Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

O mamuniu, trochę srogo mnie leją na tym najwyższym poziomie, bardzo dużo jedzenia zużywam podczas walk. Mam 6lvl i ogólnie jak gdziekolwiek się wybieram to szybko na koniku cichaczem, żeby przypadkiem jakiś upiór, albo inny wilkołak mnie nie dopadł po drodze. Są jakieś fajne questy/miejsca gdzie można dorwać ciekawy ekwipunek? Może jakieś porady oprócz poniższej?

 

rób tak zeby zarobic na temerski rynsztunek i zebrac surowce na miecze żmiji (oraz ich schematy), plus pare receptur których nie pamiętam, ale jest tam kilka do kupienia/zebrania.

Odnośnik do komentarza

Szkoda że wcześniej nie zapodali skalowania, zabierając się za obecne dodatki wreszcie pojawiła sie adrenalina i wyzwanie bo wcześniej nawet granie na "droga ku zagładzie"  z 36 lv przy misjach z 32 lv było totalnie bezsensu.Widac że CDP szukał wyjścia sytuacji bo pod tym względem system był trochę słabo przemyślany. Do złotego środka jeszcze daleko ale wreszcie używam oleje, petardy i zaczynam w trakcie akcji blokować i kombinować a nie jak wcześniej jechałem na schemacie kwadrat + znak queen i to była cała filozofia.Teraz nawet dzik jest małym wyzwaniem i w sumie to dobrze bo nie spieszy mi się z ukończeniem skoro to ostatnie dlc czy też gra w roli Geralta  :usmiech: 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Panowie mam problem ;/ nie wiem czy to bug czy jestem debilem. mam lvl nr 1, bije potwora marki upiór lvl 8, bije go na luzie do 1 hp i dzieje sie magia, nie moge go dobić, próbuje znakami, pułapkami z bestiariusza i olejami ciągle ma ten 1hp i przy ataku jest albo pudło albo atak za zero, wtf? czy to jakiś level cap bym za szybko nie levelował?

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

jak coś nie chodzi mi o południce, z questu. w drodze na posterunek czarnych jest kościółek z miejscem mocy i tam wyskakuje ten upiór, chyba, że jest questowy jakiś i dlatego nie mozna go ubić, narazie wszytskie inne guwniaki ubijam, jakieś tam wilki po 5 lvl sie składają.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

sam napisałeś ze to bug XD

 

dziwi mnie bardzo optymalizacja wieśka, mam starego gtx 660 a gra lata na wysokich w 60 klatkach w fhd. tyle ze fizyke włosów wyłączoną. Ale te pola zboża falujące na wietrze, te wsie, drzewa, oświetlenie i cienie :fsg: nie wiem jak można uważać f4>wiedźmin xd

Odnośnik do komentarza

Na twitchu jest sporo takich baranow. O ile rozumiem ze ktos w zeszlym roku mogl stawiac takiego bloodborne wyzej tak fallout 4 to totalna beka. Przeszedlem calego f4 bo uwielbiam te klimaty i gralo sie calkiem ok, ale to gra na 6/10. Praktycznie jakikolwiek quest poboczny z wiedzmina ora swoim klimatem wszystko z f4. Dodatkowo po wiedzminie wszelkie dialogi brzmia niesamowicie dretwo, dodatkowo bethesda nie ma pojecia czym jest sarkazm.

 

Co do optymalizacji to wiadomo CDP lubi komputerki <3 U mnie na 970 wszystko ustawione na ultra + wszystkie filtry poza hairworks i praktycznie calutki czas 60fps, tylko w novigradzie leciutkie spadki, ale w uliczkach ludzi tyle ze nie widac przejsc xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...