabułę, czy na tablicy ogłoszeń?

Tablica ogłoszeń. Serca z Kamienia kolorem niebieskim queściki zaznaczone, Krew i Wino czerwonym. :lapka:

Edytowane przez ireniqs
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja zaczalem grac od nowa zeby przejsc podstawke i wszystkie dodatki za jednym zamachem. Nie moge sie nadziwic jak oni jeszcze dopakowali graficznie ta gre nie tracac nic na plynnosci. Fajnie ze nie trzeba teraz stosowac zadnych sweetfx zeby gierka byla troche bardziej stonowana kolorystycznie. Jak wczoraj wjechalem na bagna to autentycznie wszystko wygladalo praktycznie jak z tych pierwszych trailerow. Poziom dopracowania detali to jakis istny kosmos, szczegolnie ubrania robia niesamowite wrazenie. Wbilem w tej gierce pewnie z 200+ godzin a i tak w dalszym ciagu potrafi zachwycac na kazdym kroku.

 

Musze jeszcze koniecznie zrobic jeden playthrough calosci z tym modem na poprawiony system walki. Boje sie go odpalac teraz bo nie wiem czy nie bedzie sprawiac problemow w KiW. Zreszta przejscie calosci po raz 5 bedzie pewnie tak samo przyjemne jak kazde wczesniejsze.

 

Co ten wiedźmin, niesamowity facet...

Odnośnik do komentarza

Szybkie pytanie. Chce ograć oba dodatki zaczynając od serca z kamienia. Mam 32lvl i nie wiem ile mi jeszcze zostało do końca, ale. Czy lepiej na tym etapie i levelu postaci zacząć oggrywać dodatki i zostawić sobie kończenie gry na póżniej ? czy skończyć podstawke z niewiadomo jakim levelem i potem ogrywać dodatki. dzięki

Odnośnik do komentarza

Pierwszy dodatek na 32lvl to idealnie. Na KiW też całkiem ok (ale nie na wszystkie subquesty - nie wiem jak z fabularnymi bo zrobiłem ze 3 dziś dopiero). Problem jest taki, że jak skonczysz podstawkę to bedzie za wysoki lvl na pierwszy dodatek, jak skonczysz dodatki to koncówka gry będzie za łatwa. Złotego środka chyba nie ma. Ja bym najpierw skonczył podstawkę żeby przynajmniej ostatnie walki stanowiły jakies wyzwanie. Jak potem dodatki będą za łatwe to ograj je z menu osobno. 

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

 

Nie wiecie jaki kupiec ma olej przeciw hybrydom albo gdzie go znajdę ?? Brakuje mi tylko tego z alchemi...szukałem w necie ale coś słabo mi to wyszło...ktoś coś??

https://www.youtube.com/watch?v=lAIO0C9-bRs

Wielkie dzięki ;-)

wszystko wyśmienite zrobione...teraz mi powiedzcie czy do tych zbroi arcymiwtrzowskich potrzebuje dużo składników alchemicznych czy mogę już je wszystkie posprzedawac kupcom??

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie wiecie jaki kupiec ma olej przeciw hybrydom albo gdzie go znajdę ?? Brakuje mi tylko tego z alchemi...szukałem w necie ale coś słabo mi to wyszło...ktoś coś??

https://www.youtube.com/watch?v=lAIO0C9-bRs
Wielkie dzięki ;-)

wszystko wyśmienite zrobione...teraz mi powiedzcie czy do tych zbroi arcymiwtrzowskich potrzebuje dużo składników alchemicznych czy mogę już je wszystkie posprzedawac kupcom??

Moja radość była przedwczesna...skrzyneczka oczywiście jest zbugowana i nie mogę jej otworzyć, coś podobnego miałem z setem Wilka

Da radę gdzieś kupić schemat na te hybrydy??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...