Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Ej! Szybkie pytanko bo nie wiem co robić. KIW, misja

Szturm na Dun Tyenne. Jak podchodzę jest wspomniane ze utracie cześć misji dodatkowych do zrobienia a zostało mi parę, o jakich kurcze mowa? Nie wiem czy wszystko robić co mi zostało przed tą misja i dopiero się za nia brać.

Prosiłbym tylko o odpowiedz w miarę bez spoilerow hehe.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, XM. napisał:

Ej! Szybkie pytanko bo nie wiem co robić. KIW, misja

  Ukryj zawartość

Szturm na Dun Tyenne. Jak podchodzę jest wspomniane ze utracie cześć misji dodatkowych do zrobienia a zostało mi parę, o jakich kurcze mowa? Nie wiem czy wszystko robić co mi zostało przed tą misja i dopiero się za nia brać.

 

Prosiłbym tylko o odpowiedz w miarę bez spoilerow hehe.

 

Po tej misji nastąpią kluczowe dla fabuły zdarzenia, których nie da się uniknąć aż do zakończenia dodatku. Coś jak ostatnie misje w

Spoiler

GTA:SA

#ifjunołłatajmin

Zrób sobie osobny zapis przed misją co zresztą wskazane bo właśnie po tej misji będzie możliwość wybrania spośród dwóch opcji i obie warto koniecznie sprawdzić :obama:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Skonczylem Serce z Kamienia w końcu. Czekalem długo na dodatki bo i czas jest potrzebny żeby wejść w temat bez pośpiechu czy zbednych myśli.

 

Eh. Redz, Redzi. Mistrzowie kodu. Teraz lecę sobie KiW. Co tu więcej mówić, będąc guwniakiem, nie sądziłem ze przyjdzie taki czas ze to nasze produkcje będą rozdzielac karty na rynku światowym. Piekna sprawa. 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, II KoBik II napisał:

Mistrzowie kodu

37b.jpg

 

Nie ma to jak nazywać devów mistrzami kodu, którzy dostarczają grę chodzącą w 20 fpsach, wypuszczając około 20 patchy w których jedną rzecz naprawiali i 15 psuli. 

Odnośnik do komentarza

W ogóle ten patch z pro chyba trochę poprawił wydajność bo przez te 75h z dodatkami przy takich upalach konsola w ogóle nie wchodzi na wyzsze obroty, cały czas cichutko gdzie wcześniej nawet w zimę wyła po godzinie grania. XD

 

Ta druga misja w KiW

pod koniec gry z szukaniem tego ukrytego wampira wyższego

serio tez tak dobra jak ta pierwsza Ai warta sprawdzenia? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...