Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Gram w Wieśka 3 po raz pierwszy:)

Tzn w jedynkę grałem najdłużej, ale nie ukończyłem, w dwójce wkurzał mnie system ekwipunku i nie dałem mu szansy, a trójka...

Bardzo dużo się dzieje, sporo questów, gra wydaje się bardzo rozbudowana, tylko wkurza mnie sterowanie. Gram padem od PS3.

No, jak robię pościg na koniu, to jakoś nie udało mi się złapać typa, i mylę się, że trójkątem dosiadamy Płotkę. A nurkowanie, pływanie, frustruje jeszcze bardziej.

Czy ktoś gra w Wieśka mychą i klawą na PC, czy lepiej padem?

Odnośnik do komentarza

Zacząłem dzisiaj grać na najwyższym poziomie trudności całkowicie od nowa. No pierwsze kilka godzin było ciężkich, trzeba było totalnie zmienić styl gry, który wyrobiłem sobie przez 140h. Więcej uników, szybkich ciosów, odskoków, grania znakami. 

Obecnie mam prawie 6 poziom i już radzę sobie coraz lepiej. Najgorzej chyba jest z ekwipunkiem bo generalnie jest strasznie słabo, a Poszukiwania są dopiero od ok. 15 poziomu. Może jakieś rady od osób, które skończyły grę na najwyższym poziomie trudności? 

Trochę ciężko jest też z kasą, zwłaszcza, że kupuję karty do Gwinta na bieżąco. Obecnie jestem w posiadaniu 70 kart, a jeszcze do Novigradu nie doszedłem gdzie jest ich sporo do zdobycia. Na końcu zajmę się graniem z wszystkimi kupcami/karczmarzami itp. 

Odnośnik do komentarza

Panowie czy jest jakiś nowy gościu który kupuje trofea w jakieś zacnej cenie ? ten przy bramie oxenfurckiej już nie bardzo chce szastać kasą :<

z tego co wiem, to nikt nie daje zbytnio kasy za trofea, poza wlasnie owym gosciem. jesli juz zablokowana masz z nim mozliwosc transakcji to masz lekka lipe. jesli nie i chodzi ci o to, ze chlopek nie ma juz kasy za szynkwasem, to poprostu powymieniaj te trofea na runy, a runy sprzedaj gdzie indziej.

Zacząłem dzisiaj grać na najwyższym poziomie trudności całkowicie od nowa. No pierwsze kilka godzin było ciężkich, trzeba było totalnie zmienić styl gry, który wyrobiłem sobie przez 140h. Więcej uników, szybkich ciosów, odskoków, grania znakami. 

Obecnie mam prawie 6 poziom i już radzę sobie coraz lepiej. Najgorzej chyba jest z ekwipunkiem bo generalnie jest strasznie słabo, a Poszukiwania są dopiero od ok. 15 poziomu. Może jakieś rady od osób, które skończyły grę na najwyższym poziomie trudności? 

Trochę ciężko jest też z kasą, zwłaszcza, że kupuję karty do Gwinta na bieżąco. Obecnie jestem w posiadaniu 70 kart, a jeszcze do Novigradu nie doszedłem gdzie jest ich sporo do zdobycia. Na końcu zajmę się graniem z wszystkimi kupcami/karczmarzami itp. 

nabij tak jeszcze ze 2-3 levele, a potem bedzie z górki. poza tym, masz juz szosty lewel wiec mozesz juz wrzzucic odwar z trolla, poszukaj gdzie znalezc przepis - o ile pamietam to w bialym sadzie juz jest - i znajdz na necie miejsce, gdzie jest troll na 11 poziomie w velen. zanim go ubijesz to zrob zapis, zabijaj go i wczytuj gre, do poki nie dropnie watroby. odwar z trolla gwarantuje autoleczenie. a co do zarobków, najlepszym sposobem jest sprzedawanie broni dropionych przez bandziorów. te badziewne palki, zardzewiale miecze itd maja nawet dobre ceny wbrew pozorom, tak od 200 do nawet pieciuset koron za sztuke. jak chcesz sie oblowic szybko to wyczysc wiekszosc znakow w velen adekwatnych do twojego levelu. a jak wejdziesz do novigradu, to lootuj wszystko co popadnie, stragany chalupy itd - zanim wlaczysz  cutscenke z paleniem na stosach na rynku, to w nowigradzie praktycznie nie ma straznikow w tej biedniejszej dzielnicy, bo wszyscy sa zebrani na rynku pod stosami. kasztel wronce tez jest przyjemny do wyskubania, dosyc fajny loot wmiare wczesnie.

 

ps pogrywam troche teraz w wieska 2 na pc i system walki w tej czesci to niebo a ziemia w stosunku do w 3. to samo rozwoj postaci. jest za(pipi)iscie przemyslany i konsekwentny.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Obecnie za miecze i pałki dostaje max kilkadziesiąt koron. To jeszcze nie ten poziom aby dostawać kilkaset. Oczywiście lootuję wszystko co popadnie i potem sprzedaję. ;) Może porobię sobie znaki zapytania w Białym Sadzie i Velen.  

 

Z odwarem z trolla zobaczę jutro. 

Odnośnik do komentarza

Nie widziałem zbytnio sensu robić znaki na 3 poziomie, bo na takim skończyłem linią fabularną w Białym Sadzie. To zdecydowanie za niski poziom, zwłaszcza, że wtedy miałem jeszcze gorszy ekwipunek. Teraz poziom 5/6 to imo idealny moment aby to zrobić więc się za to zabiorę jutro. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

 

Panowie czy jest jakiś nowy gościu który kupuje trofea w jakieś zacnej cenie ? ten przy bramie oxenfurckiej już nie bardzo chce szastać kasą :<

z tego co wiem, to nikt nie daje zbytnio kasy za trofea, poza wlasnie owym gosciem. jesli juz zablokowana masz z nim mozliwosc transakcji to masz lekka lipe. jesli nie i chodzi ci o to, ze chlopek nie ma juz kasy za szynkwasem, to poprostu powymieniaj te trofea na runy, a runy sprzedaj gdzie indziej.

 

Chodzi o to, że strasznie mało kasy proponuje z tego co pamiętam wcześniej dawał dużo więcej, teraz nawet 100 koron nie chce dać :/

Odnośnik do komentarza

Panowie problem mam z odwarem z dopplera i sukkuba, brakuje mi tych dwóch mutagenów i przed chwilą wyczytałem że były one powiązane z misjami fabularnymi (w zależności jaka była nasza decyzja, wtedy nam wpadły), ktoś inaczej to rozwiązał? Jakas paranoja, żeby miało to związek jak postąpiłem w misji..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...